Bliźniaczka, 17 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 17 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna pani bliźnięta, która urodziła się w dniu 17 6, bywa człowiekiem egoistycznym, umie beznamiętnie eksploatować pozostałe osoby i ludzie wokół muszą dbać o jej dobrostan. To jednostka komunikatywna, w niezmiernie przemyślny sposób składa słowa, jej tyrady to prawdziwe dzieła literackie, lecz częstokroć potrafi również wypowiadać proste brednie. Bywa osobnikiem emocjonalnym, bardziej przekonuje ją intuicja aniżeli inteligencja, nie współdziała ze światem komputerów, a więc wszechogarniająca technologia często jest dla niej niezaprzeczalnym utrapieniem. Lubi zachowywać się towarzysko, jest najważniejszym artystą wszelkiej zabawy, jej zwyczajne ruchy zdają się być wytwornym występem, aczkolwiek umie też nudzić na śmierć ględzeniem bez ustanku o jakiejś rzeczy. Jest to osoba ciekawska, uwielbia czerpać wiedzę o oryginalnych zagadnieniach, zatem zawsze zostaje w niej dziecinna zdolność do dziwienia się otoczeniu oraz osiąga świetne lokaty w lubianych dziedzinach wiedzy. Jest to człowiek zorganizowany, potrafi doprowadzić swoje plany do zyskownego zamknięcia, umie się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To jednostka zmienna, jej oceny i postawy często są ambiwalentne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozgrzebanych zadań, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią negocjacje. Jest to człowiek elastyczny, niezwykle ciężko ją czymś zaskoczyć i znamionują ją rozliczne, wymyślne pomysły.
Lubi zachowywać się spontanicznie, personifikuje sobą całkiem bezsensowną ideę, iż życie pod presją kalendarza nie jest najlepszą opcją i nie należy zanadto przeholowywać z nieustanną samodyscypliną. To osoba tolerancyjna, posiada niezmiernie wścibską i wszechstronną umysłowość i problemowo modyfikuje istniejące przekonania w zderzeniu z najnowszymi doświadczeniami, toteż nie znosi u znajomych wyłącznie niedostatku wielkoduszności. Cechuje się flegmatycznością, nie interesuje się fasadami, bowiem liczy się dla niej nade wszystko faktyczna przydatność i we własnych postanowieniach w każdym wypadku opiera się na wyrachowanych kalkulacjach. Często bywa pobieżna, nie odstraszają jej harmider i pośpiech, ale jej bezzwłoczne decyzje częstokroć niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, więc często wierzga chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to jednostka obiektywna, usiłuje przeniknąć cudze poglądy oraz wszelkie sprawy chce przeanalizować po wiele razy, a zatem zawsze zawczasu wnikliwie cię przesłucha przed ogłoszeniem osądu. Charakteryzuje się posłuszeństwem, częstokroć musi zajmować się realizowaniem nielubianych przez siebie czynności, ponieważ inne osoby często uznaje za rzeczoznawców i nie umie bronić przed innymi swoich przekonań. To osobnik szykowny, gustuje w żwawych, wyścigowych samochodach i czuje zamiłowanie do stykania się z muzyką, a więc mnogość forsy bardzo ułatwia jej wiedzenie egzystencji korespondującej z jej naturą. To człowiek taktowny, można jej polecić realizację ryzykownych misji, które stanowią autentyczne wyzwanie również dla otrzaskanych i błyskotliwych męży stanu i przeważnie przygnębiają pozostałe osoby.

Inne przymioty trafnie obrazujące wspomnianego osobnika to również: postępowy, przenikliwy, słaby, szczodry, okropny, zapalczywy, nierozsądny, światły, twórczy, stabilny, chciwy, sentymentalny, bezpruderyjny, wspaniałomyślny, czuły, buntowniczy, nieszczery, lubiany, neurotyczny, wyobcowany, olśniewający, bałaganiarski, chytry, niestabilny, humorzasty, dyplomatyczny oraz uroczy.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: telemarketer, spiker, sekretarz, akwizytor, sprawozdawca, referent, muzyk, poeta, sprzedawca, pisarz, felietonista, dziennikarz, komiwojażer i doradca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Stacey - (1966-) - aktorka amerykańska.
 • Blim Krzysztof - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Campos Adrián - (1960-) - hiszpański kierowca wyścigowy.
 • Capello Rinaldo - (1964-) - włoski kierowca wyścigowy.
 • Długonogi Edward I - (1239-1307) - król Anglii 1272-.
 • Douglas Sam - (1957-) - aktor angielski.
 • Foley Red - (1910-1968) - muzyk amerykański.
 • Grgas-Grando Ive - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krol Joachim - (1957-) - aktor niemiecki.
 • Lamont Duncan - (1918-1978) - aktor portugalski.
 • Liechtenstein Alojzy - (1869-1955) - książę von und zu Liechtenstein.
 • Manilow Barry - (1946-) - piosenkarz.
 • Maurel Victor - (1848-1923) - francuski śpiewak,.
 • McVicar Daniel - (1958-) - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent telewizyjny i filmowy.
 • Pannini Giovanni Paolo - (1691-1765) - włoski malarz, architekt.
 • Stone Sintia - (1982-) - holenderska aktorka w filmach erotycznych.
 • Szubert Konrad - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Watson Shane - (1981-) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Wroński Stanisław - (1916-2003) - polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.