Bliźniaczka, 14 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 14 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna pani bliźnięta urodzona w dniu 14 6 jest to człowiek dociekliwy, chce zrozumieć wszystko, dlatego ochoczo jeździ po całym globie oraz nadaje się na pierwszorzędnego odkrywcę. Częstokroć bywa niestała, nie umie podejmować konsekwentnych decyzji i potrafi znienacka poddać się na moment przed osiągnięciem finału, często chwyta się najrozmaitszych zajęć. To jednostka komunikatywna, swoje przemowy tworzy bardzo sumiennie, uwielbia wzbudzać podziw kompanów swoją obszerną wiedzą, jednakże częstokroć umie też formułować zwyczajne dyrdymały. Bywa osobnikiem wrażliwym, nie boi się uczuciowych ekscytacji, nie przepada za cywilizacją naukową, a zatem dzisiejsza rzeczywistość często nie odpowiada jej. Charakteryzuje się elastycznością, dostosowuje prędko i zręcznie i potrafi współpracować prawie że z każdą osobą. Bywa człowiekiem towarzyskim, pragnie spędzać czas z kolegami, niezwykle lubi przyciągać wzrok otoczenia, jednak częstokroć na nieszczęście nie umie uciszyć się w sposobnym czasie. Bywa egocentryczna, znamionuje ją deficyt wrażliwości, wszelkie aktywności powinny krążyć wokoło jej ego i stosunki społeczne oznaczają dla niej uzyskiwanie profitów. To osoba zdyscyplinowana, metodycznie prze do celu, potrafi się prawidłowo motywować, jednak czasami przesadnie obstaje za wcześniej opracowanymi pomysłami.
Często bywa pobieżna, jest niezmiernie rozumna, ale jej sądy częstokroć bywają niezbyt rozważne, zatem często miota się chaotycznie i bez ustalonego kierunku. Jest to osobnik taktowny, daje radę wykryć efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które dotykają rzeczy bardzo dyskretnych i ścierających się z nimi ludzi na ogół w mig prowadzą do rezygnacji. Jest to osobnik sprawiedliwy, niezwykle drobiazgowo drąży najbłahsze kwestie oraz nie pokłada ufności w ocenach przedsiębranych pod wpływem wzruszeń, a więc chętnie jest rekrutowana do arbitrażu zwad. Jest to jednostka kompromisowa, umie bratać się z ludźmi o ogromnie rozbieżnych poglądach i nie interesuje jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, więc nie znosi u znajomych jedynie niedoboru wyrozumiałości. Znamionuje się powolnością, nie zajmuje jej kozaczenie, albowiem zawsze bierze pod uwagę pożądane dochody i w każdym wypadku działa przytomnie oraz przezornie. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, personifikuje sobą całkiem niedorzeczną koncepcję, że pozornie nieskładne działania też potrafią dostarczać efektów i częstokroć nasze naturalne czyny ukazują największą sprawność. To osoba posłuszna, z reguły szuka opiekuna i zwierzchnika, bowiem pozostałe jednostki często postrzega za rzeczoznawców i nadmiernie bezproblemowo poddaje się czyimś perswazjom. Jest to człowiek wysublimowany, swoją kwaterę aranżuje z naprawdę dostojną wyobraźnią i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by zdobywać wirtuozerię, toteż dostatek kapitału bardzo upraszcza jej realizowanie żywota będącego w zgodzie z jej usposobieniem.

Inne określenia trafnie portretujące opisywanego osobnika to również: sceptyczny, otwarty, bezpruderyjny, wyzywający, płytki, atrakcyjny, zimny, szczodry, nierozsądny, powabny, podstępny, histeryczny, neurotyczny, słaby, nieokiełznany, sentymentalny, wyrachowany, poszukujący, współczujący, zepsuty, wspaniałomyślny, rozpasany, przystępny, kochający, ujmujący, czuły, zadufany oraz seksowny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: spiker, pisarz, felietonista, lektor, kompozytor, akwizytor, muzyk, sprzedawca, asystent, dziennikarz, referent, powieściopisarz, komiwojażer i sekretarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arasim Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bannon Jack - (1940-) - aktor amerykański.
 • Billing-Wohl Halina - (1916-) - aktorka, pedagog.
 • Chapman Virginia - (1921-) - aktorka amerykańska.
 • Church Alonzo - (1903-1995) - amerykański matematyk, logik.
 • Cody Diablo - (1978-) - amerykańska pisarka, scenarzysta.
 • Gardner Henry J - (1819-1892) - polityk amerykański.
 • Garrel Louis - (1983-) - aktor francuski.
 • Gibbs Marla - (1931-) - aktorka amerykańska.
 • Ives Burl - (1909-1995) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Molongo Moses - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Perkins Sam - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Ren MC - (1969-) - raper amerykański.
 • Sabara Evan - (1992-) - aktor amerykański.
 • Selberg Atle - (1917-2007) - matematyk norweski.
 • Vega Ramon - (1971-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Waller Eddy - (1889-1977) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.