Bliźniaczka, 13 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 13 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która przyszła na świat dnia 13 6, jest to człowiek elokwentny, swoje przemówienia komponuje niezwykle uważnie, jej przemowy to autentyczne dzieła sztuki, jednakże częstokroć w jej wypowiedziach kompletnie brakuje treści. To osoba chwiejna, często nie starcza jej wytrwałości i częstokroć nie potrafi dokończyć zaczętych zadań, często denerwuje swoich współpracowników. Jest to osobnik zorganizowany, umie rozsądnie zarządzać swoimi zasobami, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak słabo znosi żywiołowo przeistaczające się sytuacje. Bywa jednostką egocentryczną, niechętnie ofiarowuje coś innym ludziom, umie na zimno wyzyskiwać pozostałe osoby i wyłącznie jej własne zmartwienia są ważne. Lubi zachowywać się uczuciowo, wierzy cudotwórstwu, liczby i kalkulacje nie pociągają jej, dlatego nagminnie obecna technika częstokroć stanowi dla niej prawdziwą udrękę. Cechuje się elastycznością, hasło „nierealne” nie istnieje w jej doktrynie życiowej, potrafi radzić sobie w dowolnych okolicznościach i świetnie sprawdza się nawet w warunkach mocnego zamieszania. To jednostka ekstrawertyczna, jest matecznikiem przeróżnych projektów, jej prozaiczne ruchy mają wygląd wytwornego pokazu artystycznego, aczkolwiek często uwielbia ogłaszać oceny niezbyt rozumne. To osoba dociekliwa, pragnie przeniknąć każde zagadnienie, zatem jest najlepszym uczniem w sprawach unikanych poprzez innych osobników oraz ochoczo przyswaja wiedzę o rozlicznych dziedzinach.
Lubi zachowywać się spontanicznie, jest święcie przeświadczona, że pozornie przypadkowe prace też umieją gwarantować wyniki i nie powinno się zbytnio przedobrzać z ciągłą samokontrolą. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, najchętniej ubiera się w najbardziej przebojowe w tej chwili i gustowne ubiory i ubóstwia prowadzić się z hrabiowską szykownością, a zatem obfitość forsy bardzo upraszcza jej prowadzenie życia zgodnego z jej temperamentem. Jest to człowiek kulturalny, potrafi wybrnąć z uciążliwych i groźnych sytuacji, które jawią się niemożliwymi a wręcz stukniętymi i na ogół przerastają pozostałe osoby. Bywa pobieżna, umie migiem rozpatrzyć rozległą ilość informacji, lecz decyzja zwykle prześciga u niej przemyślenie kwestii, toteż nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej wymyślnych koncepcji. Znamionuje się tolerancyjnością, chętnie czerpie wiedzę o oryginalnych i interesujących rzeczach i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, więc jest działaczem społecznym dopominającym się o wolność mniejszości. Częstokroć bywa posłuszna, uwielbia parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności działaniami, ponieważ boi się uczestniczyć w konfliktach z innymi i zderzona z czyimś naciskiem nie daje rady postawić na swoim. Cechuje się flegmatycznością, trudno ją zwieść wykwintnymi frazesami, bowiem w każdym wypadku bierze pod uwagę przewidywane zarobki i stara się działać według wytyczonych harmonogramów. Jest to osobnik uczciwy, próbuje wznieść się nad osobiste resentymenty oraz wszelkie sprawy chce przetrawić kilkukrotnie, a więc raczej jest powszechnie uważana za sprawiedliwego sędziego.

Inne określenia poprawnie wyrażające wspomnianego człowieka to także: chytry, logiczny, wyrachowany, słaby, postępowy, wyobcowany, wspaniałomyślny, chciwy, dyplomatyczny, płytki, czarujący, ponętny, pożądliwy, zawzięty, bezładny, niepohamowany, uroczy, neurotyczny, ospały, seksowny, rozhisteryzowany, pompatyczny, stabilny, zapalczywy, zepsuty, rozmowny, rozsądny, zwariowany i nieokiełznany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: dziennikarz, powieściopisarz, kompozytor, felietonista, doradca, spiker, handlowiec, komiwojażer, referent, sprzedawca, księgarz, statystyk, sprawozdawca, dramatopisarz, telemarketer oraz pisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Becker Marie De - (1880-) - aktorka angielska.
 • Burke Kathy - (1964-) - aktorka angielska.
 • Conferido Ryan - (1983-) - tancerz amerykański.
 • Figurski Wojciech - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fløtum Andrew av - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Giaccardo Józef - (1896-1948) - włoski duchowny katolicki, wikariusz generalny Towarzystwa Świętego Pawła.
 • Gilson Étienne - (1884-1978) - francuski filozof, historyk filozofii.
 • Hunter Ian - (1900-1975) - aktor brytyjski.
 • MacMaster Natalie - (1972-) - muzyk kanadyjska.
 • Milczanowski Andrzej - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pessoa Fernando António Nogueira - (1888-1935) - poeta portugalski.
 • Rathbone Basil - (1892-1967) - aktor brytyjski.
 • Rutowicz Wiesław - (1931-2004) - operator filmowy.
 • Sabine Thierry - (1949-1986) - francuski motocyklista, awanturnik.
 • Vidal Lisa - (1965-) - aktorka amerykańska.
 • Zachary Jane - (1943-) - aktorka amerykańska.
 • Zyśk Jacek - (1979-) - sportowiec, piłka ręczna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.