Bliźniaczka, 12 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 12 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która urodziła się dnia 12 6, bywa niekonsekwentna, nie potrafi podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i ciężko jest jej upierać się przy wybranych decyzjach, częstokroć irytuje swoich wspólników. Bywa osobnikiem błyskotliwym, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, uwielbia oczarowywać swoich widzów, ale często ubóstwia wygłaszać oceny niezbyt przemyślane. Jest to osoba ciekawska, rzeczywistość jest dla niej gigantyczną biblioteką, a więc chętnie włóczy się po całej planecie oraz częstokroć para się osobliwymi zainteresowaniami. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, umie się dobrze mobilizować, jednak źle radzi sobie z prędko zmieniającymi się okolicznościami. Cechuje się komunikatywnością, dysponuje rozległym i ochoczo używanym słownikiem, chętnie rozmyśla, lecz często w jej wypowiedziach po prostu brakuje meritum. To człowiek wszechstronny, zdaje się mieć zaplanowaną strategię na dowolny możliwy problem, zakłopotanie to u niej uczucie autentycznie nieczęste i potrafi współpracować niemal z każdą jednostką. Częstokroć bywa wrażliwa, nie stroni od uczuciowych afektów, nie pokłada ufności w uczonym sposobie pozbywania się trudności, zatem często wolałaby przyjść na świat o stulecia dawniej. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej wzmocnienie korzystnych stosunków z kolegami i do zamierzeń umie podążać choćby przez cudzą szkodę.
To osoba bezstronna, w każdym wypadku próbuje poznać co tylko się da oraz wszelkie rzeczy chce zbadać kilkukrotnie, więc zwykle jest ogólnie uważana za sprawiedliwego negocjatora. Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą dość niedorzeczny światopogląd, że życie pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszym pomysłem i warto sobie pozwolić na żywiołowe smakowanie doznań i manifestowanie się. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się wyszukanym rozrywkom i doznaje upodobania do przestawania z muzyką, dlatego uradowana jest jako posiadacz pokaźnego mienia. Jest to osobnik flegmatyczny, nie zaprząta jej kozaczenie, bo wartość ma dla niej zwłaszcza rzeczywista użyteczność i każdy produkt musi posiadać dla niej jakieś zastosowanie. Jest to jednostka kompromisowa, nie niepokoją inne zamiłowania i nie kręci jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, toteż jest aktywistą dobroczynnym ubiegającym się o równouprawnienie mniejszości. To człowiek kulturalny, można jej polecić realizowanie ambitnych misji, które odnoszą się do zagadnień niezwykle delikatnych i okażą niewykonalne dla jej mnogich poprzedników. Jest to osoba uległa, częstokroć musi poświęcać się realizacji lekceważonych przez siebie zajęć, gdyż boi się brać udział w utarczkach z innymi i bez problemów daje się sterować. Bywa powierzchowna, jest permanentnie czymś zajęta, aczkolwiek jej opinie często są niespecjalnie dalekowzroczne, a zatem częstokroć szamocze się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu.

Pozostałe określenia prawidłowo odzwierciedlające przedstawianego osobnika to również: sentymentalny, kapryśny, okropny, atrakcyjny, liberalny, staranny, czuły, bezpruderyjny, cichy, postępowy, kochający, elegancki, nudny, pompatyczny, twórczy, zepsuty, współczujący, zimny, buntowniczy, płytki, sceptyczny, ujmujący oraz niegrzeczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: księgarz, sprzedawca, sekretarz, lektor, poeta, pisarz, dziennikarz, kompozytor, akwizytor, muzyk, asystent, felietonista, doradca, komiwojażer i powieściopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Farndon Pete - (1952-1983) - muzyk angielski, basista.
  • Festetics Antal - (1937-) - biolog austriacki.
  • Iwan Tomasz - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Jackson Baha - (1978-) - amerykański aktor dziecięcy.
  • Małysiak Albin - (1917-2011) - duchowny katolicki, biskup.
  • Mynhardt Patrick - (1932-2007) - aktor południowoafrykański.
  • Nordraak Rikard - (1842-1866) - kompozytor norweski.
  • Pipes Hershey - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Plançon Pol-Henri - (1851-1914) - francuski śpiewak,.
  • Soriano Bruno - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.