Bliźniaczka, 01 czerwca - Kobieta

Bliźniaczka, 01 czerwca - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna pani bliźnięta urodzona dnia 1 6 jest to jednostka niekonsekwentna, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i nazbyt często zmienia sąd odnośnie celu swojego działania, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nią spory. Znamionuje się systematycznością, okazuje determinację i opanowanie, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, lubi obcować z towarzyszami, uwielbia olśniewać swoich rozmówców, aczkolwiek niestety umie też uznawać się za ósmy cud świata. Lubi zachowywać się egoistycznie, osoby wokół muszą zabiegać o jej nastrój i do swoich wspólników posiada nastawienie całkowicie przedmiotowe. Jest to człowiek ciekawy, pragnie dowiedzieć się więcej niż inne umysły, a zatem jest kujonem w zagadnieniach unikanych poprzez pozostałych osobników oraz często zajmuje się dziwnymi hobby. Charakteryzuje się elokwencją, w bardzo przemyślany sposób wybiera słowa, wysłuchiwanie jej wypowiedzi może sprawiać prawdziwą przyjemność, jednakże częstokroć nie potrafi w rozsądnej ilości czasu dotrzeć do sedna. To jednostka uczuciowa, w większym stopniu ujmuje ją czucie aniżeli rozum, nie szanuje typowo racjonalnego stanowiska, więc często wolałaby urodzić się o setki lat dawniej. Cechuje się elastycznością, wydaje się dysponować przygotowaną strategią na każdą zakładaną przeciwność i umie współpracować nieomal z każdą osobą.
To osobnik tolerancyjny, ochoczo przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i pasjonujących rzeczach i nie kręci jej przekonywanie kolegów do swoich poglądów, toteż stara się unikać narwanych ekstremistów zajętych propagowaniem najwspanialszych dogmatów. Jest to osoba ustępliwa, ubóstwia parać się wyciszającymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności czynnościami, gdyż obawia się wdawać się w utarczki z innymi i nie potrafi argumentować przed innymi swoich przekonań. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie marnuje środków na po prostu niepotrzebne sprawy, ponieważ najważniejsza jest dla niej praktyczna przydatność i w każdym wypadku działa celowo oraz ostrożnie. To człowiek powierzchowny, bywa niezwykle bystra, lecz nie usiłuje niczego dogłębnie zrozumieć, a więc nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej złożonych koncepcji. Jest to osobnik szykowny, swoją kwaterę organizuje z doprawdy magnacką pomysłowością i jej towarzyskie zasady są zawsze nieskazitelne, zatem wniebowzięta jest jako właściciel wielkiego majątku. Jest to jednostka uczciwa, dokłada starań, by wznieść się ponad własne resentymenty oraz nie wierzy rozstrzygnięciom wybieranym pod wpływem uczuć, a zatem przeważnie jest lubiana jako negocjator. To osoba spontaniczna, bardziej uważne badanie jej popycha do mniemania, że permanentna, w pewnym stopniu szaleńcza jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i należy sobie pozwolić na naturalne smakowanie bodźców i wyrażanie się. To osobnik grzeczny, daje radę wykryć wydajne obejścia komplikacji, które sprawiają wrażenie nierealnych a nawet wariackich i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy innych ludzi.

Pozostałe określenia kapitalnie obrazujące owego osobnika to także: potulny, pożądliwy, elegancki, romantyczny, okropny, kreatywny, nudny, podstępny, powabny, niestabilny, liberalny, rozhisteryzowany, cichy, niegrzeczny, zręczny, atrakcyjny, chciwy, czuły, zwariowany, rozsądny, umiarkowany, gadatliwy, olśniewający, pompatyczny, bałaganiarski, ponętny, zapalczywy, nieszczery oraz postępowy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: pisarz, felietonista, sekretarz, doradca, telemarketer, powieściopisarz, dramatopisarz, sprawozdawca, asystent, statystyk i kompozytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Balke Siegfried - (1902-) - chemik niemiecki.
  • Hernández Javier - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Lisiewicz Cezary - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Majewski Szymon - (1967-) - dziennikarz, satyryk, prezenter radiowy i telewizyjny.
  • Miłaszewska Wanda - (1894-) - pisarka.
  • Przybylski Ryszard - (1928-) - eseista, tłumacz.
  • Rosiak Kamil - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Szamkowicz Leonid - (1923-2005) - szachista amerykański.
  • Ślewiński Władysław Ludwik - (1856-1918) - malarz.
  • Żarnecki Andrzej - (1935-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.