Bliźniaczka, 31 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 31 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona w dniu 31 5 jest to osoba błyskotliwa, opowiada o swoich wszelkich rozważaniach, uwielbia urzekać swoich rozmówców, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie zmilczeć w sposobnej chwili. Jest to osobnik metodyczny, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, przeciwności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Bywa egocentryczna, nie zajmuje jej wzmocnienie konstruktywnych powiązań ze znajomymi i umie na zimno wykorzystywać innych ludzi. To jednostka elastyczna, potrafi sprawdzać się w każdych warunkach i niezmiernie trudno ją czymś zdziwić. Bywa osobą chwiejną, jej sądy i przekonania częstokroć są ambiwalentne i często nie umie dokończyć zaczętych zadań, częstokroć ima się rozmaitych zawodów. To osobnik dociekliwy, ubóstwia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, zatem jest prymusem w zagadnieniach unikanych przez pozostałych ludzi oraz chętnie uczy się najrozmaitszych dziedzin wiedzy. To jednostka emocjonalna, nie obawia się uczuciowych afektów, nie wierzy rachunkowej metodzie pozbywania się przeszkód, dlatego często wolałaby urodzić się o setki lat dawniej. Jest to osobnik komunikatywny, pragnie gadać powłóczyście i tajemniczo, jej przemówienia to prawdziwe utwory artystyczne, lecz częstokroć nie potrafi w racjonalnym terminie dotrzeć do sedna.
To osoba taktowna, daje radę wyszukać produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla profesjonalnych i pomysłowych polityków i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych poprzedników. To osobnik tolerancyjny, nie unika rzeczy nowych i różniących się od przedtem opanowanych i ludzi różnych i niekonwencjonalnych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc bywa wolontariuszem filantropijnym starającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Jest to osobnik wysublimowany, lubi wymyślne trunki i potrawy i w dowolnym swoim działaniu podejmuje starania, by osiągać perfekcję, więc posiadanie forsy bardzo upraszcza jej prowadzenie egzystencji zgodnej z jej osobowością. Cechuje się powierzchownością, umie szybko zbadać obszerną dozę informacji, ale wybór przeważnie prześciga u niej analizę kwestii, toteż nie realizuje z reguły kluczowych poszukiwań i odkryć. Znamionuje się flegmatycznością, nie przepuszcza środków na po prostu niepotrzebne sprawy, gdyż w każdym wypadku rozważa zakładane korzyści i zawsze działa planowo oraz ostrożnie. To osoba pobudliwa, ucieleśnia sobą dosyć bezsensowną ideę, że życie pod presją planu nie jest najtrafniejszą decyzją i często nasze spontaniczne reakcje wykazują najwyższą efektywność. Bywa posłuszna, uwielbia poświęcać się spokojnym, niezwiązanym z odpowiedzialnością czynnościom, bo częstokroć znacząco brakuje jej śmiałości i siła i zuchwałość potrafią wydębić na niej modyfikację punktu widzenia. Jest to jednostka obiektywna, usiłuje wydźwignąć się ponad osobiste uprzedzenia oraz nie pokłada ufności w postanowieniach podejmowanych pod wpływem emocji, a zatem ochoczo jest powoływana do rozsądzania zwad.

Inne przymioty adekwatnie obrazujące wspomnianego człowieka to też: życzliwy, spostrzegawczy, bezładny, logiczny, gościnny, rozwiązły, kochający, niepohamowany, płytki, nierozsądny, bałaganiarski, zepsuty, czarujący, liberalny, otwarty, lubieżny, bałaganiarski, obłudny, bezwzględny, dyplomatyczny, pożądliwy, dyskretny, zwariowany, stabilny, podstępny, przenikliwy, wyobcowany, sceptyczny, chytry i szczodry.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: muzyk, dziennikarz, felietonista, komiwojażer, sprzedawca, referent, doradca, asystent oraz akwizytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anuszek Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bartos Karl - (1952-) - muzyk niemiecki.
 • Elliott Chris - (1960-) - aktor amerykański.
 • Fuglsang Jette - (1978-) - duńska sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Góral Jarosław - (1964-) - aktor.
 • Gunerka Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herwegh Georg - (1817-1875) - poeta niemiecki.
 • Hudal Alois - (1885-1963) - austriacki duchowny katolicki, biskup.
 • Klajda Sebastian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Klopfenstein Scott - (1977-) - muzyk amerykański.
 • Masłowski Łukasz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nixon Vivian - (1984-) - amerykańska tancerka, aktorka.
 • Ossowski Cezary - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pisarek Walery - (1931-) - językoznawca, prasoznawca.
 • Pluta Sebastian - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ritchie June - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sickert Walter - (1860-1942) - malarz angielski.
 • Sidgwick Henry - (1838-1900) - angielski filozof, ekonomista.
 • Weiss Janusz - (1948-) - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.