Bliźniaczka, 30 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 30 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźniaczka, która urodziła się dnia 30 5, bywa człowiekiem zmiennym, częstokroć nie starcza jej wytrwałości i często nie potrafi zamknąć zaczętych spraw, dlatego bardzo trudno toczy się z nią negocjacje. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralnym artystą każdego balu, niezwykle lubi zwracać na siebie uwagę, aczkolwiek częstokroć pragnie wypowiadać opinie mało powściągliwe. Znamionuje się komunikatywnością, ma ogromny i chętnie stosowany zasób pojęć, jej tyrady to autentyczne dzieła sztuki, ale często ciężko wyciągnąć z niej krótkie i przedmiotowe riposty. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do swoich współpracowników posiada nastawienie czysto interesowne i inne osoby mają obowiązek rozwikływać jej zmartwienia. Lubi zachowywać się empatycznie, rozstrzygnięć kłopotów wygląda w zabiegach magicznych i we wróżbach, nie współpracuje ze sferą komputerów, toteż przed maszyną liczącą częstokroć reaguje niczym wielbłąd na śniegu. To jednostka zdyscyplinowana, umie umiejętnie gospodarować swoimi rezerwami, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. To osobnik ciekawy, wypełnia ją głód poznania, zatem na zawsze zostaje w niej szczeniacki dar do dziwienia się życiu oraz sprawdza się w zajęciach wiążących się z dociekliwością. To człowiek wszechstronny, umie współdziałać prawie z każdą osobą i termin „nierealny” nie znajduje się w jej zasobie językowym.
To jednostka bezstronna, niezmiernie dokładnie bada najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przetrawić kilkukrotnie, a więc zawsze zawczasu uważnie cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu. Cechuje się flegmatycznością, nie trwoni wysiłków na zwyczajnie nieuzasadnione sprawy, ponieważ dba tylko o naprawdę ważne rzeczy i we własnych decyzjach w każdym wypadku rządzi się zimnymi rachunkami. Jest to człowiek nieuważny, potrafi migiem przeanalizować potężną ilość wiadomości, jednakże nie usiłuje niczego gruntownie przeniknąć, więc częstokroć wierzga chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. Jest to osoba kompromisowa, ochoczo uczy się nowych i porywających spraw i osobników różniących się i egzotycznych nie uważa natychmiast za zagrożenie, a zatem stara się unikać postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych szerzeniem jedynie słusznych poglądów. To jednostka uległa, często musi parać się wykonywaniem nielubianych przez siebie czynności, bowiem częstokroć znacząco nie wystarcza jej śmiałości i zanadto bezproblemowo podporządkowuje się cudzym wpływom. Charakteryzuje się szykownością, jest zachwycona prędkimi, terenowymi samochodami i jej towarzyskie zachowania są zawsze perfekcyjne, zatem często jest kwalifikowana jako miejscowy dyktator mody. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, okazuje stanowczo światu, że na pozór nieuporządkowane prace też umieją dostarczać efektów i częstokroć nasze spontaniczne działania ukazują najwyższą efektywność. Jest to człowiek subtelny, daje radę wypatrzyć wydajne rozwiązania problemów, które dotykają zagadnień bardzo drażliwych i zwykle przytłaczają pozostałe osoby.

Inne przymioty celnie określające wspomnianą jednostkę to również: rozpasany, postępowy, chytry, sceptyczny, rozsądny, szczodry, nierozsądny, ufny, sentymentalny, życzliwy, pożądliwy, powabny, wyrachowany, olśniewający, płytki, buntowniczy, światły, zwariowany, podstępny, szorstki, nieszczery, rozwiązły, nudny, pompatyczny, przystępny, inteligentny oraz zawzięty.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: pisarz, sekretarz, telemarketer, sprzedawca, doradca, akwizytor, asystent, sprawozdawca, komiwojażer, handlowiec, spiker, księgarz, lektor, dziennikarz i felietonista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Burg Josef - (1912-2009) - pisarz ukraiński.
 • Canales Ricardo - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chrapkiewicz Cezariusz - (1934-2006) - aktor.
 • Gentile Giovanni - (1875-1944) - włoski filozof, pedagog.
 • Gębski Józef - (1939-) - reżyser filmowy.
 • Gigliotti David - (1985-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Gołębiowski Konrad - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Ha-kyun Shin - (1974-) - aktor południowokoreański.
 • Handberg Gert - (1969-) - duński sportowiec, żużel.
 • Kornatowska Maria - (1935-) - eseista, krytyk filmowa.
 • König Radim - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Majchrzak Wojciech - (1969-) - aktor.
 • Marie Cali - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Roșu Iulian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.