Bliźniaczka, 27 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 27 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona w dniu 27 5 jest to człowiek dociekliwy, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych dziedzinach, a więc ochoczo jeździ po całej planecie oraz osiąga świetne oceny w preferowanych dziedzinach wiedzy. Jest to osoba zorganizowana, pracuje bez zbędnych sprintów, kłopoty nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak czasami zbytnio przyzwyczaja się do przedtem obmyślonych planów. To osobnik komunikatywny, swoje wystąpienia układa niezmiernie precyzyjnie, uwielbia rozmawiać jawnie na różne tematy, jednakże częstokroć w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje meritum. Bywa emocjonalna, wierzy ezoteryce, nie lubi kultury matematycznej, toteż współczesna rzeczywistość często nie odpowiada jej. Bywa egoistyczna, do celów umie dążyć chociażby poprzez cudze nieszczęście, jedynie jej prywatne zmartwienia są istotne i jest bez reszty skoncentrowana na sobie. Jest to jednostka towarzyska, gada o swoich najmniejszych myślach, uwielbia uwodzić swoich rozmówców, ale częstokroć pragnie wypowiadać opinie niezbyt roztropne. To człowiek elastyczny, potrafi dostroić się do zmiennych warunków, pojęcie „niemożliwe” nie znajduje się w jej słowniku i zdaje się mieć przemyślaną strategię na dowolny możliwy problem. Bywa jednostką chwiejną, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nią negocjacje.
Cechuje się ustępliwością, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej bardzo denerwujące, ponieważ częstokroć zdecydowanie nie wystarcza jej wiary w sukces i siła i śmiałość umieją wymóc na niej rewizję punktu widzenia. To osobnik kulturalny, daje radę wypatrzyć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które jawią się niewykonalnymi a nawet szaleńczymi i mierzące się z nimi osoby zazwyczaj w mig skłaniają do kapitulacji. Znamionuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w awangardowych i pasjonujących rzeczach i osobników niepodobnych i nietypowych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a zatem jest działaczem charytatywnym dopominającym się o równość mniejszości. To człowiek bezstronny, dokłada starań, by wznieść się nad własne uprzedzenia oraz unika decydowania o nieznanych sobie sprawach, więc na ogół jest poważana jako rozjemca. Bywa pobieżna, potrafi po trochę mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, lecz jej bezzwłoczne wybory często niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, zatem częstokroć wierzga chaotycznie i bez wybranego kierunku. Jest to jednostka wysublimowana, zajmuje się wykwintnymi rozrywkami i w dowolnym swoim działaniu stara się uzyskiwać mistrzostwo, a zatem często jest postrzegana jako tubylczy wyznacznik gustów. To osoba pobudliwa, jest święcie przeświadczona, że ciągła, odrobinę pomylona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i częstokroć nasze odruchowe reakcje ukazują największą sprawność. Lubi zachowywać się powolnie, nie kusi jej popisywanie się, bowiem zawsze rozważa przewidywane zyski i w osobistych decyzjach w każdym wypadku kieruje się wyrachowanymi obliczeniami.

Inne przymioty właściwie charakteryzujące przedstawianego osobnika to również: jowialny, seksowny, dyplomatyczny, zwariowany, ekscentryczny, wytworny, ujmujący, otwarty, czuły, poszukujący, rozsądny, lubieżny, ufny, niegrzeczny, afektowany, bezładny, histeryczny, przenikliwy, staranny, powabny, zimny, wyzywający, dyskretny, nieokiełznany, czarujący, ponętny, cichy, nudny, nieszczery oraz bałaganiarski.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: dziennikarz, księgarz, handlowiec, asystent, powieściopisarz, referent, poeta, doradca, sprawozdawca, telemarketer, statystyk, pisarz, lektor i spiker.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bentkowski Feliks - (1781-1852) - bibliograf, historyk literatury.
 • Burke Stacey - (1975-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Chapman John T - (1927-2001) - angielski scenarzysta, aktor.
 • Demsey Todd - (1972-) - amerykański sportowiec, golf.
 • Durey Louis - (1888-1979) - kompozytor francuski.
 • I Maksymilian IV Józef; Maksymilian - (1756-1825) - hrabia Rappoltstein 1776-, książę Palatynatu-Zweibrücken 1795-1825, książę-elektor Bawarii i Palatynatu Reńskiego 1799-1806 jako Maksymilian IV Józef, król Bawarii 1806-1825 jako Maksymilian I Wittelsbach.
 • Kolelas Eric - (1987-) - aktor francuski.
 • Meissner Czesław - (1934-1997) - aktor.
 • Meriwether Lee - (1935-) - amerykańska modelka, aktorka.
 • Moore Terry - (1912-1995) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Paradowicz Tadeusz - (1956-2012) - aktor, lektor, reżyser, scenarzysta.
 • Poks Jacek - (1958-) - aktor.
 • Soré Esther - (1915-) - wokalistka chilijska.
 • Stone Uma - (1986-) - urugwajska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wolf Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.