Bliźniaczka, 25 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 25 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta urodzona dnia 25 5 charakteryzuje się wszechstronnością, potrafi dopasować się do płynnych warunków, wydaje się posiadać przemyślane rozwiązanie na każdą hipotetyczną trudność i zaskoczenie to u niej samopoczucie naprawdę rzadkie. Jest to osoba ciekawa, chce przeniknąć wszystko, toteż zawsze stara się zajrzeć za horyzont oraz częstokroć para się dziwacznymi zainteresowaniami. Bywa egocentryczna, inni ludzie muszą rozwikływać jej zmartwienia, nie obchodzi jej wzmocnienie pozytywnych relacji ze znajomymi i umie na zimno eksploatować pozostałe osoby. To osobnik zorganizowany, potrafi doprowadzić swoje projekty do korzystnego wykonania, umie się dobrze mobilizować, jednak czasami nazbyt upiera się przy wcześniej wymyślonych planach. To jednostka ekstrawertyczna, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, obecność ogromnej widowni cechuje dla niej doskonałą rozrywkę, aczkolwiek potrafi także denerwować marudzeniem bezustannie o jakiejś rzeczy. Często bywa chwiejna, częstokroć nie starcza jej uporu i często nie umie dokończyć rozpoczętych spraw, częstokroć wkurza swoich wspólników. Bywa emocjonalna, wyjść z problemów wygląda w urokach i we wróżbach, nie lubi rzeczywistości matematycznej, więc często wolałaby przyjść na świat o stulecia temu. Jest to osoba komunikatywna, swoje oracje tworzy niezwykle pieczołowicie, jej przemówienia to prawdziwe dzieła literackie, ale częstokroć nie potrafi w akceptowalnym czasie przejść do meritum.
Jest to osobnik kulturalny, daje radę wynaleźć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które potrzebują potężnej dawki politycznej delikatności i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników. Często bywa posłuszna, częstokroć musi oddawać się realizacji unikanych przez siebie prac, albowiem często zdecydowanie brakuje jej odwagi i bezproblemowo pozwala się sterować. Znamionuje się tolerancyjnością, nie drażnią odmienne gusty i nie kręci jej nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, a więc jest wolontariuszem prospołecznym ubiegającym się o wolność grup dyskryminowanych. Cechuje się wysublimowaniem, swój dom aranżuje z zaiste książęcą fantazją i w dowolnym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać doskonałość, zatem częstokroć postrzega się za jurora właściwego stylu. Jest to człowiek obiektywny, niezmiernie skrupulatnie roztrząsa wszelkie kwestie oraz wszelkie rzeczy pragnie przemyśleć kilkukrotnie, a zatem w każdym wypadku najpierw bacznie cię przepyta przed przedstawieniem werdyktu. Znamionuje się powierzchownością, bywa bardzo rozgarnięta, lecz wybór zazwyczaj uprzedza u niej przemyślenie sprawy, dlatego często sama nie pojmuje całkowicie swoich posunięć. Charakteryzuje się powolnością, trudno ją zwieść ładnymi frazami, gdyż najistotniejsza jest dla niej praktyczna przydatność i zawsze usiłuje układać dalekowzroczne analizy. To jednostka pobudliwa, dłuższe podglądanie jej prowadzi do przeświadczenia, że nieprzerwana, odrobinę szalona improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne czyny wykazują największą efektywność.

Inne określenia celnie ukazujące wspomnianą osobę to także: chytry, przenikliwy, rozhisteryzowany, płytki, rozpasany, sceptyczny, kochający, zręczny, zmysłowy, elegancki, afektowany, rozwiązły, niestabilny, bałaganiarski, staranny, czarujący, roztrzepany, ponętny, zadufany, olśniewający, wyzywający, otwarty, pompatyczny, kapryśny oraz logiczny.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: doradca, asystent, lektor, felietonista, spiker, sprawozdawca, dramatopisarz, pisarz, statystyk, komiwojażer, poeta, księgarz i referent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Addams Aubrey - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Brzęk Gabriel - (1908-) - profesor, zoologia.
 • Cavadov Vaqif - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Crain Jeanne - (1925-) - aktorka amerykańska.
 • Davison Brian "Blinky" - (1942-) - muzyk, perkusista rockowy.
 • Dillinger Daz - (1973-) - raper amerykański.
 • Kennedy Jaimie - (1970-) - aktor amerykański.
 • Kuropieska Józef - (1904-1998) - generał broni 1988-, pisarz, polityk.
 • Messana Dario - (1979-) - włoski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Olivas John - (1965-) - astronauta amerykański.
 • Passarella Daniel - (1953-) - argentyński sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Pelekanos Michalis - (1981-) - grecki sportowiec, piłka koszykowa.
 • Podhorski Zygmunt - (1891-1960) - generał brygady, publicysta.
 • Polak Józef Zbigniew - (1923-) - architekt, malarz, żołnierz Armii Krajowej,.
 • Sills Beverly - (1929-) - amerykańska śpiewaczka operowa,.
 • Suplee Ethan - (1976-) - aktor amerykański.
 • Uggams Leslie - (1943-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Winid Bogodar - (1922-1996) - geograf, kartograf, afrykanista, profesor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.