Bliźniaczka, 24 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 24 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Zodiakalna kobieta bliźnięta, która przyszła na świat dnia 24 5, bywa człowiekiem egoistycznym, do swoich kompanów posiada podejście czysto wyrachowane, osoby dokoła mają dbać o jej nastrój i jest absolutnie zafiksowana na sobie. Znamionuje się komunikatywnością, jej rozważania zdają się być wieloaspektowymi strukturami, chętnie kształci się, ale częstokroć trudno wydobyć z niej krótkie i celne repliki. Jest to jednostka ciekawska, wypełnia ją żądza mądrości, zatem ochoczo włóczy się po całym globie oraz radzi sobie w zawodach związanych ze wścibskością. Bywa osobnikiem uczuciowym, rozstrzygnięć problemów poszukuje w czarach i we wróżbach, nie lubi rzeczywistości matematycznej, dlatego teraźniejsze otoczenie często nie podoba się jej. Cechuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie podąża do finału, przeciwności nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak momentami przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio opracowanych koncepcji. To osoba ekstrawertyczna, pragnie znajdować się wśród towarzyszy, uwielbia uwodzić swoich rozmówców, aczkolwiek częstokroć ubóstwia wypowiadać osądy niezbyt rozsądne. Często bywa niekonsekwentna, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i ciężko jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, toteż niezmiernie kiepsko sprawdza się jako opiekun lub nauczyciel. Charakteryzuje się elastycznością, zamiłowanie do modernizowania jest jej nieodmienną własnością, zdaje się dysponować kompletnym rozwiązaniem na dowolną możliwą przeszkodę i bardzo trudno ją czymś zaszokować.
To osobnik tolerancyjny, potrafi zadawać się z ludźmi o wielce różnych przekonaniach i bawi ją różnorodność życia i współpracowników, a zatem jest aktywistą prospołecznym ubiegającym się o równość osób nękanych. Jest to człowiek powolny, ciężko ją oszukać ładnymi zdaniami, gdyż wartość ma dla niej nade wszystko rzeczywista przydatność i we własnych ocenach w każdym wypadku opiera się na beznamiętnych rachunkach. Częstokroć bywa powierzchowna, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdej sprawie, lecz jej sądy często są niespecjalnie dalekowzroczne, więc częstokroć sama nie ogarnia w pełni swoich działań. Jest to jednostka obiektywna, niezwykle drobiazgowo analizuje najbłahsze rzeczy oraz nie wierzy postanowieniom wybieranym pod wpływem afektów, a więc chętnie bywa zapraszana do sędziowania sporów. To człowiek kulturalny, można jej polecić wykonanie ambitnych operacji, które potrzebują wielkiej dawki politycznej subtelności i mierzące się z nimi osoby na ogół w krótkim czasie popychają do wycofania się. Często bywa uległa, zwykle wygląda wodza i guru, albowiem częstokroć znacząco brakuje jej wiary w sukces i bez trudności pozwala się kierować. Jest to człowiek impulsywny, przedstawia sobą żywe świadectwo, iż wydawałoby się przypadkowe prace też potrafią gwarantować wyniki i nie trzeba zanadto przeginać z permanentnym opanowaniem. Jest to osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najpopularniejsze w tej chwili i markowe kreacje i czuje pociąg do obcowania z teatrem, dlatego często uważa się za arbitra właściwej stylistyki.

Pozostałe cechy prawidłowo obrazujące opisywanego osobnika to również: potulny, stabilny, wyrachowany, podstępny, nudny, szczodry, zmysłowy, rozmowny, wspaniałomyślny, staranny, zwariowany, sentymentalny, nieszczery, buntowniczy, niegrzeczny, zapalczywy, ponętny, przystępny, ekscentryczny, spostrzegawczy oraz rozpasany.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: kompozytor, powieściopisarz, referent, sprawozdawca, felietonista, poeta, pisarz, akwizytor, muzyk, statystyk, dramatopisarz, dziennikarz, księgarz i asystent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bogusławski Antoni - (1945-1988) - reżyser.
  • Bremermann Julia - (1967-) - aktorka niemiecka.
  • Budz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Dočekal Tomáš - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kościński Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kozłowski Przemysław - (1969-) - aktor.
  • Laurel Mae - (1888-) - aktorka australijska.
  • Prunières Henry - (1886-1942) - muzykolog francuski.
  • Pułka Jakub - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Suwalski Zdzisław - (1907-1963) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.