Bliźniaczka, 23 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 23 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczna kobieta bliźnięta, która przyszła na świat w dniu 23 5, to osoba komunikatywna, swoje wystąpienia układa bardzo pieczołowicie, jej przemówienia to prawdziwe dzieła sztuki, aczkolwiek częstokroć w jej przemowach zwyczajnie brakuje zawartości. Bywa człowiekiem egocentrycznym, do swoich współtowarzyszy posiada stosunek absolutnie przedmiotowy i powiązania wzajemne implikują dla niej otrzymywanie korzyści. Bywa niezdecydowana, jej stanowiska i sądy często są niejednoznaczne i częstokroć nie potrafi skończyć zaczętych zadań, często chwyta się różnorodnych profesji. To jednostka ekstrawertyczna, jest wulkanem rozlicznych planów, jej prozaiczne poruszenia mają wygląd wymyślnego popisu, jednakże częstokroć niestety nie umie zamilknąć w stosownym momencie. To osobnik zdyscyplinowany, wykazuje siłę charakteru i konsekwencję, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak słabo daje sobie radę z prędko przeobrażającymi się warunkami. Cechuje się wszechstronnością, potrafi współpracować prawie z każdą osobą i nie traci dni na nieproduktywne narzekanie. To osobnik empatyczny, wierzy czarnoksięstwu, nie współdziała z domeną maszyn, więc wszędobylska technologia często jest dla niej autentycznym strapieniem. To człowiek ciekawski, pragnie zrozumieć każdą możliwą rzecz, a więc jest szkolnym orłem w dziedzinach unikanych poprzez pozostałych osobników oraz ochoczo uczy się rozmaitych przedmiotów.
Jest to jednostka pobieżna, umie w krótkim czasie przemyśleć rozległą liczbę wiadomości, ale jej opinie częstokroć bywają niezbyt dalekowzroczne, a zatem nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wieloaspektowych koncepcji. Lubi zachowywać się spontanicznie, manifestuje kategorycznie światu, iż bezustanna, w pewnym stopniu pomylona improwizacja też może stanowić jakiś projekt na życie i nie powinno się zbyt przesadzać z ciągłym opanowaniem. To osoba wysublimowana, swoje miejsce zamieszkania wyposaża z doprawdy imponującym rozmachem i w dowolnym swoim działaniu stara się osiągać maestrię, dlatego często uważa się za znawcę dobrej estetyki. Znamionuje się powolnością, nie trwoni zasobów na całkowicie nieuzasadnione sprawy, ponieważ zawsze rozważa zakładane zyski i usiłuje funkcjonować podług ustalonych grafików. Charakteryzuje się posłuszeństwem, samodzielne podejmowanie wyborów potrafi być dla niej niezwykle frustrujące, bowiem częstokroć znacząco nie wystarcza jej asertywności i nie umie dowodzić przed innymi swoich poglądów. Cechuje się tolerancyjnością, potrafi zadawać się z ludźmi o nader odmiennych przekonaniach i cieszy ją zróżnicowanie rzeczywistości i kolegów, toteż jest wolontariuszem prospołecznym ubiegającym się o równość osób marginalizowanych. Znamionuje się uczciwością, niezmiernie skrupulatnie roztrząsa wszelkie kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przetrawić wielokrotnie, zatem z reguły jest powszechnie uważana za bezstronnego negocjatora. Jest to osobnik grzeczny, umie wybrnąć z nieprzyjemnych i groźnych okoliczności, które dotykają zagadnień niezwykle skomplikowanych i siłujących się z nimi ludzi na ogół szybko popychają do wycofania się.

Inne cechy odpowiednio odzwierciedlające niniejszą jednostkę to także: ponętny, logiczny, kochający, postępowy, zepsuty, słaby, przenikliwy, niepohamowany, inteligentny, rozwiązły, wspaniałomyślny, zimny, ospały, światły, stabilny, płytki, bałaganiarski, cichy, poszukujący, zmysłowy, wytworny, lubieżny, zdolny, romantyczny, otwarty, podstępny, dyplomatyczny oraz zadufany.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: lektor, muzyk, sprzedawca, kompozytor, doradca, poeta, powieściopisarz, handlowiec, akwizytor, asystent, telemarketer, dziennikarz, pisarz i sekretarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ashby Linden - (1960-) - aktor amerykański.
 • Białek Wojciech - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heiman Jesse - (1978-) - aktor amerykański.
 • Hofman Adam - (1980-) - politolog, polityk.
 • Janowski Ziemowit - (1959-) - reżyser.
 • Jurga Andrzej - (1936-) - reżyser, pedagog.
 • Karolczak Dominik - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kimbrough Charles - (1936-) - aktor amerykański.
 • Lozano Oriol - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Noskowski Zygmunt - (1880-1952) - aktor, reżyser.
 • Piotrowski Grzegorz - (1951-) - oficer Służby Bezpieczeństwa L Jeden z zabójców ks.
 • Stachyra Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szawul Wojciech - (1965-2002) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.