Bliźniaczka, 22 maja - Kobieta

Bliźniaczka, 22 maja - Kobieta
planeta Merkury
metal rtęć
Pani bliźnięta, która urodziła się dnia 22 5, bywa osobą zmienną, często nie starcza jej uporu i potrafi raptownie odpuścić niedługo przed osiągnięciem finału, częstokroć złości swoich współpracowników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez niepotrzebnych zrywów, problemy nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak potrafi być nadto konwencjonalna w nieznanych okolicznościach. Cechuje się elastycznością, zaskoczenie to u niej uczucie naprawdę sporadyczne i charakteryzują ją różne, innowacyjne pomysły. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, w większym stopniu wpływa na nią intuicja aniżeli rozum, cyfry i kalkulacje odrzucają ją, więc przed maszyną liczącą często reaguje niby wielbłąd na śniegu. Znamionuje się elokwencją, pragnie gadać rozwlekle i niezrozumiale, chętnie kształci się, jednakże częstokroć nie umie w akceptowalnej ilości czasu przejść do sedna. Bywa egocentryczna, cechuje ją niedobór uczuciowości, stosunki dwustronne oznaczają dla niej zdobywanie korzyści i inni ludzie mają rozplątywać jej zmartwienia. To jednostka ciekawska, ubóstwia uczyć się oryginalnych dziedzin, dlatego na całe życie zostaje w niej dziecięca skłonność do dziwienia się otoczeniu oraz uzyskuje pierwszorzędne lokaty w preferowanych dziedzinach wiedzy. Jest to osobnik błyskotliwy, mówi o swoich najsubtelniejszych myślach, niezmiernie lubi eksponować swoją osobę, aczkolwiek często posiada też przesadnie optymistyczne mniemanie o sobie.
Charakteryzuje się wysublimowaniem, najchętniej odziewa się w najmodniejsze właśnie i luksusowe stroje i w każdym swoim działaniu stara się osiągać perfekcję, a więc dostatek forsy niezwykle upraszcza jej realizowanie żywota będącego w zgodzie z jej temperamentem. Jest to człowiek pobudliwy, personifikuje sobą dość irracjonalną ideę, że bezustanna, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś projekt na życie i warto sobie zezwolić na spontaniczne doświadczanie przeżyć i manifestowanie się. Cechuje się kompromisowością, potrafi przyjaźnić się z jednostkami o wielce rozbieżnych przekonaniach i problemowo zmienia dotychczasowe poglądy w zderzeniu z nowymi doznaniami, a zatem nie toleruje u wspólników jedynie braku wielkoduszności. Częstokroć bywa posłuszna, często musi zajmować się realizacją nielubianych przez siebie zajęć, gdyż częstokroć zauważalnie nie wystarcza jej wiary w sukces i siła i śmiałość umieją wymusić na niej odmianę opinii. Bywa osobnikiem powierzchownym, potrafi migiem rozpatrzyć obszerną ilość informacji, lecz jej oceny często są niespecjalnie ostrożne, toteż nie dokonuje zwykle fundamentalnych poszukiwań i innowacji. Jest to osoba flegmatyczna, nie wartościuje wyłącznie po pozorach, bowiem najistotniejszy jest dla niej realny pożytek i próbuje pracować według wyznaczonych planów. Jest to człowiek obiektywny, bardzo dokładnie analizuje najdrobniejsze rzeczy oraz nie ufa rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją afektów, zatem ochoczo bywa powoływana do rozsądzania zatargów. Jest to jednostka grzeczna, można jej zlecić wykonywanie ambitnych operacji, które zdają się nierealnymi a wręcz pomylonymi i okażą niemożliwe dla jej rozlicznych prekursorów.

Pozostałe określenia prawidłowo charakteryzujące tego osobnika to również: okropny, chytry, lubieżny, zręczny, zdolny, ekscentryczny, postępowy, poszukujący, wytworny, przenikliwy, humorzasty, logiczny, wyobcowany, afektowany, wyrachowany, ujmujący, zwariowany, seksowny, histeryczny, bałaganiarski, twórczy, nierozsądny, sceptyczny, nieokiełznany, otwarty, jowialny oraz uroczy.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: akwizytor, statystyk, dramatopisarz, pisarz, muzyk, handlowiec, doradca, asystent, księgarz i kompozytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brown Herbert C - (1912-2004) - chemik amerykański.
 • Brown Randy - (1968-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Bundy Solomon - (1823-1889) - polityk amerykański.
 • Burdenko Nikołaj Nilowicz - (1876-1946) - radziecki generał, lekarz.
 • Chambers Tom - (1977-) - aktor angielski.
 • Corley Al - (1956-) - amerykański aktor, reżyser, piosenkarz.
 • Downarowicz Medard - (1878-1934) - polityk.
 • Dudzik Robert - (1966-) - aktor, dramaturg.
 • Fire Lia - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Gran Daniel - (1694-1757) - malarz austriacki.
 • Jaroszek Piotr - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lawal Garba - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Michajłow Nikołaj F - (1897-1972) - generał radziecki.
 • Pelletier Denise - (1923-) - aktorka kanadyjska.
 • Putski Scott - (1966-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Simon Calvin - (1942-) - muzyk amerykański.
 • Tamošauskas Tomas - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wardęga Bartosz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wuszt Bartosz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.