Baranica, 09 kwietnia - Kobieta

Baranica, 09 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran urodzona dnia 9 4 jest to osoba szczera, jest rozchwytywana w ekipie, lubi wypowiadać się prosto z mostu, aczkolwiek często brakuje jej delikatności. Bywa kłótliwa, prze odważnie na przód i największe komplikacje nie umieją jej zatrzymać. Bywa niezdecydowana, nie potrafi trwać przy zorganizowanych decyzjach i częściej od innych modyfikuje sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć chwyta się przeróżnych zawodów. Jest to osobnik aktywny, podejmuje się równolegle różnorodnych zadań, drażni ją brak aktywności i pragnie być w bezustannym ruchu. Jest to człowiek cierpliwy, umie umiejętnie oczekiwać na stosowną okazję, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym przyjacielem i spełnia się w roli wziętego mentora. Jest to jednostka ekstrawertyczna, jest źródłem różnych projektów, uwielbia oszałamiać swoich rozmówców, jednak umie również nudzić na śmierć mówieniem non stop o jednym temacie. Bywa osobnikiem nadpobudliwym, potrzeba poczekania na rezultat jest dla niej ogromną męczarnią, wszystko chce otrzymać błyskawicznie, a zatem często ma poważne trudności z realizacją postanowień noworocznych. Bywa egoistyczna, tylko jej prywatne zmartwienia są istotne i do swoich towarzyszy posiada stosunek absolutnie przedmiotowy. Częstokroć bywa władcza, zachowuje się jak awanturnik i zwracanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, więc kiepsko sprawdza się w trakcie grupowych działań. Bywa niesłowna, opiera się na emocjach, uczeniem się i wysiłkiem zajmuje się przeważnie niespecjalnie chętnie, toteż przydarza się jej wpadać w niezmiernie stresujące kłopoty. Charakteryzuje się metodycznością, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, pracuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to osoba wścibska, pragnie nauczyć się więcej niźli inne umysły, a więc pociągają ją koncepcje ekstrawaganckie i oryginalne oraz często para się rzadkimi zainteresowaniami.
To człowiek spontaniczny, jest święcie przeświadczona, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najwspanialszą opcją i częstokroć nasze emocjonalne reakcje okazują najwyższą skuteczność. To osoba silna, bardzo dobrze zdaje sobie sprawę ze swoich pragnień, nie czuje awersji przed demolowaniem istniejącego ładu oraz nie lęka się rozpoczynania sprzeczek. To osobnik bystry, zwykle zaczyna aktywność natychmiast i bez guzdrania i wkurzają ją niepewne sytuacje wymagające wszechstronnego rozpatrywania. Cechuje się szykownością, poświęca się wyszukanym zabawom i ubóstwia prowadzić się z lordowską wykwintnością, zatem często jest oceniana jako lokalny dyktator mody. To jednostka wesoła, jest zachwycona istnieniem, lubi uczyć się nowych dziedzin, dlatego wyśmienicie sprawdza się jako śmiały innowator. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, oczekuje dokładnego realizowania swoich poleceń, jej współtowarzysze mają obowiązek myśleć tak samo jak ona, a zatem potrafi porozmawiać jedynie z pokrewnym do niej pomyleńcem. Znamionuje się tolerancyjnością, nie przeszkadzają odmienne upodobania i osób różniących się i niespotykanych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, więc bywa działaczem społecznym ubiegającym się o równouprawnienie osób nękanych. To człowiek nieustraszony, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, gdyż dąży do tego, by raczej nie zamartwiać się przed czasem i wszelkie przeciwności z reguły nie trwożą jej. To jednostka zaradna, nie cierpi wdrażania zewnętrznych nakazów, zatem zawiedzie cię zakładanie, że będzie respektowała twoje dyrektywy i restrykcje. Bywa człowiekiem prostolinijnym, ubóstwia korzystać z rutynowych i bezpiecznych rozwiązań, ponieważ dla niej liczą się w pierwszym rzędzie wyniki i nie chce przepuszczać energii na podchody. To osoba ostrożna, wystrzega się nieroztropnych działań, bierze pod uwagę rozmaite harmonogramy wydarzeń oraz nie polega na pomysłach sporządzonych w pośpiechu. Częstokroć bywa nieostrożna, czuje się niezniszczalną i chwilami potrafi nie uwzględnić na pozór nie budzącego wątpliwości zagrożenia, pomimo tego że zna tę swoją ujemną stronę.

Inne przymioty właściwie opisujące przedstawianego osobnika to też: antypatyczny, tępy, szarmancki, okropny, łatwowierny, rozmowny, powabny, niedokładny, zuchwały, narwany, ufny, neurotyczny, medialny, nadwrażliwy, nieokiełznany, surowy, grubiański, potężny, bezładny, brutalny, bezduszny, perfidny, wyzywający oraz pyszałkowaty.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: kulturysta, bramkarz, instalator, dentysta, sportowiec, terapeuta, farmaceuta, sztangista, mechanik, łyżwiarz, ciężarowiec i chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aparicio Rafaela - (1906-) - aktorka hiszpańska.
 • Bajorek Marian - (1925-) - wydawca, dziennikarz.
 • Czajka Mariusz - (1961-) - aktor.
 • Gaitskell Hugh - (1906-1963) - polityk brytyjski.
 • Jacobs Marc - (1963-) - amerykański projektant mody.
 • Jakovljević Dragan - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Johnson Daniel - (1915-1968) - Sr, polityk kanadyjski.
 • Kamiński Artur - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Koltès Bernard-Marie - (1948-1989) - francuski dramatopisarz, reżyser teatralny.
 • Loewen Adam - (1984-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Loizeau Lucien - (1879-1978) - generał francuski.
 • Orliński Jacek - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osika Oskar - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pakosińska Katarzyna - (1972-) - artystka kabaretowa.
 • Pellegrino Mark - (1965-) - aktor amerykański.
 • Restoux Marie-Claire - (1968-) - francuska sportowiec, judo.
 • Rojek Marian - (1955-) - duchowny katolicki, biskup.
 • Smilevski Goce - (1975-) - pisarz macedoński.
 • Strong John - (1969-) - rosyjski aktor w filmach erotycznych.
 • Tupalski Tomasz - (1969-) - operator filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.