Baranica, 07 kwietnia - Kobieta

Baranica, 07 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która urodziła się w dniu 7 4, lubi zachowywać się egoistycznie, potrafi być sprawnym kanciarzem i ludzie naokoło mają obowiązek zabiegać o jej nastrój. Często bywa nadpobudliwa, w mig nudzi się kolejnymi koncepcjami, jako gimnazjalista częstokroć nie umie wytrwać spokojnie w czasie lekcji, a zatem często popada w konflikty ze swoimi zwierzchnikami. Jest to osoba cierpliwa, na uczelni częstokroć uzyskuje pierwszorzędne stopnie, determinacja pomaga jej spostrzec korelacje nieuchwytne dla normalnych ludzi i umie uważnie wysłuchiwać ludzkich opowieści. Jest to osobnik przebojowy, tyra niczym maszyna i posiada niespożyte pokłady energii. Jest to jednostka dominująca, jest rzeczywistą inkarnacją pruskiego oficera i często nie zdaje sobie sprawy ze społecznej percepcji swojej persony, a więc częstokroć przemienia się w wyobcowanego i unikanego despotę. To osoba błyskotliwa, jest urodzoną duszą towarzystwa, eskorta obszernego audytorium stanowi dla niej idealną zabawę, jednak często uwielbia wypowiadać opinie niezbyt roztropne. Częstokroć bywa niezdecydowana, jej przekonania i przeświadczenia często są ambiwalentne i ciężko jest jej pozostawać przy podjętych decyzjach, częstokroć irytuje swoich wspólników. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie boi się o nadchodzący czas, przydarza się jej pomijać ważne rzeczy, dlatego zdarza się jej wpadać w niezwykle traumatyczne kłopoty. To człowiek wścibski, ubóstwia dokształcać się w nieznanych zagadnieniach, zatem ochoczo wędruje po całej planecie oraz osiąga świetne efekty w lubianych dziedzinach wiedzy. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie dysponować swoimi siłami, trudności nie umieją szybko jej odstręczyć, jednak momentami przesadnie przyzwyczaja się do przedtem wymyślonych planów. Lubi zachowywać się agresywnie, pragnie oglądać bezzwłoczne wyniki, chętnie zaczyna zwady i heroicznie walczy z przeszkodami. Jest to osoba szczera, potrafi momentalnie przełamać lody, niezmiernie ceni szczerość, lecz często brakuje jej delikatności.
Znamionuje się kompromisowością, nie wadzą odmienne gusty i ekscytuje ją urozmaicenie rzeczywistości i kolegów, więc nie znosi u partnerów jedynie nieposiadania wielkoduszności. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w zbędnym ekscentryzmie, gdyż martwienie się na zapas postrzega jako typowe marnowanie żywota i za ważniejsze uważa konkretne przeznaczenie każdych projektów niźli ich kształt. Charakteryzuje się szykownością, oddaje się ekskluzywnym przyjemnościom i w dowolnym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać perfekcję, toteż dostatek kapitału bardzo udogadnia jej realizowanie życia będącego w zgodzie z jej naturą. To jednostka ksenofobiczna, uwielbia upominać ludzi wokoło, na całym świecie tylko ona ocenia sprawy prawidłowo, a zatem umie dogadać się wyłącznie z pokrewnym do niej maniakiem. Jest to osobnik popędliwy, staranniejsze oglądanie jej popycha do mniemania, że niby niespójne prace też potrafią zapewniać rezultaty i nie potrzeba zbytnio przeginać z ciągłą samokontrolą. To jednostka wesoła, wyczekuje od losu zaskakujących, niesamowitych przeżyć, również w przegranej próbuje wypatrzyć pozytywy, zatem wyśmienicie radzi sobie w zadaniach wypełnionych ryzykiem. To osobnik szybki, błyskawicznie przystosowuje się do oczekiwań sytuacji, denerwuje ją potrzeba czekania na czyjeś postanowienia i częstokroć jest motorem całego kolektywu pracowniczego. Jest to człowiek silny, prze do celu bez bezsensownych wątpliwości, jeśli sytuacja tego wymaga, nieustępliwie i pragmatycznie dowodzi swoich ocen oraz nie stroni od zaczynania kłótni. To osoba nieroztropna, ubóstwia bezsensownie kozaczyć i działa często na chybcika i mało starannie, pomimo tego że wie o tej swojej niedoskonałości. Jest to jednostka przezorna, to przewidujący i śmiały zarządca, konstruuje skomplikowane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom utworzonym na kolanie. Cechuje się śmiałością, umie urzeczywistnić sprawy niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ pracuje nad tym, by z reguły nie lękać się na zapas i wszelkie problemy przeważnie nie zatrważają jej. Znamionuje się niezależnością, naprawdę przepada za nieograniczoną suwerennością decydowania, więc nonsensem jest przewidywanie, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku.

Pozostałe atrybuty odpowiednio ukazujące opisywanego człowieka to również: lubieżny, dogmatyczny, rozkojarzony, neurotyczny, ordynarny, destrukcyjny, niegrzeczny, kochliwy, awanturniczy, nadgorliwy, brutalny, pociągający, bezduszny, nieuprzejmy, tyrański, tchórzliwy, namiętny, zblazowany, uśmiechnięty, bałaganiarski oraz powabny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: mechanik, chirurg, sportowiec, anestezjolog, kaskader, bramkarz, zapaśnik, farmaceuta, sztangista, piłkarz, instalator, bokser, biegacz, futbolista, tenisista i żołnierz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adanson Michel - (1727-1806) - przyrodnik francuski.
 • Alexander Jace - (1964-) - amerykański reżyser filmowy.
 • Barber Ronde - (1975-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Berens Hermann - (1826-1880) - szwedzki kompozytor, pianista, pochodzenia niemieckiego.
 • Douglas Buster - (1960-) - amerykański sportowiec, boks.
 • Douw Gerhard - (1613-1675) - malarz holenderski.
 • Eythe William - (1918-1957) - aktor amerykański.
 • Hubbard Freddie - (1938-2008) - amerykański trębacz jazzowy.
 • Johns John - (1934-2011) - aktor amerykański.
 • Kotcheff Ted - (1931-) - kanadyjski reżyser filmowy.
 • Ogilvie William - (1846-1912) - kanadyjski geodeta, administrator.
 • Pircher Patrick - (1982-) - austriacki sportowiec, piłka nożna.
 • Pudło Waldemar - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rubini Giovanni Battista - (1794-1854) - śpiewak włoski.
 • Santo Franco Di - (1989-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Schröeder Gerhard - (1944-) - polityk niemiecki.
 • Severini Gino - (1883-1966) - malarz włoski.
 • Siewkowski Michał - (1957-) - poeta.
 • Zeman Wanda - (1952-) - montażystka filmowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.