Baranica, 06 kwietnia - Kobieta

Baranica, 06 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna pani baran urodzona dnia 6 4 bywa nieopanowana, każdy efekt swoich działań pragnie dostrzegać błyskawicznie, często jest popędliwym kumplem, a zatem częstokroć popada w konflikty ze swoimi szefami. Jest to osoba zmienna, często brakuje jej silnej woli i częściej niż to wskazane modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć irytuje swoich wspólników. Bywa kłótliwa, realizuje szalone plany, jest straszna wobec przeciwników i lubi oglądać bezzwłoczne wyniki. To osobnik metodyczny, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego końca, przeciwności nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak czasem nazbyt przywiązuje się do poprzednio stworzonych koncepcji. Bywa jednostką błyskotliwą, jest centralnym artystą wszelkiej zabawy, przechowuje w duchu obfite mrowie historii, ale często ma również zanadto wysokie przeświadczenie o sobie. Jest to człowiek szczery, częstokroć jest niezwykle szykowna, niezmiernie ceni szczerość, jednakże wyrozumiałość nie jest jej mocnym atrybutem. To osoba autokratyczna, działa niczym chuligan i zwracanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, dlatego częstokroć przemienia się w samotnego i unikanego wodza. Jest to jednostka ciekawska, życie jest dla niej obszerną książnicą, a więc na całe życie zostaje w niej szczeniacka umiejętność do dziwienia się rzeczywistości oraz spełnia się w profesjach połączonych ze wścibskością. Bywa nieodpowiedzialna, nie lęka się o nadchodzący czas, przewidywanie rezultatów swoich zachowań zostawia pozostałym, toteż zdarza się jej wpadać w bardzo niemiłe opały. Znamionuje się cierpliwością, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym przyjacielem, umie wykonać zadania niezwykle odstręczające dla innych osób i w dawnych epokach potrafiłaby być kopistą piszącym starożytnych książkach. Jest to jednostka przedsiębiorcza, jest niezmiernie skuteczna w pracy i wypoczywa dynamicznie. Bywa egocentryczna, umie beznamiętnie wyzyskiwać pozostałych ludzi i inne osoby mają obowiązek rozwikływać jej problemy.
Charakteryzuje się krótkowzrocznością, ubóstwia bezsensownie ryzykować oraz nie zabiega o precyzję zaleconych jej spraw, pomimo tego że nieraz naprawdę sprzyja jej szczęście. Cechuje się rozwagą, wystrzega się nieroztropnych działań, bacznie przepatruje posiadane dane statystyczne i prognozy oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, lecz systematycznie. Jest to człowiek kompromisowy, nie obawia się dziedzin oryginalnych i różnych od już zgłębionych i bawi ją rozmaitość otoczenia i współpracowników, więc stara się unikać nawiedzonych maniaków zaabsorbowanych rozgłaszaniem najdoskonalszych dogmatów. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, ucieleśnia sobą zupełnie absurdalną myśl, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najlepszą opcją i winno się sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie emocji i wyrażanie się. Znamionuje się samodzielnością, autentycznie kocha zupełną suwerenność decydowania, zatem bezsensem jest sądzenie, że usłucha zaordynowanych jej pouczeń. Jest to osobnik żywiołowy, denerwuje ją przymus poczekania na czyjeś postanowienia i ukazuje należyte podejście bardziej niemrawym od siebie. Bywa prostolinijna, nie odczuwa pociągu do formalnych występów i ornamentów, ponieważ dla niej liczą się głównie efekty i za bardziej znaczące uważa racjonalne wykorzystanie każdych rzeczy aniżeli ich formę. To osoba radosna, zawsze patrzy z odwagą w przyszłość, także w fiasku próbuje wypatrzyć zalety, a zatem nie gubi pogody ducha nawet w powikłanych sytuacjach. Charakteryzuje się zdecydowaniem, zmierza do celu bez bezsensownych rozterek, jeśli trzeba, odważnie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz nie wyrzeka się realizacji dalekosiężnych przedsięwzięć dla dorywczej i pozornej wygody. To człowiek śmiały, bardzo rzadko lęka się nieznanych wyzwań, bo świetnie radzi sobie w zagmatwanych warunkach i pragnie pracować w biegu. To jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością przyodziewa się w najbardziej przebojowe w tej chwili i gustowne kreacje i ubóstwia zachowywać się z jaśniepańskim dostojeństwem, zatem często postrzega się za znawcę właściwej estetyki. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, uwielbia upominać osoby wokoło, jej współtowarzysze muszą osądzać rzeczywistość dokładnie jak ona, toteż częstokroć toczy starcia ze znajomymi.

Pozostałe określenia adekwatnie portretujące tego osobnika to również: nieprzyjazny, wyzwolony, skuteczny, bezpruderyjny, surowy, wyemancypowany, roztrzepany, uprzejmy, podły, nieuprzejmy, apodyktyczny, grubiański, wyniosły, szalony, hojny, bezduszny, zrzędliwy, brutalny, niepohamowany, oryginalny oraz obrotny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: bokser, sportowiec, terapeuta, ortopeda, anestezjolog, mechanik, zapaśnik, piłkarz, bramkarz, ciężarowiec, farmaceuta, lekarz, monter, sztangista, elektryk i łyżwiarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cassidy Butch - (1866-1908) - rewolwerowiec amerykański.
 • Correa Rafael - (1963-) - polityk ekwadorski.
 • Fischer Edmond H - (1920-) - biochemik amerykańsko, pochodzenia szwajcarskiego.
 • Gliński Mateusz - (1892-1976) - kompozytor, dyrygent, publicysta muzyczny.
 • Gronau Piotr - (1960-) - syn Andrzeja Gronaua.
 • Hardiman Terrence - (1937-) - aktor angielski.
 • Hejmo Konrad - (1936-) - duchowny katolicki, dominikanin.
 • Hervey Jason - (1972-) - aktor amerykański.
 • Kropiwnicki Krystian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krzemiński Ireneusz - (1952-) - sportowiec, wioślarstwo.
 • Pisztek Franciszek de Paula - (1786-1846) - czeski duchowny katolicki, biskup, arcybiskup.
 • Saładziak Mateusz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Starr Bobbi - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Thomas Lowell - (1892-1981) - amerykański pisarz, dziennikarz, prezenter radiowo-telewizyjny.
 • Tiboni Christian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wieczorek Konrad - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zuba Maria - (1951-) - inżynier elektryk, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.