Baranica, 05 kwietnia - Kobieta

Baranica, 05 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która przyszła na świat dnia 5 4, jest to jednostka naturalna, jej otwartość zapewnia jej powodzenie w towarzystwie, nie maskuje własnych wzruszeń, lecz na dodatek nie umie być subtelna. To człowiek apodyktyczny, nienawidzi krytykowania swoich poleceń i ocenia jako zagrożenie osoby nieakceptujące jej stanowiska, toteż potrafi prowokować bunty śród swoich pracowników. To osobnik wścibski, chce zrozumieć każdą możliwą rzecz, a zatem na całe życie zostaje w niej dziecięca predyspozycja do dziwienia się otoczeniu oraz często para się ekscentrycznymi zainteresowaniami. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, lubuje się w mocnych bodźcach, ekstrapolację wyników swoich działań zostawia pozostałym, dlatego zdarza się jej popadać w niezwykle traumatyczne kabały. Bywa osobą nadpobudliwą, w szybkim tempie przemieszcza się od płomiennego podniecenia do dokumentnej niechęci, częstokroć jest krewkim partnerem, zatem praca zwykle nie bywa dla niej powodem zadowolenia. Bywa osobnikiem egoistycznym, ludzie wokoło mają obowiązek zabiegać o jej humor, umie być zwinnym kanciarzem i nie zważa na potrzeby innych osób. Charakteryzuje się systematycznością, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, trudności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak nieraz zanadto obstaje za uprzednio stworzonymi pomysłami. Uwielbia zachowywać się agresywnie, chętnie zaczyna utarczki, urzeczywistnia wariackie projekty i zmierza do wygranej nawet po trupach. Często bywa chwiejna, nie umie zdecydować się na jedną opinię i potrafi zmieniać kluczowe założenia co chwilę, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią negocjacje. Jest to osobnik przedsiębiorczy, nie unika wysiłku i pragnie znajdować się w permanentnym biegu. Jest to człowiek wytrwały, umie uzyskać mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długofalowego treningu, w minionych czasach potrafiłaby być benedyktynem notującym zakurzonych księgach i częstokroć jest idealnym wychowawcą. Lubi zachowywać się towarzysko, jest autentycznym aktywistą, bardzo uwielbia eksponować swoją osobę, ale często posiada również nadto optymistyczne mniemanie o sobie.
To jednostka pogodna, zachwyca się rzeczywistością, strach przed popełnieniem gafy nie powstrzymuje jej, a więc dobrze spełnia się w sprawach obciążonych ryzykiem. Jest to osobnik tolerancyjny, nie obawia się zagadnień awangardowych i odmiennych od już zgłębionych i bez problemu modyfikuje istniejące przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, więc jest wolontariuszem charytatywnym starającym się o równość osób nękanych. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uważa się za niezwyciężoną oraz chwilami umie przegapić nieomal nie budzące wątpliwości niebezpieczeństwo, pomimo tego że zdaje sobie sprawę z tej swojej słabości. Jest to człowiek żywiołowy, z reguły inicjuje aktywność szybko i bez guzdrania, częstokroć bywa napędem całej grupy pracowniczej i irytuje ją przymus oczekiwania na czyjeś decyzje. To jednostka przewidująca, to rozważny i odważny zarządca, drobiazgowo aranżuje najbłahsze ruchy oraz śpieszy ku sukcesowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Cechuje się samodzielnością, stroni od realizowania cudzych dyspozycji, dlatego bezsensem jest zakładanie, iż będzie miała uznanie dla twoich barier i pouczeń. Jest to osobnik silny, przeważnie pracuje gwałtownie i żywiołowo, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie boi się inicjowania zwad. Jest to człowiek ksenofobiczny, denerwują ją osoby o odrębnych światopoglądach, dowolną rozbieżność punktu widzenia uznaje za napaść, więc migiem zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to jednostka śmiała, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by raczej nie zamartwiać się z góry i wydaje się innym ludziom niewzruszoną skałą. Jest to osoba spontaniczna, dokładniejsze oglądanie jej popycha do przeświadczenia, że ciągła, w pewnym stopniu pomylona improwizacja też może stanowić jakiś plan na życie i należy sobie zezwolić na nieujarzmione doświadczanie doznań i manifestowanie się. Bywa niewyrafinowana, nie odczuwa pociągu do przesadnego ekscentryzmu, ponieważ dzielenie włosa na czworo uważa za zwykłe marnotrawienie energii i za istotniejszą uznaje pragmatyczną funkcję wszelkich rzeczy niż ich formę. To człowiek szykowny, gustuje w szybkich, terenowych autach i ubóstwia postępować ze szlachecką godnością, a zatem posiadanie kapitału niezwykle udogadnia jej prowadzenie egzystencji korespondującej z jej osobowością.

Pozostałe określenia odpowiednio obrazujące wspomnianego osobnika to także: poszukujący, dogmatyczny, bezczelny, rzutki, żarliwy, potężny, zwariowany, ostry, krytyczny, asertywny, neurotyczny, wpływowy, bałaganiarski, gniewny, rozkojarzony, bezładny, natarczywy, miły, prostacki, dowcipny, witalny, brutalny, oryginalny, powabny, przyjazny, tępy, narcystyczny, medialny, gościnny oraz niedokładny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: sportowiec, sportowiec, policjant, farmaceuta, terapeuta, instalator, tenisista, sportowiec, bokser, łyżwiarz, bramkarz, piłkarz i mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Asher Jane - (1946-) - aktorka angielska.
 • Berg John - (1949-2007) - aktor amerykański.
 • Bloch Robert - (1917-1994) - pisarz amerykański.
 • Draba Robert - (1970-) - prawnik, urzędnik państwowy, polityk.
 • Drese Ryan - (1976-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Dupré Jules - (1811-1839) - malarz francuski.
 • Foxxx Pepper - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hailey Arthur - (1920-2004) - pisarz brytyjski.
 • Iwanicki Janusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Knapik Jerzy - (1913-2002) - ekonomista, polityk.
 • Lister Joseph - (1827-1912) - angielski lekarz, chirurg.
 • Pazdur Leszek - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pileggi Mitch - (1952-) - aktor amerykański.
 • Płaza Anna - (1957-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Swarbrick Dave - (1947-) - muzyk angielski.
 • Yıldırım Sercan - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.