Baranica, 04 kwietnia - Kobieta

Baranica, 04 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran urodzona w dniu 4 4 lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie zamartwia się nadchodzącym czasem, prognozowanie skutków swoich zachowań zostawia innym, a więc częstokroć jest rozgarnięta tylko po szkodzie. To człowiek bezpośredni, potrafi w jednej chwili zostać przyjacielem, ubóstwia mówić bez owijania w bawełnę, ale w dodatku nie umie być taktowna. To jednostka ciekawska, życie jest dla niej obszernym księgozbiorem, zatem bywa najlepszym uczniem w zagadnieniach omijanych przez pozostałych osobników oraz spełnia się w pracach wiążących się z ciekawskością. Znamionuje się metodycznością, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, problemy nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak nierzadko nadmiernie obstaje za przedtem stworzonymi projektami. To osoba nadpobudliwa, w krótkim czasie staje się znużona wszelkimi pomysłami, prędko zniechęca się działaniami narzucającymi konieczność większej harówki, toteż często popada w spory ze swoimi zwierzchnikami. Bywa egocentryczna, bez zapału oddaje coś innym ludziom, potrafi na chłodno wyzyskiwać pozostałe osoby i jedynie jej osobiste zmartwienia są znaczące. Jest to osobnik niezdecydowany, częstokroć nie starcza jej hartu ducha i umie raptownie zniechęcić się na moment przed uzyskaniem mety, dlatego niezwykle kiepsko radzi sobie jako opiekun lub pedagog. To człowiek autokratyczny, uważa się za jednostkę fachową w każdej sprawie i nie martwi się oceną swojego postępowania, a zatem jest unikana w swoim otoczeniu. Bywa agresywna, śpieszy zdecydowanie do przodu, pragnie osiągać natychmiastowe wyniki i jest straszna wobec oponentów. Jest to osobnik energiczny, nie lęka się roboty, jest bardzo produktywna w pracy i uwielbia znajdować się w bezustannym ruchu. Jest to człowiek wytrwały, sprawdza się w roli lubianego wychowawcy, umie z uwagą wsłuchiwać się w cudze opowieści i potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach wymagających długofalowej praktyki. To osoba ekstrawertyczna, ubóstwia przebywać z kompanami, posiada w duchu nieskończone mrowie opowiadań, aczkolwiek często niestety nie umie zmilczeć we właściwej chwili.
Charakteryzuje się kompromisowością, potrafi kumplować z jednostkami o niesłychanie odmiennych poglądach i problemowo uaktualnia istniejące przekonania w kontakcie z najnowszymi doznaniami, więc nie toleruje u partnerów wyłącznie niedostatku szacunku dla innych. To osoba niezależna, czuje niechęć do wdrażania zewnętrznych rozkazów, zatem niech ci nie jawi się, iż wykona zaordynowane jej dyspozycje. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, jest święcie przekonana o własnej nieomylności, jej koledzy mają myśleć tak samo jak ona, a więc częstokroć prowadzi waśnie ze znajomymi. Cechuje się dalekowzrocznością, to ostrożny i ambitny planista, drobiazgowo planuje najmniejsze manewry oraz nie polega na konceptach wykonanych na kolanie. Znamionuje się odwagą, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ wyśmienicie spełnia się w zawikłanych okolicznościach i lubi działać na wysokich obrotach. Bywa osobnikiem beztroskim, uznaje się za niepokonaną oraz nieraz potrafi nie uwzględnić niemal bezdyskusyjnego zagrożenia, choć wie o tej swojej ujemnej stronie. To jednostka radosna, mocno pokłada ufność w swojej pomyślności, bawią ją nowe przeżycia i doświadczenia, toteż chętnie zajmuje się sondowaniem niezgłębionych poprzednio rejonów. Bywa niewyrafinowana, pragnie korzystać z nieskomplikowanych i wypróbowanych rozwiązań, bowiem ceni lapidarność i jasność i na pierwszej pozycji stawia praktyczną przydatność. Charakteryzuje się wysublimowaniem, lubi wykwintne potrawy i trunki i w dowolnej swojej aktywności stara się uzyskiwać doskonałość, dlatego często jest postrzegana jako rodzimy dyktator mody. Cechuje się stanowczością, konkretnie i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, nie odczuwa obiekcji przed destrukcją dotychczasowego porządku oraz nie boi się inicjowania sprzeczek. Jest to człowiek szybki, złoszczą ją wieloznaczne sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania i odważnie wysforowuje się myślami przed własne towarzystwo. Jest to osoba pobudliwa, objawia kategorycznie światu, że permanentna, odrobinę szaleńcza jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i nie można zbyt przeginać z ciągłą samodyscypliną.

Pozostałe cechy odpowiednio portretujące przedstawianego osobnika to także: nieugięty, denerwujący, zapalczywy, surowy, ujmujący, bezduszny, destrukcyjny, niedokładny, gadatliwy, wygodnicki, bezpruderyjny, grubiański, uprzejmy, niepohamowany, słodki, sprytny, nieokrzesany, bezlitosny, oryginalny, bezkompromisowy, krytykancki, rozkojarzony, nieokiełznany, witalny, ambitny, okropny, zdolny, brutalny, wyniosły oraz żarliwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: monter, policjant, żołnierz, piłkarz, łyżwiarz, biegacz, kulturysta, pilot, elektryk i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alison Dorothy - (1925-) - aktorka australijska.
 • Babula Marian - (1934-2009) - aktor, tancerz.
 • Baby Sugar - (1988-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Blaine David - (1973-) - amerykański iluzjonista, kaskader.
 • Branco - (1964-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Duras Marguerite - (1914-) - francuska pisarka, także dziennikarka, reżyser filmowy i teatralny.
 • Fredriksson Thobias - (1975-) - szwedzki sportowiec, biegi narciarskie.
 • Gilbert Henry - (1913-1973) - aktor angielski.
 • Humes Mary-Margaret - (1954-) - aktorka amerykańska.
 • Jones Georgia - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Manołow Manoł - (1925-2008) - bułgarski sportowiec, piłka nożna.
 • Maybin Cameron - (1987-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Norton Graham - (1963-) - irlandzki aktor, komik, prezenter telewizyjny.
 • Pyziak Gustavo - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rybkowski Wojciech - (1952-) - operator filmowy.
 • Zalech Remigiusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.