Baranica, 03 kwietnia - Kobieta

Baranica, 03 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna kobieta baran, która urodziła się dnia 3 4, bywa niespokojna, z łatwością przechodzi od gorącego rozgorączkowania do dokumentnego zniechęcenia, jako student często nie umie wysiedzieć cicho na lekcjach, dlatego praca raczej nie jest dla niej przyczyną euforii. Jest to człowiek przedsiębiorczy, podejmuje się jednocześnie rozmaitych zadań i tyra niczym automat. Lubi zachowywać się towarzysko, uwielbia znajdować się wśród przyjaciół, jej proste gesty mają wygląd wytwornego baletu, jednak częstokroć posiada też nadto wybujałe mniemanie o sobie. Jest to jednostka ciekawska, chce przeniknąć więcej niźli pozostałe umysły, zatem w każdym wypadku dokłada starań, by rzucić okiem za horyzont oraz ochoczo dokształca się w przeróżnych zagadnieniach. Jest to osobnik bezpośredni, bez problemów buduje kontakty, nie znosi używać eufemizmów, ale na dodatek nie umie być taktowna. Bywa niestała, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i umie aktualizować strategiczne decyzje z dnia na dzień, często chwyta się rozlicznych profesji. To osoba metodyczna, systematycznie prze do mety, działa w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. Często bywa niesolidna, nie martwi się o przyszłość, zdarza się jej zaniedbywać podstawowe rzeczy, a zatem nieczęsto uzyskuje duży dostatek. Bywa samolubna, do zamierzeń potrafi zmierzać nawet poprzez cudzą niedolę i inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jej problemy. Jest to osoba agresywna, zdecydowanie walczy z przeszkodami i z furią atakuje piętrzące się przed sobą przeciwności. Jest to jednostka wytrwała, umie bacznie przysłuchiwać się czyimś gawędom, w minionych stuleciach potrafiłaby być mnichem piszącym zdobionych kodeksach i umie przyswoić sobie biegłość w sprawach narzucających konieczność długiego przeszkolenia. Bywa apodyktyczna, zachowuje się jak wandal i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z powszechnej percepcji swojej postaci, więc potrafi prowokować rewolty wśród swoich podkomendnych.
To człowiek niezależny, nie lubi jakichkolwiek reguł i restrykcji, a więc zawiedzie cię oczekiwanie, iż usłucha kogoś bez potyczki. Bywa osobnikiem nieroztropnym, pragnie niepotrzebnie kusić los oraz pracuje często naprędce i niespecjalnie sumiennie, mimo że niejednokrotnie naprawdę dopisuje jej szczęście. Znamionuje się wesołością, zawsze spogląda z odwagą w przyszłość, także w porażce usiłuje znaleźć plusy, toteż nie traci pogody ducha nawet w powikłanych warunkach. Cechuje się zdecydowaniem, zazwyczaj żyje gwałtownie i żwawo, gdy trzeba, śmiało i merytorycznie argumentuje swoje osądy i nie porzuca realizowania długofalowych inicjatyw dla przelotnego i pozornego udogodnienia. Bywa człowiekiem prostolinijnym, nie lubuje się w zbyt wielkim udziwnianiu, ponieważ marudzenie uznaje za zwykłe marnotrawienie żywota i na centralnej pozycji sytuuje realną przydatność. To jednostka dalekowzroczna, to rozważny i odważny strateg, tworzy przemyślane harmonogramy oraz nie wierzy pomysłom napisanym niestarannie. To osoba szybka, nieustępliwie wybiega myślami przed własne środowisko i wkurzają ją niejasne sytuacje wymagające wieloaspektowego badania. Charakteryzuje się wysublimowaniem, ceni wyrafinowane strawy i napitki i jej społeczne zachowania są w każdym wypadku doskonałe, a zatem uszczęśliwiona jest jako właściciel ogromnej fortuny. To osobnik nieustraszony, umie urzeczywistnić zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, bowiem wspaniale sprawdza się w zagmatwanych okolicznościach i wszelkie trudności zwykle nie trwożą jej. Jest to jednostka kompromisowa, nie niepokoją obce upodobania i ludzi niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uważa z góry za zagrożenie, więc próbuje wystrzegać się stukniętych pomyleńców zajętych głoszeniem jedynie słusznych ideologii. Częstokroć bywa ksenofobiczna, irytują ją osoby o odmiennych przekonaniach, jej współpracownicy muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, zatem prędko zniechęca do siebie normalnych ludzi. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, personifikuje sobą dość irracjonalną ideę, że na pozór nieskładne działania też potrafią gwarantować efekty i należy sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie przeżyć i manifestowanie się.

Inne przymioty właściwie charakteryzujące opisywanego osobnika to również: chciwy, wybuchowy, przyjazny, lubiany, wyniosły, niemiły, kochliwy, miły, nietaktowny, obrotny, gniewny, rozmowny, despotyczny, ordynarny, perfidny, niezrównoważony, wpływowy, nieprzyjazny, uprzejmy, poszukujący, wyzywający, uśmiechnięty, destrukcyjny, bezduszny, bezładny, potężny, gadatliwy oraz uroczy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: monter, instalator, sztangista, policjant, żandarm, chirurg, bokser, lekarz, tenisista, kaskader, sportowiec, futbolista, biegacz, piłkarz, farmaceuta i elektryk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ando Rikichi - (1884-1946) - generał japoński.
 • Benn Tony - (1925-2014) - polityk brytyjski.
 • Blondel Jonathan - (1984-) - belgijski sportowiec, piłka nożna.
 • Bynes Amanda - (1986-) - aktorka amerykańska.
 • Converse Peggy - (1905-) - aktorka amerykańska.
 • Drake Ervin - (1919-) - amerykański autor tekstów piosenek.
 • Gasperi Alcide De - (1881-1954) - polityk włoski.
 • Gehlen Reinhard - (1902-1979) - generał niemiecki.
 • Haddock Julie Anne - (1965-) - aktorka amerykańska.
 • Hartley Peter - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Jarząbek Kamil - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kiyoko Hayley - (1991-) - aktorka amerykańska.
 • Lewis Leona - (1985-) - piosenkarka angielska.
 • Motassadeq Mounir al - (1974-) - terrorysta marokański.
 • Paluch Tomasz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Różański Robert - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Snow Lorenzo - (1814-1901) - amerykański przywódca religijny, 5.
 • Staniszewski Tomasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szutkow Dmytro - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Świniarek Damian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Travolta Ella Bleu - (2000-) - córka John'a Travolta i Kelly Preston.
 • Václavík Michal - (1976-) - czeski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.