Baranica, 02 kwietnia - Kobieta

Baranica, 02 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica urodzona w dniu 2 4 bywa człowiekiem nieopanowanym, łatwo staje się znużona kolejnymi pomysłami, wszystko chce otrzymać szybko, zatem wysiłek przeważnie nie jest dla niej okazją do radości. Jest to osoba zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, funkcjonuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak potrafi być nazbyt sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest świetnym opiekunem, umie umiejętnie czekać na właściwy moment i w minionych stuleciach potrafiłaby być benedyktynem kaligrafującym wiekowych tomach. To jednostka naturalna, jest uznawana w zespole, szczerość to jej najlepsza nazwa, ale często nie starcza jej delikatności. Jest to osobnik aktywny, nie lęka się roboty i pragnie znajdować się w nieustannym ruchu. Częstokroć bywa zmienna, jej poglądy i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i ciężko jest jej pozostawać przy wybranych decyzjach, częstokroć wkurza swoich współpracowników. Bywa człowiekiem nieodpowiedzialnym, cieszy się chwilą, zdarza się jej ignorować najistotniejsze sprawy, więc mało kiedy dochodzi do wielkiego sukcesu. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest urodzonym aktywistą, posiada w duszy niewyczerpaną liczbę opowieści, aczkolwiek często na nieszczęście nie umie zamilknąć w sposobnym czasie. To jednostka dociekliwa, wypełnia ją potrzeba nowości, dlatego wabią ją kwestie niezwykłe i nieznane oraz częstokroć para się hermetycznymi zainteresowaniami. Bywa wojownicza, realizuje ambitne koncepcje i z furią przypuszcza szturm na piętrzące się na drodze ograniczenia. Często bywa dominująca, pragnie okiełznać całą Ziemię i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z ogólnego odbioru swojej persony, a zatem słabo radzi sobie podczas zespołowych czynności. Bywa człowiekiem egoistycznym, wszelkie wydarzenia winny kręcić się wkoło jej ego, z trudem ofiarowuje coś pozostałym osobom i znamionuje ją deficyt uczuciowości.
To jednostka ostrożna, dokłada starań, by nie zachowywać się emocjonalnie, skrupulatnie komponuje najmniejsze działania oraz nie pokłada ufności w projektach sporządzonych w pośpiechu. To osobnik kompromisowy, nie denerwują cudze zamiłowania i ludzi innych i niespotykanych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, toteż nie znosi u towarzyszy wyłącznie braku szacunku dla innych. Jest to osobnik spontaniczny, jest całkowicie przekonana, że nieprzerwana, odrobinkę stuknięta jazda na oślep też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i często nasze odruchowe czyny ukazują najwyższą sprawność. Jest to jednostka wyrafinowana, ceni wyszukane strawy i trunki i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać doskonałość, a więc mnogość kapitału niezwykle ułatwia jej prowadzenie życia korelującego z jej osobowością. Bywa prostolinijna, ubóstwia stosować proste i bezpieczne rozwiązania, gdyż dla niej wartość mają nade wszystko efekty i na centralnej pozycji kładzie praktyczny zysk. To osoba pogodna, buzuje ożywczą energią, fascynują ją zaskakujące doświadczenia i eksperymenty, toteż chętnie podejmuje się badania nieprzebytych poprzednio rejonów. Jest to człowiek silny, zmierza do celu bez bezsensownych rozterek, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie obawia się inicjowania zatargów. Znamionuje się odwagą, nie przerażają jej nijakie problemy, albowiem stara się nie skupiać się na strachu i okazuje opanowanie nie patrząc na warunki. To osobnik krótkowzroczny, czuje się niezwyciężoną oraz nie przywiązuje wagi do staranności powierzonych jej zadań, choć niejednokrotnie autentycznie sprzyja jej passa. Charakteryzuje się nietolerancją, jest bezgranicznie przeświadczona o osobistej nieomylności, na całym całym globie jedynie ona pojmuje rzeczy prawidłowo, zatem momentalnie zraża do siebie normalne osoby. Jest to jednostka niezależna, postanowienia obiera na podstawie własnych rozważań, więc niech ci nie wydaje się, iż podda się komuś bez walki. To osobnik szybki, uwielbia widzieć przed sobą starannie wyznaczone plany i częstokroć jest motorem całej drużyny pracowniczej.

Pozostałe cechy właściwie opisujące przedstawianą osobę to również: ujmujący, tyrański, gorliwy, awanturniczy, pyszałkowaty, bezładny, krytykancki, pociągający, bezkompromisowy, asertywny, rozkojarzony, ufny, zblazowany, potężny, zdolny, niemiły, oryginalny, indywidualistyczny, grubiański, sprytny, tchórzliwy, zwariowany oraz narcystyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: chirurg, zapaśnik, elektryk, instalator, sztangista, policjant, kaskader, lekarz, farmaceuta i bokser.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Appling Luke - (1907-1991) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Arce Jorge - (1979-) - meksykański sportowiec, boks.
 • Cassie Meryl - (1984-) - aktorka nowozelandzka.
 • Cat Akexandra - (1986-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Ciechanowska Zofia - (1896-) - historyk literatury niemieckiej i polskiej.
 • Cohen Paul Joseph - (1934-2007) - matematyk amerykański.
 • Dellert Agnieszka - (1974-) - aktorka, artysta plastyk.
 • Dulce Leona - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Fallersleben August Heinrich Hoffmann von - (1798-1874) - poeta niemiecki.
 • Gleim Johann Wilhelm Ludwig - (1719-1803) - poeta niemiecki.
 • Hellström Håkan - (1974-) - muzyk szwedzki.
 • Karmanow Iwan M - (1898-1962) - generał radziecki.
 • King Rodney - (1965-) - taksówkarz amerykański.
 • Korwin Jan - (1473-1504) - król Bośni 1495-1499.
 • Kotula Michał - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krieger Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Merian Maria Sibylla - (1647-) - malarka, sztycharka, przyrodnik.
 • Pawlak Mirosław - (1942-) - nauczyciel, polityk.
 • Peldon Ashley - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Romeyko Aleksander - (1898-1965) - generał major lotnictwa Armii Radzieckiej, generał brygady Ludowego Wojska Polskiego 1946-.
 • Słotwiński Józef - (1908-2005) - reżyser teatralny, pedagog, krytyk, tłumacz, dramaturg.
 • Zega Tomasz - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.