Baranica, 18 kwietnia - Kobieta

Baranica, 18 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta baran urodzona dnia 18 4 często bywa władcza, jest autentyczną inkarnacją szeryfa i częstokroć nie posiada wiedzy o publicznym postrzeganiu swojej postaci, a więc często natyka się na ciche nieposłuszeństwo względem swoich działań. To osobnik konsekwentny, potrafi dowieść swoje plany do pomyślnego zwieńczenia, postępuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak umie być zbyt formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Znamionuje się wytrwałością, potrafi być wielkodusznym i empatycznym partnerem, w minionych epokach umiałaby być zakonnikiem notującym wiekowych książkach i konsekwencja w dochodzeniu do mety częstokroć dopomaga jej osiągnąć sukces. Bywa egocentryczna, więzi wzajemne oznaczają dla niej uzyskiwanie dochodów, charakteryzuje ją niedostatek emocjonalności i inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jej problemy. Jest to jednostka aktywna, wyśmienicie wytrzymuje stresującą harówkę i otwiera jednocześnie rozliczne zadania. To osoba naturalna, często jest niezmiernie urocza, nienawidzi owijać w bawełnę, lecz wspaniałomyślność nie jest jej dominującym atutem. Bywa nieodpowiedzialna, nie martwi się o przyszły czas, zdarza się jej ignorować najistotniejsze sprawy, więc częstokroć jest rozgarnięta dopiero po szkodzie. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest matecznikiem najrozmaitszych pomysłów, jej zwyczajne ruchy wyglądają jak wyrafinowana inscenizacja, ale niestety potrafi również uważać się za godny podziwu fenomen. Bywa nadpobudliwa, konieczność oczekiwania na rezultat jest dla niej niesłychaną udręką, w krótkim czasie męczy się pracami wymagającymi większego wysiłku, a zatem często ma głębokie kłopoty z realizowaniem planów życiowych. To człowiek agresywny, dzielnie walczy z przeszkodami i pragnie postawienia na swoim za wszelką cenę. Jest to jednostka dociekliwa, chce przeniknąć każdą możliwą rzecz, zatem zawsze usiłuje rzucić okiem za krawędź świata oraz chętnie dokształca się w rozmaitych przedmiotach. To osoba niestała, nie umie wybrać jednego stanowiska i trudno jest jej upierać się przy wybranych zobowiązaniach, częstokroć irytuje swoich wspólników.
Lubi zachowywać się spontanicznie, prezentuje sobą zupełnie absurdalną ideę, że na pierwszy rzut oka przypadkowe działania też potrafią zapewniać wyniki i należy sobie pozwolić na spontaniczne przeżywanie emocji i manifestowanie się. Jest to osobnik kompromisowy, nie niepokoją odmienne zainteresowania i ludzi niepodobnych i niezwykłych nie uznaje z góry za niebezpieczeństwo, toteż nie znosi u kumpli wyłącznie nieposiadania wyrozumiałości. Jest to osobnik ksenofobiczny, życzy sobie precyzyjnej realizacji swoich nakazów, jej współtowarzysze muszą myśleć identycznie jak ona, dlatego migiem zniechęca do siebie normalne osoby. Charakteryzuje się wesołością, niezachwianie pokłada ufność w swojej pomyślnej passie, lęk przed uczynieniem błędu nie paraliżuje jej, a zatem nie gubi nadziei nawet w trudnych warunkach. To jednostka zdecydowana, konkretnie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, nie odczuwa awersji przed destrukcją istniejącego porządku oraz radośnie odbiera wszelkie pozytywne przemiany w rzeczywistości. Jest to człowiek rozważny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, układa skomplikowane harmonogramy i nie ufa projektom stworzonym na kolanie. Cechuje się śmiałością, umie wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bo potrafi pokonać własny przestrach i wykazuje duże opanowanie. To osoba samodzielna, autentycznie kocha całkowitą swobodę decydowania, a więc niech ci nie roi się, iż posłucha kogoś bez konfrontacji. Jest to jednostka wysublimowana, z największą satysfakcją przyobleka się w najbardziej rozchwytywane właśnie i gustowne ubrania i jej towarzyskie maniery są w każdym wypadku perfekcyjne, dlatego często czuje się arbitrem dobrego stylu. Bywa niewyrafinowana, ubóstwia korzystać z szablonowych i sprawdzonych strategii, albowiem malkontenctwo ocenia jako pospolite marnowanie energii i nie pragnie trwonić żywota na knowania. Jest to osobnik gwałtowny, każdy problem chce rozwiązać natychmiast, drażnią ją zagmatwane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowej analizy i częstokroć jest lokomotywą całego kolektywu wykonawczego. Znamionuje się lekkomyślnością, uważa się za niepokonaną oraz nie troszczy się o dokładność nakazanych jej spraw, choć zdaje sobie sprawę z tej swojej słabości.

Inne cechy właściwie ukazujące przedstawianą osobę to również: bezpruderyjny, nieprzyjazny, surowy, nadgorliwy, chciwy, apodyktyczny, ujmujący, krytykancki, nieugięty, sprytny, uśmiechnięty, potężny, lubieżny, niemiły, tyrański, wyniosły, natarczywy, nietaktowny, despotyczny, grubiański, zadufany, rozmowny, wyzwolony, humorzasty, powabny, neurotyczny, niezrównoważony, awanturniczy, roztrzepany i wybuchowy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: ciężarowiec, tenisista, dentysta, kulturysta, anestezjolog, piłkarz, bramkarz, instalator, mechanik, żandarm, policjant, ortopeda oraz lekkoatleta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barrie Wendy - (1912-1978) - aktorka angielska.
 • Bierut Bolesław - (1892-1956) - działacz komunistyczny, polityk.
 • Borgia Lukrecja - (1480-1519) - księżna Ferrary.
 • Buscher Brian - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Dresta - (1971-) - raper amerykański.
 • Goldhaber Maurice - (1911-2011) - amerykański fizyk, laureat Nagrody Wolfa.
 • Griszowicz Michaił Grigoriewicz - (1904-1947) - generał radziecki.
 • Huszti Szabolcs - (1983-) - węgierski sportowiec, piłka nożna.
 • James John - (1956-) - aktor amerykański.
 • Kano Fujiko - (1972-) - japońska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kasprzyk Piotr - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łubieński Tomasz - (1938-) - prozaik, dramaturg, eseista, tłumacz.
 • Nawara Marek - (1956-2011) - działacz samorządowy, polityk.
 • Németh László - (1901-1975) - pisarz węgierski.
 • Rakowski Leszek - (1972-) - muzyk, gitarzysta basowy.
 • Roman Arkadiusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shawkat Alia - (1989-) - aktorka amerykańska.
 • Staniszewski Bogumił Edward - (1924-1995) - inżynier energetyk.
 • Steed Jarred - (1982-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Vilmorin Pierre Louis François - (1816-1860) - biolog, chemik.
 • Zaborowski Tymon - (1799-1828) - poeta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.