Baranica, 17 kwietnia - Kobieta

Baranica, 17 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która urodziła się w dniu 17 4, jest to osoba energiczna, jest bardzo wydajna w działaniu i lubi żyć w ciągłym biegu. Jest to człowiek dociekliwy, pragnie dowiedzieć się więcej aniżeli pozostali osobnicy, a zatem na stałe zostaje w niej dziecinny dar do dziwienia się rzeczywistości oraz sprawdza się w pracach połączonych z dociekliwością. To jednostka cierpliwa, umie cierpliwie oczekiwać na właściwą chwilę, umie bacznie przysłuchiwać się czyimś gawędom i spełnia się w zawodzie wziętego opiekuna. Bywa napastliwa, śpieszy nieustępliwie na przód, nienawidzi najmniejszych utrudnień i chętnie toczy kłótnie. Jest to osoba autokratyczna, nie znosi osądzania swoich poleceń i zwracanie się do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, toteż jest wyobcowana w swoim środowisku. Jest to jednostka nieopanowana, przymus zaczekania na rezultat jest dla niej niebywałą udręką, często bywa gwałtownym kumplem, więc częstokroć wchodzi w spory ze swoimi nauczycielami. To osoba towarzyska, jest wulkanem rozlicznych koncepcji, niezmiernie uwielbia popisywać się, jednak potrafi również nudzić na śmierć trajkotaniem bez ustanku o jednej kwestii. Bywa osobnikiem egocentrycznym, jest bezgranicznie skoncentrowana na sobie, tylko jej indywidualne kłopoty są istotne i umie być sprawnym manipulantem. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, rządzi się przeczuciami, uczeniu się i wysiłkowi poświęca się raczej niezbyt ochoczo, zatem rzadko kiedy osiąga wielki finansowy dobrobyt. Jest to jednostka szczera, jej życzliwość zapewnia jej uznanie, nie lubi mówić nie wprost, jednakże na nieszczęście, czasami przemawia nazbyt bezpośrednio. Charakteryzuje się metodycznością, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi siłami, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak potrafi być zanadto oficjalna w nietypowych sytuacjach. Jest to człowiek niezdecydowany, nie umie wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i potrafi błyskawicznie poddać się tuż przed zdobyciem mety, często irytuje swoich współpracowników.
To osoba wesoła, oczekuje od otoczenia kolejnych, ekscytujących doświadczeń, ubóstwia czerpać wiedzę o nowych sprawach, dlatego chętnie zajmuje się odkrywaniem niezbadanych poprzednio obszarów. To osobnik impulsywny, prezentuje kategorycznie całej planecie, że permanentna, trochę szaleńcza jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie potrzeba nadmiernie przeginać z nieprzerwaną samokontrolą. Cechuje się zaradnością, autentycznie przepada za totalną suwerennością wyboru, a więc absurdem jest przewidywanie, iż będzie respektowała twoje przykazania i bariery. To jednostka stanowcza, z reguły pracuje żywiołowo i energicznie, z pasją urzeczywistnia ogromne przemiany i rewolucje oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długofalowych projektów dla dorywczej i zwodniczej ulgi. To osoba odważna, umie wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, ponieważ rewelacyjnie radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i lubi działać w biegu. Jest to osobnik nierozważny, uznaje się za niepokonaną oraz wykonuje pracę częstokroć naprędce i mało uważnie, pomimo tego że posiada wiedzę o tej swojej wadzie. To jednostka szybka, zazwyczaj inicjuje aktywność natychmiast i bez odwlekania i drażni ją wymóg oczekiwania na cudze decyzje. Bywa ksenofobiczna, żąda precyzyjnego wykonywania swoich zarządzeń, jej partnerzy mają obowiązek myśleć tak samo jak ona, więc często wszczyna konfrontacje ze znajomymi. Znamionuje się przezornością, to przewidujący i śmiały zarządca, wnikliwie ogląda istniejące antycypacje i dane statystyczne oraz nie polega na konceptach napisanych na kolanie. Jest to osoba szykowna, swoją siedzibę organizuje z naprawdę hrabiowską pomysłowością i doznaje upodobania do obcowania z malarstwem, a zatem dostatek gotówki niezwykle udogadnia jej wiedzenie żywota korelującego z jej naturą. Bywa człowiekiem niewyrafinowanym, ubóstwia stosować nieskomplikowane i sprawdzone strategie, albowiem dla niej liczą się głównie wyniki i na najważniejszej pozycji kładzie rzeczywistą przydatność. Jest to jednostka tolerancyjna, dysponuje niezmiernie otwartą i wielostronną umysłowością i osobników odmiennych i niezwykłych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, toteż nie aprobuje u wspólników wyłącznie niedoboru szacunku dla innych.

Pozostałe określenia trafnie portretujące opisywanego człowieka to także: krytyczny, waleczny, gorliwy, neurotyczny, nadwrażliwy, natrętny, pyszałkowaty, nadgorliwy, słodki, powabny, niezrównoważony, zadufany, żarliwy, groźny, bezładny, podejrzliwy, krytykancki, ostry, namiętny, kochliwy, destrukcyjny, despotyczny, podły, perfidny, tyrański, niegrzeczny, poszukujący oraz roztrzepany.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: elektryk, monter, mechanik, dentysta, tenisista, pilot, sportowiec, bramkarz, lekarz, kulturysta, terapeuta i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alves Maria Fernanda - (1983-) - brazylijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Banerji Hemchandra - (1838-1903) - poeta indyjski.
 • Bean Sean - (1959-) - aktor angielski.
 • Broquedis Marguerite - (1893-) - francuska sportowiec, tenis ziemny.
 • Christensen Frank J - (1961-) - amerykański przywódca związkowy.
 • Cusick Henry Ian - (1967-) - aktor szkocki.
 • Daneyko Ken - (1964-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Duken Ken - (1979-) - aktor niemiecki.
 • Jewtuch Rafał - (1973-) - sportowiec, snooker.
 • Kirshner Don - (1934-2011) - kompozytor amerykański.
 • Korczyński Grzegorz - (1915-1971) - generał, polityk, dyplomata.
 • Kristensen Thomas - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowrie Jed - (1984-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Mengo Jerry - (1911-1979) - francuski kompozytor, muzyk jazzowy, aranżer.
 • Nishimura Yuichi - (1972-) - japoński sędzia piłkarski.
 • Palladino Raffaele - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Peters Meshach - (1996-) - aktor kanadyjski.
 • Rażnatović Żeljko - (1953-2000) - nacjonalista serbski.
 • Redman - (1970-) - raper amerykański.
 • Russell Catherine - (1965-) - aktorka angielska.
 • Rutar Uroš - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilder Thornton - (1897-1975) - pisarz amerykański.
 • Włodarski Marek - (1903-1960) - malarz.
 • Ying He - (1977-) - chińska sportowiec, łucznictwo.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.