Baranica, 16 kwietnia - Kobieta

Baranica, 16 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Pani baran urodzona w dniu 16 4 bywa niecierpliwa, błyskawicznie nuży się wszelkimi projektami, jako licealista częstokroć nie potrafi wytrwać cicho podczas lekcji, toteż wysiłek zazwyczaj nie jest dla niej asumptem do zadowolenia. Jest to osobnik przedsiębiorczy, płonie wewnętrznym żarem i realizuje jednocześnie różne zadania. Bywa jednostką zmienną, często nie starcza jej hartu ducha i umie aktualizować najważniejsze decyzje z dnia na dzień, częstokroć chwyta się rozlicznych profesji. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi bez emocji posługiwać się pozostałymi ludźmi, nie zajmuje jej wzmocnienie pozytywnych relacji z osobami i ludzie wokoło mają troszczyć się o jej humor. Jest to osobnik wytrwały, umie być wyrozumiałym i wrażliwym przyjacielem, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być mnichem piszącym drogocennych tomach i umie cierpliwie wyczekiwać na właściwą okazję. Jest to osoba ciekawa, chce zrozumieć więcej niż inni śmiertelnicy, zatem ochoczo wałęsa się po świecie oraz chętnie uczy się rozmaitych dziedzin wiedzy. Bywa jednostką błyskotliwą, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, lubi oczarowywać swoich rozmówców, lecz często na nieszczęście nie potrafi zamilczeć w odpowiednim czasie. Bywa nieodpowiedzialna, opiera się na przeczuciach, przewidywanie rezultatów swoich zachowań zostawia pozostałym, a więc zdarza się jej popadać w niezwykle traumatyczne opały. Bywa autokratyczna, nie lubi kwestionowania własnych nakazów i częstokroć nie wie o ogólnej percepcji swojej postaci, a zatem często staje się osamotnionym i wyobcowanym szefem. Jest to człowiek otwarty, jej szczerość gwarantuje jej uznanie, niezmiernie ceni uczciwość, ale powściągliwość nie jest jej silnym przymiotem. Bywa agresywna, jest groźna w stosunku do rywali, spełnia wariackie zamierzenia i z marszu atakuje pojawiające się na drodze bariery. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie umiejętnie zawiadywać swoimi środkami, działa w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak częstokroć nie wystarcza jej elastyczności potrzebnej w nagłych okolicznościach.
Jest to jednostka ksenofobiczna, uwielbia upominać osoby w pobliżu, na całej całej planecie tylko ona widzi sprawy odpowiednio, więc momentalnie zraża do siebie normalnych ludzi. Cechuje się wysublimowaniem, jest zachwycona chyżymi, sportowymi wozami i czuje upodobanie do utrzymywania kontaktu ze sztuką, dlatego często czuje się sędzią dobrego smaku. Jest to osoba niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, toteż rozczaruje cię uważanie, że posłucha kogoś bez walki. Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą dość irracjonalny światopogląd, iż egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalną opcją i można sobie zezwolić na nieujarzmione doświadczanie bodźców i wyrażanie się. To osobnik stanowczy, w realizacji własnych celów potrafi być bardzo konsekwentna, chwilami nawet bezwzględna, ochoczo współzawodniczy z innymi oraz z radością podchodzi do wszelkich pomyślnych innowacji w rzeczywistości. Jest to człowiek szybki, natychmiast dostosowuje się do potrzeb sytuacji i zirytowana przyglądaniem się cudzego niezgulstwa woli częstokroć wykonać coś w pojedynkę. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w zbytnim ekscentryzmie, bo preferuje konkretne dokonania niż orędzia i na głównej pozycji kładzie faktyczną użyteczność. To osoba rozważna, stroni od nieroztropnych aktywności, dokładnie komponuje najdrobniejsze działania oraz pędzi ku dostatkowi z wolna, jednakże konsekwentnie. Jest to osobnik pogodny, oczekuje od życia zaskakujących, pasjonujących przeżyć, fascynują ją oryginalne eksperymenty i doznania, zatem chętnie zajmuje się sondowaniem niepoznanych dawniej terytoriów. Charakteryzuje się tolerancyjnością, umie bratać się z ludźmi o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i nie kręci jej przekonywanie kompanów do swoich poglądów, więc stara się unikać narwanych fanatyków pochłoniętych głoszeniem jedynie słusznych ideologii. Jest to jednostka nieostrożna, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nierzadko potrafi przegapić niemal bezdyskusyjne zagrożenie, chociaż nieraz naprawdę dopisuje jej los. Znamionuje się męstwem, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, bowiem dąży do tego, by z reguły nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i objawia spokój bez względu na warunki.

Pozostałe atrybuty celnie portretujące opisywanego osobnika to też: gadatliwy, niegrzeczny, pociągający, dogmatyczny, ruchliwy, ujmujący, bezpruderyjny, tchórzliwy, gorliwy, ostry, zapalczywy, krytyczny, poszukujący, powabny, podły, narcystyczny, despotyczny, niedokładny, dowcipny, lubiany, uroczy, zwycięski, miły, szarmancki, witalny, tępy, bezduszny oraz bezładny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: anestezjolog, elektryk, futbolista, kulturysta, policjant, bokser, lekarz, łyżwiarz, mechanik, bramkarz i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Mark - (1920-2003) - aktor amerykański.
 • Dękierowski Stefan - (1893-1975) - operator filmowy, reżyser.
 • Fischer Ludwig - (1905-1947) - funkcjonariusz hitlerowski, z zawodu prawnik.
 • Graf David - (1950-2001) - aktor amerykański.
 • Halifax Edward Frederick Lindley Wood - (1881-1959) - polityk brytyjski.
 • Jones Barry - (1982-) - iluzjonista szkocki.
 • Littbarski Pierre - (1960-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • MacDonald Archer - (1925-1955) - aktor amerykański.
 • Negro Paolo - (1972-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Pickard Nick - (1975-) - aktor brytyjski.
 • Podobas Tomasz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rio Olivia del - (1969-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rubaszniak Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Selena - (1971-) - piosenkarka amerykańska.
 • Vilma Jonathan - (1982-) - amerykański sportowiec, futbol amerykański.
 • Zbrzyzny Robert - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zinczenko Ołeksandr - (1957-2010) - polityk ukraiński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.