Baranica, 15 kwietnia - Kobieta

Baranica, 15 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta baran urodzona w dniu 15 4 to osobnik przedsiębiorczy, relaksuje się dynamicznie, posiada ogromne zapasy energii i trudności pokonuje szturmem. Jest to osoba niekonsekwentna, jej stanowiska i przekonania częstokroć są niejednoznaczne i ciężko jest jej pozostawać przy podjętych decyzjach, często chwyta się różnych prac. Bywa jednostką egoistyczną, do swoich wspólników ma podejście absolutnie instrumentalne i nie zwraca uwagi na pragnienia pozostałych ludzi. To osobnik agresywny, prze odważnie przed siebie, zmierza do tryumfu nie bacząc na koszty i działa obcesowo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi mądrze zawiadywać swoimi rezerwami, pracuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak źle daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się sytuacjami. Jest to osoba niespokojna, wszelki efekt własnych działań chce widzieć natychmiast, nie umie usiedzieć nad jedną sprawą przez kilka godzin pracy, toteż chętnie koi złość w wariackich zabawach. Bywa władcza, nie cierpi podważania swoich poleceń i nie martwi się osądem swojego sposobu bycia, dlatego częstokroć napotyka bierne nieposłuszeństwo dla swoich aktywności. Jest to jednostka otwarta, często jest niezmiernie ujmująca, pragnie formułować myśli bez owijania w bawełnę, jednakże częstokroć brakuje jej taktu. Jest to człowiek ciekawski, wypełnia ją głód nowości, a zatem ochoczo szwenda się po całym globie oraz chętnie uczy się przeróżnych dziedzin. Jest to osoba cierpliwa, potrafi osiągnąć sprawność w zagadnieniach wymagających długotrwałej praktyki, w dawnych epokach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym drogocennych księgach i umie z uwagą przysłuchiwać się czyimś historiom. Bywa jednostką niesłowną, żyje chwilą, zdarza się jej pomijać istotne rzeczy, a więc rzadko kiedy dochodzi do spektakularnego finansowego dobrobytu. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest naturalnym aktywistą, lubi oczarowywać swoich odbiorców, aczkolwiek niestety potrafi też uważać się za godny podziwu fenomen.
Znamionuje się wysublimowaniem, jest zachwycona rączymi, wyścigowymi brykami i w każdym swoim działaniu stara się osiągać doskonałość, więc uszczęśliwiona jest jako właściciel dużego majątku. Bywa niewyrafinowana, nie lubuje się w przesadnym ekscentryzmie, albowiem dla niej wartość mają przede wszystkim wyniki i na najważniejszym miejscu lokuje rzeczywistą przydatność. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, ubóstwia bezcelowo narażać się oraz niejednokrotnie umie przeoczyć niby oczywiste zagrożenie, mimo że czasem autentycznie sprzyja jej szczęście. Cechuje się zaradnością, nie lubi realizowania cudzych instrukcji, zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie respektowała twoje zalecenia i zakazy. Jest to osobnik szybki, na ogół inicjuje pracę momentalnie i bez ociągania, wynudzona podziwianiem ludzkiego niezgulstwa ma ochotę często zrobić coś osobiście i męczy ją przymus zaczekania na czyjeś postanowienia. Jest to człowiek ostrożny, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, kreuje wymyślne plany oraz nie ufa koncepcjom stworzonym w pośpiechu. To osobnik odważny, niezwykle rzadko lęka się zaskakujących wyzwań, bowiem dokłada starań, by nie powracać myślami do lęku i pragnie pracować na wysokich obrotach. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przejrzyście i precyzyjnie komunikuje swoje potrzeby, ochoczo walczy z innymi oraz nie pozwala się skonfundować. To jednostka optymistyczna, zawsze spoziera z optymizmem w przyszłość, cieszą ją nowe przygody i eksperymenty, a zatem nie traci odwagi nawet w powikłanych okolicznościach. Charakteryzuje się tolerancyjnością, chętnie dokształca się w nowatorskich i porywających sprawach i ekscytuje ją różnorodność życia i kolegów, więc jest działaczem charytatywnym walczącym o równość osób nękanych. Znamionuje się nietolerancją, lubi pouczać ludzi wokół, jej kompani muszą postrzegać sprawy identycznie jak ona, toteż potrafi znaleźć porozumienie tylko z porównywalnym do niej ekstremistą. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, bardziej uważne obserwowanie jej prowadzi do przeświadczenia, że na pierwszy rzut oka nieuporządkowane działania też umieją dostarczać rezultatów i częstokroć nasze instynktowne zachowania okazują najwyższą skuteczność.

Inne cechy adekwatnie wyrażające opisywanego osobnika to także: zapalczywy, niedokładny, bałaganiarski, wyzywający, bezwzględny, tyrański, łatwowierny, szczodry, perfidny, zadufany, humorzasty, narwany, żarliwy, charyzmatyczny, namiętny, szalony, prymitywny, hojny, podejrzliwy, potężny, dowcipny, rozkojarzony, naturalny, wyzwolony, witalny, dogmatyczny, stuknięty, nadgorliwy, niemiły oraz despotyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: piłkarz, zapaśnik, futbolista, sportowiec, kulturysta, sztangista, chirurg, mechanik, farmaceuta, dentysta, ciężarowiec, żandarm i elektryk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Apanasienko Josif Rodionowicz - (1890-1943) - generał radziecki.
 • Casey Natalie - (1980-) - aktorka angielska.
 • Diamond Amy - (1992-) - piosenkarka szwedzka.
 • Durkheim Émile - (1858-1917) - francuski socjolog, filozof.
 • Flori Agata - (1938-) - aktorka włoska.
 • Hamilton Sarah Jane - (1971-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • James Henry - (1843-1916) - pisarz amerykański.
 • James Thabita - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jymmy - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kisiel Dominik - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krasnowiecka Irena - (1923-) - aktorka.
 • Kupiec Jan - (1841-1909) - poeta ludowy, zbieracz folkloru, działacz polityczny na Śląsku.
 • Kwaskowski Stanisław - (1897-1986) - aktor, reżyser, dyrektor i kierownik artystyczny teatru.
 • Lasota Eligiusz - (1929-2001) - dziennikarz.
 • Lembeck Helaine - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • López Raúl - (1980-) - hiszpański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Lučić Teddy - (1973-) - szwedzki sportowiec, piłka nożna.
 • Meldrum Wendel - (1958-) - aktorka włoska.
 • Motyka Andrzej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Palatynatu-Sulzbach Jadwiga z - (1650-) - księżniczka palatyńska z Sulzbach, arcyksiężna austriacka, księżna saksońska z Lauenburg.
 • Ross James Clark - (1800-1862) - brytyjski podróżnik, badacz polarny.
 • Struve Friedrich Georg Wilhelm von - (1793-1864) - astronom niemiecki.
 • Sztern Jan - (1922-) - poeta.
 • Williams John - (1903-1983) - aktor angielski.
 • Zamiatowski Dawid - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zephaniah Benjamin - (1958-) - pisarz brytyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.