Baranica, 11 kwietnia - Kobieta

Baranica, 11 kwietnia - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która urodziła się dnia 11 4, to jednostka ekstrawertyczna, jest naturalnym aktywistą, istnienie ogromnej publiczności jest dla niej najwspanialszą zabawę, jednak częstokroć ma też zanadto optymistyczne zdanie o sobie. Często bywa niesolidna, nie boi się o czas, który nadejdzie, zdarza się jej nie troszczyć się o najważniejsze rzeczy, toteż rzadko kiedy uzyskuje spektakularny sukces. Jest to osobnik szczery, jej życzliwość przynosi jej popularność, nie chowa swoich uczuć, jednakże na dodatek nie umie być subtelna. Jest to osoba nieopanowana, wszelki skutek własnych prac chce postrzegać momentalnie, w krótkim czasie zniechęca się do działań narzucających konieczność intensywniejszego wysiłku, zatem częstokroć ładuje się w konflikty ze swoimi zwierzchnikami. Charakteryzuje się cierpliwością, umie z uwagą wysłuchiwać cudzych historii, potrafi zrealizować sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla normalnych ludzi i często raduje ją wędkarstwo. Jest to jednostka agresywna, działa buńczucznie i nie znosi najmniejszych utrudnień. Bywa osobnikiem samolubnym, nie baczy na interesy innych osób i pozostali ludzie muszą rozwikływać jej zmartwienia. Częstokroć bywa władcza, postrzega się za jednostkę kompetentną w każdej dziedzinie i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby niepotwierdzające jej opinii, więc jest niepopularna w swoim otoczeniu. Często bywa niezdecydowana, nie umie trwać przy zdyscyplinowanych decyzjach i potrafi uaktualniać kluczowe przekonania co minutę, częstokroć wkurza swoich kolegów. To jednostka dociekliwa, wypełnia ją głód nauki, dlatego pociągają ją kwestie niezwykłe i niekonwencjonalne oraz otrzymuje świetne wyniki w ulubionych przedmiotach. To osobnik aktywny, nie unika roboty, jest niezmiernie produktywna w pracy i dysponuje niespożytymi rezerwami energii. Jest to człowiek zorganizowany, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego wykonania, przeciwności nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak chwilami nadto przyzwyczaja się do już obmyślonych projektów.
Jest to jednostka silna, prze do celu bez bezsensownych wahań, nie czuje obiekcji przed burzeniem istniejącego ładu oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne reorganizacje w życiu. Znamionuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek praw i zakazów, a więc zawiedzie cię uważanie, iż będzie liczyła się z twoimi nakazami i barierami. To osoba bystra, pragnie widzieć przed sobą starannie ustalone kierunki, z reguły rozpoczyna aktywność natychmiast i bez niepewności i odważnie wypada myślami przed własny zespół. To człowiek nieustraszony, bardzo rzadko boi się nietypowych wyzwań, ponieważ dokłada starań, by przeważnie nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i jawi się innym ludziom nieporuszonym głazem. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, wykazuje wyraźnie całej planecie, że egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najsłuszniejszą opcją i nie potrzeba zbytnio przeholowywać z bezustannym panowaniem nad sobą. To osobnik wesoły, mocno pokłada ufność w swoim szczęściu, popełnione wpadki postrzega jako źródło pożytecznego doświadczenia, a zatem wspaniale spełnia się w zadaniach obarczonych zagrożeniem. Często bywa ksenofobiczna, domaga się skrupulatnej realizacji swoich instrukcji, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć identycznie jak ona, toteż częstokroć toczy konfrontacje ze znajomymi. To osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najmodniejsze aktualnie i eleganckie kreacje i odczuwa zamiłowanie do obcowania z muzyką, a więc często jest postrzegana jako lokalny wyznacznik gustów. To jednostka rozważna, to ostrożny i ambitny przywódca, tworzy roztropne plany oraz pędzi ku dostatkowi powoli, aczkolwiek systematycznie. Częstokroć bywa nieroztropna, nie lęka się niebezpieczeństw i momentami umie nie zauważyć wydawałoby się niezaprzeczalnego zagrożenia, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej niedoskonałości. Jest to człowiek kompromisowy, nie obawia się zagadnień oryginalnych i różniących się od poprzednio przyswojonych i problemowo aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowopoznanymi spostrzeżeniami, więc nie toleruje u współpracowników tylko nieposiadania tolerancji. Bywa osobą prostolinijną, ubóstwia posługiwać się stereotypowymi i przemyślanymi strategiami, albowiem dzielenie włosa na czworo uważa za zwykłe marnotrawienie dnia i nie chce trwonić energii na knowania.

Pozostałe atrybuty prawidłowo określające niniejszego osobnika to także: miły, gadatliwy, nieprzyjazny, nieuprzejmy, lubieżny, ambitny, zwariowany, wybuchowy, grubiański, okropny, natarczywy, nieokiełznany, uśmiechnięty, apodyktyczny, bezwzględny, hojny, namiętny, niegrzeczny, despotyczny, wyniosły, nietaktowny, zuchwały, zrzędliwy, oryginalny, narcystyczny, pyszałkowaty, poszukujący oraz ufny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: lekkoatleta, żandarm, instalator, ciężarowiec, piłkarz, ortopeda, dentysta i anestezjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atkinson Rosalind - (1900-) - aktorka nowozelandzka.
 • Becker Gerry - (1951-) - aktor amerykański.
 • Bojas Jakub - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brown Tony - (1933-) - dziennikarz amerykański.
 • Cąkała Stanisław - (1920-) - profesor, weterynaria.
 • Chwin Stefan - (1949-) - pisarz, krytyk literacki, historyk literatury, grafik.
 • Desiree Vanessa - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Gengenbach Coralie - (1976-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hajdasz Józef - (1941-) - muzyk, perkusista.
 • Hallé Charles - (1819-1895) - niemiecki pianista, dyrygent.
 • Hearn Jim - (1921-1998) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jones Melanie Baxter - (1975-) - aktorka francuska.
 • Kuklinski Richard - (1935-2006) - amerykański seryjny morderca.
 • Maloof George J - (1923-1980) - Sr, przedsiębiorca amerykański.
 • O’Donnell Peter - (1920-) - pisarz angielski.
 • Rajczew Aleksander - (1922-) - kompozytor bułgarski.
 • Rogalski Jerzy - (1948-) - aktor, artysta kabaretowy.
 • Sebastiani Sergio - (1931-) - włoski duchowny katolicki, kardynał.
 • Trzeciak Mirosław - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Velimirović Pavle - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zsolnai Róbert - (1982-) - węgierski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.