Baranica, 31 marca - Kobieta

Baranica, 31 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta baran, która przyszła na świat dnia 31 3, bywa egoistyczna, umie być zwinnym manipulatorem i opornie daje coś innym osobom. To jednostka zdyscyplinowana, okazuje upór i opanowanie, potrafi się prawidłowo mobilizować, jednak niekiedy zanadto przyzwyczaja się do wcześniej opracowanych pomysłów. Bywa człowiekiem błyskotliwym, opisuje swoje najdrobniejsze rozważania, ma w duszy niezliczone mrowie opowieści, lecz często niestety nie umie uciszyć się w sposobnym momencie. To osobnik cierpliwy, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo zniechęcające dla normalnych osób, częstokroć ekscytuje ją łowienie ryb i umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia. To osobnik dociekliwy, rzeczywistość jest dla niej obszernym księgozbiorem, więc w każdym wypadku próbuje popatrzeć za kraniec rzeczywistości oraz spełnia się w profesjach wiążących się z ciekawskością. Jest to jednostka władcza, czuje się człowiekiem kompetentnym w każdym zagadnieniu i często nie posiada wiedzy o zbiorowej percepcji swojej postaci, dlatego częstokroć napotyka niejawną opozycję względem swoich aktywności. Często bywa zmienna, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i częstokroć nie umie skończyć zaczętych zadań, dlatego niezmiernie trudno prowadzi się z nią dyskusje. Jest to osoba bezpośrednia, bez problemu zawiązuje przyjaźnie, uwielbia wypowiadać się bez ogródek, aczkolwiek jednocześnie nie umie być powściągliwa. Bywa napastliwa, nie cierpi najmniejszych komplikacji i ochoczo toczy sprzeczki. Bywa osobnikiem nieopanowanym, obowiązek poczekania na efekt jest dla niej wyjątkową gehenną, wszystko pragnie uzyskać w jednej chwili, a zatem robota przeważnie nie jest dla niej źródłem cieszenia się. To jednostka aktywna, nie potrafi wytrzymać w bezruchu i trudności przezwycięża szturmem. Bywa człowiekiem niesłownym, cieszy się chwilą, zdarza się jej lekceważyć istotne rzeczy, toteż z rzadka dochodzi do znacznego dostatku.
Znamionuje się wysublimowaniem, swoją kwaterę wyposaża z doprawdy imponującą wyobraźnią i jej publiczne maniery są zawsze nieskazitelne, a więc często jest określana jako lokalny wyznacznik gustów. Lubi zachowywać się spontanicznie, staranniejsze oglądanie jej popycha do przeświadczenia, że niby niespójne działania też umieją przynosić rezultaty i nie potrzeba zbyt przeginać z bezustanną samodyscypliną. To osoba zaradna, naprawdę kocha zupełną autonomię decyzji, zatem szaleństwem jest uważanie, iż podda się komuś bez starcia. Uwielbia zachowywać się stanowczo, prze do celu bez niepotrzebnych wątpliwości, nie odczuwa niechęci przed burzeniem istniejącego porządku oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych reform w otoczeniu. Charakteryzuje się pogodą, spodziewa się od życia zaskakujących, interesujących przygód, bawią ją oryginalne przeżycia i doświadczenia, dlatego doskonale radzi sobie w sprawach obarczonych ryzykiem. Bywa osobnikiem prostolinijnym, nie odczuwa pociągu do przesadnego udziwniania, bo woli rzeczowe czyny niż słowa i na głównym miejscu stawia realną przydatność. Cechuje się przezornością, to dalekowzroczny i odważny planista, kreuje roztropne plany oraz nie pokłada ufności w konceptach utworzonych w pośpiechu. To jednostka nieustraszona, nie przerażają jej nijakie kłopoty, albowiem wspaniale sprawdza się w niepewnych warunkach i objawia spokój bez względu na okoliczności. To osoba krótkowzroczna, uważa się za niezwyciężoną oraz czasem potrafi przegapić pozornie bezdyskusyjne zagrożenie, choć czasami autentycznie dopisuje jej passa. To człowiek bystry, częstokroć jest koniem pociągowym całej grupy wykonawczej i denerwuje ją potrzeba czekania na cudze postanowienia. Charakteryzuje się kompromisowością, umie kumplować z jednostkami o niesłychanie różniących się poglądach i cieszy ją zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, toteż stara się wystrzegać się stukniętych pomyleńców zaabsorbowanych wygłaszaniem najdoskonalszych idei. Bywa nietolerancyjna, jest absolutnie przeświadczona o własnej perfekcyjności, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za agresję, więc migiem zraża do siebie pozostałe osoby.

Inne atrybuty odpowiednio obrazujące owego osobnika to także: lubieżny, rozkojarzony, ufny, charyzmatyczny, poszukujący, bezlitosny, groźny, nieokiełznany, narcystyczny, indywidualistyczny, nieuprzejmy, rozmowny, rzutki, natrętny, niedokładny, szalony, destrukcyjny, despotyczny, namiętny, chciwy, zapalczywy, wpływowy, dowcipny, wyniosły, oryginalny, bezpruderyjny, gorliwy, niemiły, awanturniczy oraz lubiany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: monter, chirurg, pilot, farmaceuta, ciężarowiec, piłkarz, ortopeda, anestezjolog, sportowiec i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andersson Roy - (1943-) - szwedzki reżyser filmowy.
 • Andrucki Jacek - (1945-2012) - aktor, reżyser.
 • Bliss Lucille - (1916-) - aktorka amerykańska.
 • Chatelle Thomas - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chyła Łukasz - (1981-) - sportowiec, lekkoatletyka.
 • Chávez César - (1927-1993) - amerykański działacz związkowy.
 • Gardemeister Toni - (1975-) - fiński kierowca rajdowy.
 • Lee John - (1928-2000) - aktor australijski.
 • Morgan Dermot - (1952-1998) - aktor irlandzki.
 • Márquez Gonzalo - (1946-1984) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Ohanowicz Alfred - (1888-1984) - prawnik, specjalista w dziedzinie prawa cywilnego.
 • Queuille Henri - (1884-1970) - polityk francuski.
 • Schlöndorff Volker - (1939-) - niemiecki reżyser, scenarzysta, producent, aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.