Baranica, 30 marca - Kobieta

Baranica, 30 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która urodziła się w dniu 30 3, bywa zmienna, jej postawy i opinie częstokroć są ambiwalentne i trudno jest jej obstawać przy podjętych zobowiązaniach, często chwyta się rozlicznych zawodów. Jest to osobnik przedsiębiorczy, drażni ją lenistwo, dobrze radzi sobie ze stresującą robotą i relaksuje się dynamicznie. Bywa jednostką egocentryczną, wszelkie sprawy winny oscylować wokoło jej osoby, umie na chłodno posługiwać się pozostałymi ludźmi i związki międzyludzkie implikują dla niej otrzymywanie zysków. Cechuje się cierpliwością, nieustępliwość w dążeniu do finału częstokroć dopomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, potrafi być pobłażliwym i otwartym kumplem i spełnia się w roli uznanego mentora. Jest to osobnik bezpośredni, jej prostolinijność dostarcza jej popularności, nie lubi krążyć dookoła tematu, jednakże często irytuje swoją postawą współpracowników. To jednostka wścibska, wypełnia ją pragnienie nauki, a więc wabią ją kwestie nadzwyczajne i nowatorskie oraz ochoczo dokształca się w przeróżnych dziedzinach. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje upór i samodyscyplinę, problemy nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Często bywa nieodpowiedzialna, kieruje się intuicjami, pracy i uczeniu się oddaje się raczej niespecjalnie chętnie, a zatem nieczęsto uzyskuje spektakularny dostatek. Jest to człowiek władczy, nienawidzi oceniania własnych koncepcji i częstokroć nie zdaje sobie sprawy z ogólnego postrzegania swojej persony, więc często staje się wyalienowanym i niepopularnym szefem. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, jest pierwszą gwiazdą każdej zabawy, lubi olśniewać swoich rozmówców, aczkolwiek częstokroć niestety nie potrafi uciszyć się w odpowiednim czasie. Bywa jednostką nieopanowaną, konieczność czekania na efekt jest dla niej wyjątkową mordęgą, nie umie wytrwać przy jednym zagadnieniu przez kilka godzin pracy, zatem wysiłek przeważnie nie jest dla niej okazją do zadowolenia. Charakteryzuje się agresywnością, urzeczywistnia wariackie projekty i działa butnie.
Jest to osobnik nieustraszony, nie przerażają jej żadne przeszkody, albowiem potrafi przezwyciężyć własny przestrach i dowolne kłopoty zwykle nie zatrważają jej. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, lubi upominać osoby w pobliżu, na całym świecie jedynie ona rozumie rzeczy prawidłowo, dlatego momentalnie zraża do siebie normalnych ludzi. Jest to jednostka stanowcza, dąży do celu bez zbędnych rozterek, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie porzuca wdrażania długookresowych inicjatyw dla przelotnego i zwodniczego wytchnienia. Jest to osobnik nieroztropny, pragnie bezsensownie kusić los i wykonuje pracę często w pośpiechu i mało precyzyjnie, mimo że chwilami naprawdę sprzyja jej fart. Bywa człowiekiem prostolinijnym, ubóstwia stosować sztampowe i przemyślane strategie, bo woli rzeczowe działania niźli oświadczenia i nie chce przepuszczać chwili na kombinacje. Znamionuje się przezornością, usiłuje nie reagować bez zastanowienia, rozważa różnorodne grafiki wydarzeń oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych byle jak. Jest to osoba kompromisowa, posiada niezmiernie baczną i wielostronną umysłowość i nie interesuje jej nakłanianie kolegów do swoich przekonań, toteż nie aprobuje u kompanów wyłącznie nieposiadania wielkoduszności. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, stanowi naoczne świadectwo, że życie pod presją planu nie jest najtrafniejszą opcją i warto sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie odczuć i manifestowanie się. Jest to jednostka gwałtowna, wszelki problem pragnie rozgryźć od razu, wskazuje właściwy kierunek bardziej niemrawym od siebie i ubóstwia dostrzegać przed sobą starannie ustalone cele. Jest to człowiek samodzielny, nie znosi jakichkolwiek restrykcji i praw, więc rozczaruje cię zakładanie, iż będzie szanowała twoje instrukcje i bariery. Jest to osobnik optymistyczny, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, uwielbia czerpać wiedzę o nowych dziedzinach, a więc nie traci pogody ducha nawet w przykrych warunkach. To osoba szykowna, najchętniej przyodziewa się w najpopularniejsze obecnie i eleganckie ubrania i lubi wieść się ze szlachecką dystynkcją, a zatem częstokroć jest postrzegana jako miejscowy arbiter elegancji.

Inne atrybuty odpowiednio określające niniejszego człowieka to także: żarliwy, despotyczny, bezduszny, medialny, obrotny, niegrzeczny, zdolny, kochliwy, podejrzliwy, tchórzliwy, roztrzepany, rozrzutny, pyszałkowaty, miły, nieuprzejmy, naturalny, surowy, rozmowny, bezładny, tępy, krytyczny, wyniosły, sprytny, powabny, humorzasty oraz bezczelny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: terapeuta, kulturysta, lekarz, instalator, bokser, futbolista, żandarm, policjant, elektryk, biegacz, lekkoatleta, tenisista, zapaśnik, chirurg, ortopeda i mechanik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Accioly - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ames Ramsay - (1919-) - aktorka amerykańska.
 • Avital Mili - (1972-) - aktorka izraelska.
 • Bernette Sheila - (1939-) - aktorka angielska.
 • Bizoń Zbigniew - (1942-) - kompozytor, muzyk, saksofonista, wokalista.
 • Cissé Édouard - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dion Céline - (1968-) - piosenkarka kanadyjska.
 • Guilfoyle Tony - (1960-) - aktor irlandzki.
 • Jenn Stephen - (1950-2012) - aktor angielski.
 • Juchtin Gienadij G - (1932-) - aktor rosyjski.
 • Kass Ronald S - (1935-) - amerykański producent filmowy.
 • Kawasumi Ayako - (1976-) - aktorka japońska.
 • Ki-hun Yeom - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Komorowski Daniel - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mixon Katy - (1981-) - aktorka amerykańska.
 • Morgan Piers - (1965-) - angielski dziennikarz telewizyjny.
 • O'Casey Seán - (1880-1964) - pisarz irlandzki.
 • Osowski Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pawlak Agnieszka - (1976-) - aktorka, śpiewaczka.
 • Rachowski Bartosz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rýdel Filip - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sorokin Aleksiej - (1931-1976) - kosmonauta radziecki.
 • Steciak Łukasz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tavares Marcos - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.