Baranica, 27 marca - Kobieta

Baranica, 27 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna kobieta baran urodzona w dniu 27 3 to człowiek aktywny, ubóstwia funkcjonować w permanentnym biegu, denerwuje ją lenistwo i wypoczywa aktywnie. Częstokroć bywa chwiejna, często brakuje jej uporu i potrafi zmieniać życiowe przekonania co minutę, częstokroć ima się przeróżnych zawodów. To jednostka autokratyczna, jest rzeczywistą inkarnacją żandarma i odwoływanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, więc umie prowokować rebelie wśród swoich podkomendnych. Jest to osoba cierpliwa, potrafi zrealizować sprawy niezwykle nieciekawe dla innych ludzi, częstokroć jest kapitalnym opiekunem i często bawi ją łowienie ryb. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych sprintów, umie się prawidłowo motywować, jednak częstokroć nie wystarcza jej elastyczności pożądanej w nagłych wypadkach. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, zachwyca się dniem, przewidywanie skutków swoich czynów pozostawia pozostałym, a zatem często jest mądra wyłącznie po sprawie. Jest to człowiek dociekliwy, pragnie czerpać wiedzę o oryginalnych rzeczach, zatem wabią ją kwestie wymyślne i nieznane oraz ochoczo dokształca się w najrozmaitszych dziedzinach wiedzy. Bywa niespokojna, prędko traci zainteresowanie licznymi konceptami, częstokroć jest gwałtownym towarzyszem, a więc często wchodzi w utarczki ze swoimi nauczycielami. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, lubi spędzać czas z kolegami, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, jednakże częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilknąć we właściwej chwili. Bywa samolubna, umie być zręcznym kombinatorem, wszelkie przedsięwzięcia powinny krążyć dookoła jej persony i jest całkowicie skupiona na sobie. To jednostka bezpośrednia, jej szczerość zapewnia jej powodzenie w towarzystwie, ubóstwia mówić prosto z mostu, aczkolwiek często nie starcza jej taktu. Bywa wojownicza, realizuje szalone zamierzenia i uwielbia walczyć.
To osoba szykowna, lubuje się w chyżych, wyścigowych wehikułach i odczuwa upodobanie do obcowania z malarstwem, dlatego mnogość kapitału niezmiernie ułatwia jej realizowanie bytu zgodnego z jej naturą. Bywa osobnikiem prostolinijnym, pragnie używać nieskomplikowanych i przetestowanych strategii, bo narzekanie ocenia jako zwykłe marnowanie czasu i nie chce przepuszczać żywota na kombinacje. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uwielbia bezsensownie kusić los oraz działa częstokroć szybko i niespecjalnie pieczołowicie, mimo że nieraz autentycznie dopisuje jej szczęście. Jest to jednostka optymistyczna, raduje się życiem, ekscytują ją nowe eksperymenty i doświadczenia, toteż chętnie podejmuje się odkrywania niezbadanych uprzednio terytoriów. Znamionuje się kompromisowością, nie wadzą obce zamiłowania i osób różnych i dziwnych nie uznaje natychmiast za zagrożenie, a zatem jest wolontariuszem dobroczynnym starającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Często bywa nietolerancyjna, jest wielce przekonana o osobistej perfekcyjności, dowolną sprzeczność opinii uważa za atak, a więc migiem zraża do siebie normalne osoby. Cechuje się samodzielnością, decyzje obiera na bazie własnych przemyśleń, dlatego niech ci nie wydaje się, że będzie respektowała twoje dyrektywy i zakazy. Charakteryzuje się przezornością, unika nieprzemyślanych aktywności, uważnie przegląda dostępne dane statystyczne i ekstrapolacje oraz śpieszy ku dostatkowi pomału, ale metodycznie. Jest to osobnik bystry, ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie wytyczone plany, wynudzona przyglądaniem się ludzkiej niekompetencji woli częstokroć zrobić coś w pojedynkę i od razu dostosowuje się do oczekiwań sytuacji. Znamionuje się śmiałością, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż podejmuje starania, by z reguły nie martwić się na zapas i lubi pracować energicznie. Jest to jednostka spontaniczna, dokładniejsze podglądanie jej popycha do mniemania, iż bezustanna, trochę pomylona jazda na oślep też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba przesadnie przeholowywać z nieustanną samodyscypliną. Charakteryzuje się siłą, prze do celu bez bezsensownych rozterek, umie wydębić zrealizowanie zaordynowanych nakazów oraz radośnie reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w otoczeniu.

Pozostałe określenia celnie odzwierciedlające owego osobnika to również: humorzasty, pyszałkowaty, zapalczywy, niezrównoważony, wyemancypowany, podejrzliwy, nieokiełznany, wyzwolony, łatwowierny, antypatyczny, indywidualistyczny, prostacki, wyniosły, neurotyczny, niepohamowany, ujmujący, nietaktowny, surowy, prymitywny, grubiański, narcystyczny, nieuprzejmy, witalny, despotyczny, nieprzyjazny, powabny i gorliwy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: lekkoatleta, chirurg, policjant, futbolista, sportowiec, ciężarowiec, ortopeda, sportowiec, monter, biegacz oraz anestezjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biełowa Irina - (1963-) - rosyjska sportowiec, lekkoatletyka, wielobój.
 • Bugno Alessio - (1990-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Cruze James - (1884-1942) - amerykański reżyser filmowy.
 • Gromba Łukasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jaszyn Aleksandr J - (1913-1968) - poeta rosyjski.
 • Makowiecki Tadeusz - (1900-1952) - krytyk literatury, historyk literatury i sztuki.
 • Mann Golo - (1909-1994) - niemiecki historyk, publicysta.
 • McCarthy Henry - (1906-1993) - aktor angielski.
 • Mitchell Elizabeth - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Morozewicz Józef - (1865-1941) - mineralog, petrograf, profesor.
 • Pason - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Paštiková Michaela - (1980-) - czeska sportowiec, tenis ziemny.
 • Rakoczy Franciszek II - (1676-1735) - książę Siedmiogrodu 1704-, książę Węgier 1705-.
 • Rohe Ludwig Mies van der - (1886-1969) - architekt niemiecki.
 • Schneider Maria - (1952-) - aktorka francuska.
 • Stachurski Władysław - (1945-2013) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Swanson Gloria - (1899-) - aktorka amerykańska.
 • Venditti Giovanbattista - (1990-) - włoski sportowiec, rugby.
 • Weixler Dorrit - (1892-) - aktorka niemiecka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.