Baranica, 25 marca - Kobieta

Baranica, 25 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica urodzona dnia 25 3 bywa jednostką nadpobudliwą, wszelki skutek swoich prac chce widzieć momentalnie, prędko nudzi się aktywnościami wymagającymi większego wysiłku, więc ochoczo odreagowuje irytację w wariackich eskapadach. Bywa niesłowna, nie zamartwia się o dzień jutrzejszy, ekstrapolację następstw swoich czynów pozostawia innym, dlatego częstokroć jest rozgarnięta dopiero po szkodzie. Jest to osobnik wścibski, pragnie zrozumieć każde zagadnienie, zatem zawsze podejmuje próby, by rzucić okiem za kraniec rzeczywistości oraz jest odpowiednia na pierwszorzędnego naukowca. Bywa osobą egoistyczną, ludzie dookoła muszą troszczyć się o jej samopoczucie, jest bez reszty zafiksowana na sobie i potrafi być zręcznym oszustem. Jest to jednostka naturalna, często jest niezwykle urocza, uwielbia przemawiać bez owijania w bawełnę, lecz częstokroć nie wystarcza jej powściągliwości. Jest to osoba przebojowa, rozpoczyna w tym samym czasie najrozmaitsze zadania, tyra niczym automat i emanuje niezwykłym światłem. Lubi zachowywać się towarzysko, opowiada o swoich najmniejszych myślach, uwielbia oszałamiać swoich dyskutantów, aczkolwiek umie również nudzić paplaniem ciurkiem o określonej sprawie. Bywa człowiekiem wojowniczym, chce osiągnąć postawienie na swoim dowolnym kosztem i chętnie prowadzi spory. Często bywa autokratyczna, działa jak awanturnik i nie martwi się oceną swojego postępowania, a zatem częstokroć przeistacza się w opuszczonego i unikanego zwierzchnika. Jest to osoba chwiejna, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie raptownie wycofać się na chwilę przed zdobyciem celu, a więc bardzo marnie sprawdza się jako niańka lub mentor. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do pomyślnego wykonania, problemy nie umieją szybko jej zniechęcić, jednak czasami nadmiernie przyzwyczaja się do przedtem opracowanych pomysłów. Cechuje się cierpliwością, w zamierzchłych wiekach potrafiłaby być kopistą notującym pergaminowych zwojach, nieustępliwość w dochodzeniu do finału często dopomaga jej uzyskać bogactwo i częstokroć jest wspaniałym opiekunem.
Jest to człowiek samodzielny, naprawdę kocha się w zupełnej suwerenności decydowania, toteż rozczaruje cię uważanie, iż usłucha przedstawionych jej zaleceń. Jest to jednostka wyrafinowana, swój dom wyposaża z zaiste wielkopańską fantazją i jej publiczne zachowania są w każdym wypadku doskonałe, a więc ukontentowana jest jako właściciel wielkiego majątku. To osobnik stanowczy, wyśmienicie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, jeśli to konieczne, odważnie i rzetelnie udowadnia swoje osądy oraz nie boi się inicjowania utarczek. To osoba szybka, wszelki problem chce rozgryźć z marszu, drażnią ją skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania i znużona przyglądaniem się ludzkiej niekompetencji woli często zrealizować coś w pojedynkę. Charakteryzuje się pogodą, promieniuje pozytywnym entuzjazmem, strach przed popełnieniem gafy nie unieruchamia jej, więc nie gubi odwagi nawet w trudnych sytuacjach. Bywa niewyrafinowana, nie odczuwa pociągu do zbyt wielkiej wymyślności, gdyż dla niej liczą się głównie wyniki i nie pragnie tracić czasu na podchody. To człowiek tolerancyjny, umie kolegować się z jednostkami o nader odmiennych poglądach i osób niepodobnych i nietypowych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, a zatem jest działaczem dobroczynnym ubiegającym się o równość ludzi wykluczonych. Bywa krótkowzroczna, nie stroni od przeciwności oraz pracuje częstokroć pospiesznie i niezbyt pieczołowicie, choć nieraz autentycznie sprzyja jej fortuna. Jest to jednostka przewidująca, to rozważny i posiadający duże aspiracje strateg, bacznie analizuje posiadane zapisy i predykcje oraz nie wierzy konceptom napisanym niestarannie. Lubi zachowywać się spontanicznie, pokazuje kategorycznie całej planecie, że życie pod przymusem harmonogramu nie jest najsłuszniejszą decyzją i nie należy zbyt przeginać z bezustannym opanowaniem. To osobnik ksenofobiczny, jest wielce przeświadczona o własnej nieomylności, dowolną rozbieżność punktu widzenia uznaje za atak, zatem często toczy potyczki ze znajomymi. Znamionuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się nieznanych wyzwań, ponieważ stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną kolumną.

Inne przymioty prawidłowo odzwierciedlające niniejszego człowieka to też: bezczelny, sprytny, antypatyczny, bezładny, denerwujący, bezwzględny, szarmancki, ofiarny, grubiański, rozhisteryzowany, podejrzliwy, hojny, miły, zwycięski, entuzjastyczny, potężny, wybuchowy, groźny, ufny, nieokrzesany, wpływowy, wyzywający, destrukcyjny, chciwy, surowy, gniewny oraz obrotny.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: lekkoatleta, monter, łyżwiarz, bokser, bramkarz, pilot, żandarm, farmaceuta, dentysta, zapaśnik, ciężarowiec, futbolista i policjant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamus Artur - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Axton Hoyt - (1938-1999) - amerykański muzyk, wokalista country.
 • Enright Ray - (1896-1965) - amerykański reżyser filmowy.
 • Fridén Anders - (1973-) - piosenkarz szwedzki.
 • Fétis François-Joseph - (1784-1871) - belgijski teoretyk muzyki, kompozytor.
 • Galante Jim - (1942-) - aktor amerykański.
 • Guzmán Julián de - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Haigh Kenneth - (1931-) - aktor angielski.
 • Hohenstauf Konradyn - (1252-1268) - książę Szwabii, król Sycylii i Neapolu, tytularny król Jerozolimy.
 • Kaufmann Carl - (1936-2008) - niemiecki sportowiec, lekkoatletyka.
 • Langer Joseph - (1865-1918) - niemiecki malarz, podróżnik.
 • Larsson Magnus - (1970-) - szwedzki sportowiec, tenis ziemny.
 • Makarczyk Janusz - (1901-1960) - prozaik, publicysta, dyplomata.
 • Mentel Marcin - (1976-) - muzyk, gitarzysta.
 • Mincewicz Jan - (1938-2016) - nauczyciel muzyki, animator polskiej kultury na Wileńszczyźnie, polityk.
 • O'Connor Flannery - (1925-1964) - pisarz amerykański.
 • Ophaug Jan Tore - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pace Lee - (1979-) - aktor amerykański.
 • Perkowski Filip - (1983-) - aktor.
 • Rogers Jean - (1916-) - aktorka amerykańska.
 • Strong Brenda - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Wałęga Leon - (1859-1933) - duchowny katolicki, biskup.
 • Wojtal Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zeneli Abdullah - (1952-) - albański pisarz, wydawca.
 • Čurgali Ondrej - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.