Baranica, 23 marca - Kobieta

Baranica, 23 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica, która urodziła się w dniu 23 3, jest to osobnik przebojowy, pragnie tworzyć niekonwencjonalne rzeczy i dysponuje ogromnymi pokładami energii. Jest to jednostka niekonsekwentna, często nie starcza jej silnej woli i trudno jest jej trzymać się wybranych zobowiązań, toteż bardzo marnie sprawdza się jako niańka lub instruktor. Jest to człowiek towarzyski, jest matecznikiem najrozmaitszych koncepcji, jej przeciętne gesty zdają się być egzotycznym przedstawieniem, aczkolwiek częstokroć posiada również przesadnie pozytywne zdanie o sobie. Jest to osoba nadpobudliwa, wszelki rezultat swoich działań chce dostrzegać szybko, jako licealista często nie potrafi wytrwać pilnie podczas zajęć, więc częstokroć ma poważne trudności z wdrażaniem planów długookresowych. To jednostka ciekawska, pragnie zrozumieć więcej niźli inne umysły, a zatem wabią ją sprawy niesamowite i oryginalne oraz ochoczo dokształca się w różnych przedmiotach. To osobnik wytrwały, cierpliwość w posuwaniu się do finału często dopomaga jej uzyskać dostatek, w minionych stuleciach umiałaby być kopistą kaligrafującym zdobionych kodeksach i umie bacznie słuchać czyichś historii. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, pozostali ludzie mają obowiązek rozwikływać jej kłopoty i do swoich kolegów posiada nastawienie absolutnie wyrachowane. Bywa osobą niesłowną, raduje się chwilą, zdarza się jej zapominać podstawowe rzeczy, zatem z rzadka uzyskuje duży sukces. To osobnik wojowniczy, wciela w życie brawurowe projekty i jawi się naturalnym wojownikiem. To jednostka zdyscyplinowana, wykazuje zdyscyplinowanie i konsekwencję, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak nieraz nadmiernie obstaje za wcześniej stworzonymi pomysłami. Jest to osobnik bezpośredni, umie od razu zostać przyjacielem, niezmiernie lubi szczerość, jednakże niestety, niejednokrotnie przemawia zanadto otwarcie. Częstokroć bywa dominująca, nienawidzi osądzania własnych nakazów i często nie posiada wiedzy o społecznym postrzeganiu swojej postaci, a więc częstokroć przeobraża się w wyalienowanego i wyobcowanego przywódcę.
Cechuje się stanowczością, świetnie rozumie swoje oczekiwania, w razie potrzeby śmiało i pragmatycznie dowodzi swoich sądów oraz nie stroni od zaczynania sporów. Jest to człowiek śmiały, niezwykle rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi wyzwaniami, albowiem potrafi pokonać własny strach i jakiekolwiek przeciwności zazwyczaj nie trwożą jej. Charakteryzuje się niezależnością, autentycznie kocha się w nieograniczonej wolności wyboru, dlatego głupotą jest uważanie, że będzie przestrzegała twoich ograniczeń i poleceń. Znamionuje się optymizmem, zachwyca się życiem, popełnione wpadki postrzega jako skarbnicę pożytecznej mądrości, a zatem wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obarczonych ryzykiem. Często bywa nietolerancyjna, złoszczą ją osoby o odmiennych poglądach, jej kumple muszą osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, toteż momentalnie zniechęca do siebie normalnych ludzi. To osobnik przezorny, to ostrożny i posiadający duże aspiracje zarządca, cierpliwie przepatruje posiadane ekstrapolacje i informacje oraz nie ufa konceptom napisanym w pośpiechu. Jest to jednostka gwałtowna, błyskawicznie oswaja się do potrzeb sytuacji, odważnie wyrywa się rozważaniami przed swoje otoczenie i ubóstwia widzieć przed sobą precyzyjnie ustalone kierunki. Cechuje się beztroską, uwielbia bezsensownie kusić los oraz czasem umie nie zauważyć nieomalże niekwestionowanego zagrożenia, pomimo tego że wie o tej swojej wadzie. To osoba popędliwa, uosabia sobą dość irracjonalny światopogląd, iż egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najsłuszniejszą opcją i nie potrzeba nadto przeginać z bezustanną samodyscypliną. To jednostka tolerancyjna, dysponuje bardzo wścibską i wszechstronną psychiką i cieszy ją różnorakość życia i współpracowników, więc jest wolontariuszem dobroczynnym zabiegającym o równość mniejszości. Jest to człowiek szykowny, swoje miejsce zamieszkania aranżuje z zaiste imponującą wyobraźnią i doznaje zamiłowania do obcowania z teatrem, a więc posiadanie gotówki niezmiernie ułatwia jej realizowanie żywota korelującego z jej osobowością. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie lubuje się w bombastycznych występach i ornamentach, ponieważ malkontenctwo ocenia jako typowe trwonienie energii i nie chce trwonić czasu na kombinacje.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające ową jednostkę to też: wyniosły, rozrzutny, ruchliwy, despotyczny, kochliwy, zadufany, oryginalny, słodki, ostry, perfidny, dogmatyczny, narwany, witalny, uśmiechnięty, naturalny, bezlitosny, surowy, nietaktowny, powabny, miły, łatwowierny, skuteczny, potężny, bezkompromisowy, gadatliwy, gościnny, szczodry, uprzejmy, nieokrzesany oraz wyzywający.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: sztangista, futbolista, tenisista, elektryk, sportowiec, żołnierz, mechanik, monter i kaskader.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boxhall Joseph - (1884-1967) - brytyjski marynarz, czwarty oficer na statku pasażerskim "Titanic".
 • Braun Werner von - (1912-1977) - niemiecki konstruktor pocisków rakietowych.
 • Buehrle Mark - (1979-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Buxton Sarah - (1965-) - aktorka amerykańska.
 • Hering Pierre - (1874-1963) - generał francuski.
 • IV Jesse Lewis - (1981-) - amerykański aktor komediowy.
 • Iwaniuk Rafał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jacobs Anthony - (1918-1993) - aktor angielski.
 • Jordan Krystal - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kokoszka Marcin - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leighton Roberta - (1953-) - aktorka amerykańska.
 • Malone Moses - (1955-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Niewiarowski Ireneusz - (1952-) - rolnik, polityk.
 • Ober Philip - (1902-1982) - aktor amerykański.
 • Pisiemski Aleksiej F - (1821-1881) - pisarz rosyjski.
 • Rozrzutny Bolesław III - (1291-1352) - Szczodry, książę brzesko-legnicki 1296-1342, książę wrocławski 1296-1311.
 • Rush Valentine - (1979-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smith Art - (1899-1973) - aktor amerykański.
 • Sobota Grzegorz - (1982-) - aktor.
 • Zych Józef - (1938-) - prawnik, działacz ludowy, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.