Baranica, 22 marca - Kobieta

Baranica, 22 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Baranica urodzona dnia 22 3 bywa człowiekiem agresywnym, śmiało walczy z kłopotami i chce widzieć błyskawiczne wyniki. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, lubuje się w gwałtownych odczuciach, studiowaniem i wysiłkiem para się zwykle niezbyt ochoczo, dlatego rzadko dochodzi do spektakularnego finansowego dobrobytu. To osoba prostolinijna, jej szczerość zapewnia jej popularność, bardzo ceni uczciwość, ale często nie wystarcza jej powściągliwości. To osobnik wytrwały, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kompanem, sprawdza się w charakterze wziętego wychowawcy i umie urzeczywistnić sprawy niezmiernie nieciekawe dla innych ludzi. Jest to jednostka zmienna, jej przekonania i sądy częstokroć są ambiwalentne i potrafi błyskawicznie wycofać się na moment przed osiągnięciem finału, dlatego niezwykle ciężko zaczyna się z nią negocjacje. Jest to człowiek aktywny, doskonale znosi niespokojną działalność, irytuje ją bezczynność i nie umie usiedzieć na miejscu. Jest to osoba ciekawska, uwielbia dokształcać się w nieznanych dziedzinach, toteż na całe życie zostaje w niej dziecięca umiejętność do dziwienia się rzeczywistości oraz uzyskuje bardzo dobre oceny w preferowanych przedmiotach. To jednostka zorganizowana, potrafi dowieść swoje plany do szczęśliwego zwieńczenia, umie się prawidłowo motywować, jednak często brakuje jej pomysłowości niezbędnej w nagłych sytuacjach. Lubi zachowywać się egoistycznie, relacje międzyludzkie znaczą dla niej otrzymywanie profitów, potrafi beznamiętnie eksploatować pozostałych ludzi i inne osoby muszą rozplątywać jej problemy. Bywa apodyktyczna, chce okiełznać całą Ziemię i częstokroć nie wie o publicznym postrzeganiu swojej postaci, a zatem źle radzi sobie w trakcie kolektywnych czynności. To człowiek nadpobudliwy, konieczność zaczekania na efekt jest dla niej wyjątkową gehenną, często jest popędliwym kolegą, a więc częstokroć ma głębokie trudności z wdrażaniem planów życiowych. Bywa jednostką towarzyską, ubóstwia przebywać z towarzyszami, uwielbia oszałamiać swoich widzów, lecz często posiada również przesadnie pochlebne mniemanie o sobie.
Bywa osobnikiem krótkowzrocznym, uznaje się za niezniszczalną oraz nie zabiega o precyzję powierzonych jej zadań, pomimo tego że nieraz autentycznie dopisuje jej los. Jest to osoba ostrożna, to dalekowzroczny i ambitny zarządca, dokładnie organizuje najdrobniejsze akcje i prze ku sukcesowi powoli, jednakże systematycznie. Cechuje się szykownością, z największą przyjemnością odziewa się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i wykwintne ubrania i odczuwa zamiłowanie do obcowania z malarstwem, zatem wniebowzięta jest jako posiadacz wielkiego majątku. Jest to człowiek spontaniczny, jest całkowicie przeświadczona, iż niby chaotyczne działania też umieją dostarczać rezultatów i częstokroć nasze emocjonalne odruchy wykazują największą efektywność. Jest to jednostka silna, w realizacji własnych celów potrafi być niezmiernie konsekwentna, momentami nawet grubiańska, umie wymusić wykonanie zaordynowanych poleceń oraz nie odstępuje od ucieleśniania długookresowych inicjatyw dla krótkotrwałej i iluzorycznej ulgi. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie wadzą obce zainteresowania i ludzi odmiennych i niespotykanych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, więc stara się unikać zaślepionych radykałów zaaferowanych propagowaniem najdoskonalszych ideologii. Jest to osobnik samodzielny, nienawidzi wykonywania zewnętrznych instrukcji, toteż bezsensem jest zakładanie, że podporządkuje się zakomunikowanym jej nakazom. Jest to osoba radosna, oczekuje od świata kolejnych, interesujących przygód, pragnie uczyć się nowych zagadnień, a zatem chętnie zajmuje się odkrywaniem niezgłębionych dawniej stref. Bywa osobnikiem niewyrafinowanym, nie odczuwa pociągu do zbędnego udziwniania, bowiem ceni prostotę i treściwość i za istotniejsze uznaje praktyczne wykorzystanie wszelkich projektów niż ich formę. Jest to jednostka żywiołowa, męczy ją wymóg oczekiwania na cudze postanowienia i odważnie wykracza myślami przed swoją grupę. Znamionuje się śmiałością, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, ponieważ dokłada starań, by nie skupiać się na strachu i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszoną opoką. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, żąda ścisłego realizowania swoich zaleceń, dowolną niezgodność punktu widzenia uważa za agresję, więc migiem zraża do siebie normalnych ludzi.

Inne przymioty trafnie obrazujące wspomnianego osobnika to również: sprytny, perfidny, humorzasty, gościnny, bezwzględny, niezrównoważony, szarmancki, prymitywny, rozrzutny, bezlitosny, kochliwy, narcystyczny, nieuprzejmy, potężny, rozhisteryzowany, neurotyczny, chciwy, rzutki, groźny, gorliwy, tępy, prostacki, wyniosły oraz wyzwolony.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: zapaśnik, lekarz, bramkarz, kaskader, tenisista, chirurg, żołnierz, żandarm, bokser, elektryk, piłkarz, kulturysta i biegacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Argelander Friedrich - (1799-1875) - astronom niemiecki.
 • Białas Michał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cipollini Mario - (1967-) - włoski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Collins Billy - (1941-) - poeta amerykański.
 • Ewen Todd - (1966-2015) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Ganz Bruno - (1941-) - szwajcarski aktor, reżyser, operator filmowy.
 • Gavin James M - (1907-1990) - amerykański generał, dyplomata.
 • Gorss Sol - (1908-1966) - aktor amerykański.
 • Keon Dave - (1940-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Kozincew Grigorij - (1905-1973) - rosyjski reżyser filmowy.
 • Król-Leszczyńska Edyta - (1968-) - dziennikarka telewizyjna.
 • Krzyżański Leszek - (1928-) - operator filmowy.
 • Malden Karl - (1912-2009) - aktor amerykański.
 • Nemo Gina - (1965-) - żona Petera DeLuise.
 • Szych Sebastian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.