Baranica, 21 marca - Kobieta

Baranica, 21 marca - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta baran urodzona dnia 21 3 lubi zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń potrafi przeć chociażby poprzez cudzą krzywdę, inni ludzie mają obowiązek rozplątywać jej kłopoty i nie zważa na interesy pozostałych osób. Często bywa chwiejna, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i częstokroć nie potrafi zakończyć rozgrzebanych spraw, a zatem niezwykle słabo radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Jest to osobnik ciekawy, rzeczywistość jest dla niej rozległą kartoteką, a więc jest szkolnym orłem w zagadnieniach omijanych przez inne jednostki oraz często poświęca się hermetycznym hobby. To człowiek prostolinijny, bezproblemowo zawiązuje bliskie stosunki, uczciwość to jej najlepsze imię, jednak niestety, momentami wypowiada się zbyt bezpośrednio. To osoba energiczna, pragnie znajdować się w bezustannym ruchu i nie obawia się pracy. To jednostka zorganizowana, systematycznie dąży do celu, problemy nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Charakteryzuje się wytrwałością, umie z uwagą zagłębiać się w ludzkie gawędy, potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długiego przeszkolenia i często bawi ją wędkowanie. Uwielbia zachowywać się nieodpowiedzialnie, nie zamartwia się nadchodzącym czasem, zdarza się jej pomijać najważniejsze rzeczy, dlatego przydarza się jej popadać w niezmiernie bolesne kabały. To człowiek towarzyski, jest urodzoną duszą towarzystwa, jej zwyczajne czynności sprawiają wrażenie wykwintnej inscenizacji, aczkolwiek częstokroć na nieszczęście nie umie uciszyć się we właściwym momencie. Lubi zachowywać się agresywnie, wdraża w czyn oryginalne plany i bez zastanowienia szturmuje piętrzące się na swej trasie przeszkody. Bywa nadpobudliwa, błyskawicznie nuży się licznymi konceptami, często jest porywczym przyjacielem, zatem częstokroć ma głębokie trudności z urzeczywistnieniem celów życiowych. Często bywa dominująca, zachowuje się niby opryszek i uważa za zagrożenie osoby nieakceptujące jej punktu widzenia, toteż częstokroć napotyka niejawny sprzeciw w stosunku do swoich aktywności.
Jest to osobnik szykowny, oddaje się wyszukanym uciechom i doznaje zamiłowania do utrzymywania kontaktu ze sztuką, więc często czuje się arbitrem odpowiedniej stylistyki. Znamionuje się kompromisowością, nie kłopoczą obce upodobania i cieszy ją różnorodność życia i współpracowników, a więc dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych maniaków zaaferowanych obwieszczaniem najdoskonalszych dogmatów. Cechuje się lekkomyślnością, ubóstwia bezcelowo kozaczyć oraz pracuje częstokroć prędko i mało pieczołowicie, pomimo tego że niejednokrotnie autentycznie dopisuje jej los. Jest to człowiek dzielny, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, albowiem doskonale radzi sobie z niepokojem i przejawia powściągliwość nie patrząc na warunki. Bywa niewyrafinowana, uwielbia wykorzystywać stereotypowe i sprawdzone rozwiązania, gdyż ceni rzeczowość i czytelność i nie chce przepuszczać chwili na podchody. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, unika pochopnych działań, drobiazgowo organizuje najmniejsze manewry oraz nie ufa projektom stworzonym na kolanie. Lubi zachowywać się stanowczo, zwykle żyje szybko i na wysokich obrotach, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i nie porzuca wdrażania długookresowych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i pozornego udogodnienia. To jednostka pogodna, oczekuje od świata zaskakujących, fascynujących przygód, ekscytują ją nieznane doświadczenia i przeżycia, dlatego wyśmienicie sprawdza się w zadaniach obciążonych ryzykiem. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest święcie przekonana, iż permanentna, odrobinkę szalona prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba przesadnie przedobrzać z ciągłym opanowaniem. Jest to osoba gwałtowna, odstręcza ją deficyt skutków swoich aktualnych prac i często jest koniem pociągowym całego kolektywu roboczego. Znamionuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek regulaminów i restrykcji, a zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że posłucha przedstawionych jej dyrektyw. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, lubi wychowywać ludzi wokoło, każdą niezgodność stanowiska uznaje za napaść, więc potrafi dogadać się jedynie z podobnym do niej radykałem.

Pozostałe atrybuty celnie portretujące opisywaną jednostkę to także: wpływowy, brutalny, nadwrażliwy, wyemancypowany, zwycięski, bezczelny, zapalczywy, lubieżny, gadatliwy, dogmatyczny, narcystyczny, zblazowany, miły, niedokładny, despotyczny, ofiarny, słodki, gorliwy, obrotny, entuzjastyczny, indywidualistyczny, powabny, wyniosły oraz grubiański.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: futbolista, sztangista, kulturysta, instalator, ortopeda, lekkoatleta, biegacz, kaskader, sportowiec, terapeuta, łyżwiarz, elektryk, ciężarowiec, żandarm i bramkarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bierła Roman - (1957-) - sportowiec, zapasy.
 • Bogusławska Aniela Wanda - (1918-) - artysta plastyk.
 • Castellani Daniel - (1961-) - argentyński trener siatkówki.
 • Ciach Daniel - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cirillo Bruno - (1977-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Curth Jeppe - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Davidson Jaye - (1968-) - aktor angielski.
 • Fidjestøl Ole Gunnar - (1960-) - norweski sportowiec, skoki narciarskie.
 • Gibson Lynda - (1956-) - aktorka australijska.
 • Hale Jonathan - (1891-1966) - kanadyjski aktor filmowy i telewizyjny.
 • Hardy Sam - (1883-1935) - aktor amerykański.
 • Hector Lucien - (1897-1968) - aktor francuski.
 • Hofmann Hans - (1880-1966) - amerykański malarz, pedagog, pochodzenia niemieckiego.
 • Kępczyńska Danuta - (1929-) - realizator filmów dokumentalnych.
 • Kordaszewski Michał - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ładyńska Joanna - (1956-) - aktorka.
 • Marr Jerzy - (1901-1962) - aktor.
 • Mikadze Giorgi - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mukerji Rani - (1978-) - aktorka indyjska.
 • Pinto Jair da Rosa - (1921-2005) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Preston Bobby - (1992-) - aktor amerykański.
 • Skalkottas Nikos - (1904-1949) - kompozytor grecki.
 • Stone Rose - (1945-) - muzyk amerykański.
 • Striełkow Igor - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wysocki Przemysław - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zoidze Irakli - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.