Wodnik, 08 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 08 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik urodzony w dniu 8 2 jest to jednostka wszechstronna, hasło „nierealne” nie egzystuje w jego zasobie językowym, znamionują go rozmaite, nowatorskie projekty i skłonność do udoskonalania jest jego nieodmienną własnością. Charakteryzuje się systematycznością, konsekwentnie podąża do mety, trudności nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak marnie wytrzymuje dynamicznie zmieniające się warunki. Bywa formalny, uwielbia wymyślny publiczny ceremoniał, jest raczej oficjalny choć zawsze też niezmiernie uprzejmy, toteż idealne wyniki osiąga w technologicznych dziedzinach pozbawionych szpanerskich ozdób. Jest to osobnik błyskotliwy, pragnie znajdować się wśród kolegów, ma w duchu niewyczerpany zapas opowieści, ale częstokroć ubóstwia artykułować opinie niezbyt rozumne. Znamionuje się komunikatywnością, posiada ogromny i ochoczo użytkowany zasób pojęć, lubi imponować kompanom swoim obszernym doświadczeniem, lecz często w jego przemowach zwyczajnie brakuje meritum. To człowiek wierny, jest niezwykle troskliwy w stosunku do własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi bardzo serio, jednakże częstokroć w tej przyrodzonej uprzejmości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Jest to osoba dalekowzroczna, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, uważnie przegląda istniejące antycypacje i bazy danych oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych niestarannie. To jednostka wesoła, raduje się światem, popełnione gafy ocenia jako skarbnicę przydatnej nauki, a więc świetnie sprawdza się w zadaniach obciążonych niebezpieczeństwem. Jest to osobnik szykowny, zachwyca się szybkimi, wyścigowymi samochodami i doznaje pociągu do stykania się z malarstwem, więc uszczęśliwiony jest jako dysponent dużego mienia. Cechuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek praw i ograniczeń, dlatego głupotą jest zakładanie, iż będzie poważał twoje dyspozycje i restrykcje. Jest to osoba flegmatyczna, leniwiec to przy nim naturalna inkarnacja bystrości, umie przekroczyć wszelki sensowny harmonogram, jakby kompletnie nie zajmował się wykonaniem swoich prac. Jest to człowiek silny, dobrze pojmuje swoje pragnienia, potrafi wymóc załatwienie wydanych zarządzeń oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to jednostka subtelna, umie wybrnąć ze skomplikowanych i niebezpiecznych okoliczności, które stanowią autentyczną przeszkodę także dla otrzaskanych i przebiegłych graczy politycznych i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych prekursorów. To osoba sprawiedliwa, stara się zrozumieć obce poglądy oraz nie polega na decyzjach wybieranych pod presją uczuć, a zatem z reguły jest powszechnie uważany za bezstronnego negocjatora. Charakteryzuje się kompromisowością, dysponuje niezwykle ciekawską i wielostronną umysłowością i cieszy go urozmaicenie życia i wspólników, zatem nie toleruje u kumpli wyłącznie niedoboru wielkoduszności.

Pozostałe przymioty adekwatnie określające niniejszego osobnika to także: zmysłowy, nieelastyczny, żarliwy, wspaniałomyślny, obłudny, atrakcyjny, nieznośny, schematyczny, litościwy, rozmowny, namówiony, kochający, sceptyczny, dyplomatyczny, tkliwy, beznamiętny, niezawodny, skąpy, inteligentny oraz przesądny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: pisarz, naukowiec, eksperymentator, archeolog, referent, ilustrator, filozof, dramatopisarz, poeta, malarz, księgarz, geolog, laborant, felietonista i badacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Banasik Piotr - (1982-) - pianista.
 • Bartecki Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Buber Martin - (1878-1965) - filozof niemiecki.
 • Dooley Billy - (1893-1938) - aktor amerykański.
 • Gillois André - (1902-2004) - pisarz francuski.
 • Grzywa Edward - (1933-) - chemik, polityk.
 • II Jarosław - (1190-1246) - wielki książę ruski.
 • Koller Karl - (1929-2009) - austriacki sportowiec, piłka nożna.
 • Martel Sherri - (1958-2007) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Mentel Adrian - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moranty Andrea - (1973-) - hiszpański aktor w filmach erotycznych.
 • Mrożek Damian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pat Project - (1972-) - raper amerykański.
 • Runge Friedlieb Ferdinad - (1794-1867) - niemiecki chemik, farmaceuta, profesor.
 • Ruskin John - (1819-1900) - angielski teoretyk i krytyk sztuki, grafik, malarz, pisarz, kolekcjoner.
 • Stoiczkow Christo - (1966-) - bułgarski sportowiec, piłka nożna.
 • Sweet John - (1916-2011) - amerykański żołnierz, sierżant, aktor.
 • d'Aubigné Agrippa - (1552-1630) - francuski poeta, żołnierz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.