Wodnik, 06 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 06 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik, który urodził się w dniu 6 2, jest to osobnik komunikatywny, swoje przemowy układa bardzo sumiennie, uwielbia dyskutować publicznie o różnych problemach, jednak często potrafi także produkować prozaiczne bzdety. To jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego zakończenia, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Często bywa formalny, przypomina wehikuł bez zderzaków, wydaje się być na zawsze zacięty w nieodmiennej technice działania, toteż nie jest uznaną duszą towarzystwa. To osoba szczera, jest niezwykle ciepły względem własnego współtowarzysza, do małżeństw podchodzi niezmiernie serio, ale częstokroć w tej spontanicznej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste interesy. Jest to człowiek wszechstronny, zdziwienie to u niego stan autentycznie okazjonalny, umie współpracować prawie że z każdą osobą i doskonale znajduje się nawet w warunkach przykrego chaosu. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest pierwszą gwiazdą wszelkiego bankietu, eskorta obszernego audytorium charakteryzuje dla niego doskonałą rozrywkę, lecz potrafi również nużyć mówieniem ciągle o określonej rzeczy.
Jest to osobnik stanowczy, zmierza do mety bez zbędnych rozterek, umie wymóc zrealizowanie zarządzonych nakazów oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne przemiany w rzeczywistości. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi wdrażania cudzych instrukcji, a więc niech ci nie jawi się, iż wykona przedstawione mu dyspozycje. Znamionuje się wyrafinowaniem, ceni niezwykłe napitki i posiłki i w dowolnej swojej aktywności podejmuje starania, by osiągać maestrię, a zatem często bywa określany jako rodzimy arbiter elegancji. To jednostka obiektywna, podejmuje próby, by podnieść się nad własne antypatie oraz wystrzega się podejmowania decyzji o dalekich sobie dziedzinach, zatem zwykle jest ogólnie uważany za uczciwego mediatora. Jest to osobnik taktowny, nie boi się brać się za rozsądzanie utarczek, które zdają się nierealnymi a wręcz wariackimi i przeważnie przygnębiają inne osoby. To człowiek ostrożny, stroni od nierozważnych działań, buduje skomplikowane harmonogramy oraz nie wierzy pomysłom wykonanym niestarannie. To jednostka pogodna, wyczekuje od losu oryginalnych, ekscytujących doświadczeń, pragnie dokształcać się w nowych sprawach, więc wyśmienicie sprawdza się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. To osobnik tolerancyjny, nie unika zagadnień nowatorskich i różniących się od poprzednio doświadczonych i nie bawi go nakłanianie kolegów do swoich poglądów, dlatego jest wolontariuszem dobroczynnym starającym się o wolność ludzi wykluczonych. Jest to osobnik powolny, jakiekolwiek plany działają dla niego tylko jako abstrakcja, ślimaczy się ze wszystkim tak niesłychanie, jakby miał na załatwienie dowolnych spraw kompletne stulecie.

Pozostałe przymioty kapitalnie ukazujące niniejszą osobę to także: pociągający, sprytny, uparty, jowialny, elegancki, ponętny, tkliwy, ekscentryczny, uśmiechnięty, przystępny, solidny, wyemancypowany, naiwny, nieufny, inteligentny, ociężały, ufny, przesądny, beznamiętny, otwarty, atrakcyjny oraz wspaniałomyślny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: pisarz, dramatopisarz, ilustrator, naukowiec, eksperymentator, dziennikarz, malarz, bibliotekarz, lektor, referent, introligator, laborant i sprawozdawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.