Wodnik, 04 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 04 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna wodnik, który urodził się dnia 4 2, to osoba wierna, przyjaciele są dla niego niezwykle ważni, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niego rzeczą oczywistą, ale jego przyrodzony legalizm potrafi powodować erupcje antypatii. Cechuje się wszechstronnością, umie dostosować się do zmieniających się warunków, nie traci tygodni na próżne utyskiwanie i jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zmajstrować samochód z brystolu i powroza. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest pierwszą gwiazdą każdej zabawy, ma w umyśle obfitą ilość opowieści, aczkolwiek często niestety nie umie zamknąć się w odpowiedniej chwili. To osobnik komunikatywny, w bardzo wytworny sposób zestawia frazy, jego oracje to prawdziwe utwory artystyczne, lecz częstokroć w jego wystąpieniach po prostu brakuje treści. Często bywa formalny, chce posiadać kompletną replikę na dowolne potencjalne pytanie, oryginalność to dla niego prawie określenie błędnej postawy, a zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa. To jednostka konsekwentna, potrafi dociągnąć swoje plany do szczęśliwego finiszu, kłopoty nie umieją prędko go zrazić, jednak niekiedy zanadto obstaje za przedtem obmyślonymi projektami.
Jest to człowiek samodzielny, naprawdę kocha się w nieskrępowanej wolności decyzji, więc zawiedzie cię zakładanie, iż zrealizuje zakomunikowane mu przykazania. Znamionuje się zdecydowaniem, w realizowaniu własnych celów potrafi być niezmiernie zdyscyplinowany, momentami kompletnie drapieżny, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie boi się wszczynania sprzeczek. To osoba flegmatyczna, jawi się bez reszty wyluzowanym, marudzi ze wszystkim tak strasznie, jakby upływ dnia wcale nie miał związku z jego personą. Jest to osobnik kompromisowy, nie lęka się dziedzin nowych i różnych od poprzednio przyswojonych i sprawnie zmienia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi doświadczeniami, dlatego nie aprobuje u współpracowników jedynie niedostatku tolerancji. To jednostka taktowna, daje radę wykryć efektywne rozstrzygnięcia komplikacji, które odnoszą się do zagadnień niezwykle skomplikowanych i zazwyczaj załamują pozostałych ludzi. Jest to osoba wesoła, niezachwianie polega na swoim dobrym losie, popełnione pomyłki uznaje za kopalnię wartościowej nauki, zatem nie gubi nadziei nawet w zagmatwanych okolicznościach. Charakteryzuje się szykownością, lubi niezwykłe trunki i strawy i doznaje skłonności do przestawania ze sztuką, a więc częstokroć bywa oceniany jako lokalny dyktator mody. To osobnik obiektywny, podejmuje próby, by przeniknąć cudze przekonania oraz unika rozprawiania o nieznanych sobie sprawach, toteż chętnie jest rekrutowany do arbitrażu utarczek. Cechuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie zachowywać się odruchowo, sporządza przemyślane harmonogramy i mknie ku sukcesowi wolno, jednakże konsekwentnie.

Inne cechy właściwie obrazujące wspomnianą jednostkę to także: przyjazny, wspaniałomyślny, otwarty, czarujący, zrzędliwy, litościwy, ponętny, dyskretny, zmysłowy, snobistyczny, jowialny, oszczędny, wytrzymały, słodki, perfekcjonistyczny, obłudny, sarkastyczny, kochający, gorliwy, spostrzegawczy, przebiegły, schematyczny, gospodarny, oryginalny, nudny, czujny oraz pompatyczny.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: eksperymentator, malarz, badacz, naukowiec, introligator, poeta, ilustrator, laborant, powieściopisarz i geolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Beck Michael - (1949-) - aktor amerykański.
  • Bukowiński Władysław - (1871-1927) - poeta, krytyk literacki i teatralny, publicysta, wydawca.
  • DeGraw Gavin - (1977-) - piosenkarz amerykański.
  • Flis Andrzej - (1953-2009) - antropolog, socjolog.
  • Geda Sigitas - (1943-2008) - poeta litewski.
  • Lazzaroni David - (1985-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
  • Lugasi Moshe - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Marivaux Pierre - (1688-1763) - dramatopisarz francuski.
  • Strzalla Mateusz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Zagórski Krzysztof - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.