Wodnik, 03 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 03 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna wodnik urodzony dnia 3 2 bywa sztywny, jego styl życia jest częstokroć stereotypowy, wydaje się być na stałe unieruchomiony w nieodmiennej technice działania, zatem doskonałe rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach pozbawionych szpanerskich fajerwerków. Jest to jednostka elastyczna, niezwykle ciężko go czymś zdumieć, potrafi dostroić się do zmieniających się warunków i jeśli trzeba, umie sporządzić samolot z papieru i żyłki. Cechuje się lojalnością, potrafi być najlepszym kompanem użytecznym w kłopotach, do miłości odnosi się bardzo na serio, lecz jego wrodzony legalizm umie powodować erupcje antypatii. Jest to osoba towarzyska, jest głównym aktorem każdej imprezy, niezmiernie uwielbia zwracać na siebie uwagę, jednakże potrafi także irytować gadaniem nieprzerwanie o jakiejś rzeczy. Jest to człowiek komunikatywny, posiada rozległy i ochoczo wykorzystywany zasób słów, wysłuchiwanie jego wystąpień może sprawiać faktyczną przyjemność, jednak często trudno wydostać z niego zwarte i merytoryczne repliki. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje wytrwałość i siłę charakteru, umie się dobrze inspirować, jednak czasem zbytnio przyzwyczaja się do poprzednio stworzonych projektów.
Jest to osobnik uczciwy, dokłada starań, by podnieść się ponad własne uprzedzenia oraz nie darzy zaufaniem rozstrzygnięć przedsiębranych pod wpływem emocji, dlatego przeważnie jest poważany jako negocjator. Jest to jednostka kompromisowa, nie wadzą cudze gusty i problemowo zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji ze świeżymi spostrzeżeniami, więc jest organizatorem charytatywnym dopominającym się o równość ludzi wykluczonych. Jest to osoba powolna, ukończenie czegokolwiek w terminie to dla niego niemożliwe wyzwanie, działa tak, jakby rewelacyjnie bawił się przy takim marnotrawieniu żywota. To osobnik wesoły, zachwyca się życiem, popełnione gafy uznaje za źródło wartościowej nauki, toteż wspaniale sprawdza się jako nieustraszony racjonalizator. To człowiek taktowny, potrafi wybrnąć z uciążliwych i groźnych sytuacji, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla fachowych i sprytnych dyplomatów i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych prekursorów. To jednostka przezorna, wystrzega się nieroztropnych aktywności, tworzy roztropne plany oraz prze ku sukcesowi powoli, ale metodycznie. To osoba zdecydowana, zazwyczaj pracuje gwałtownie i dynamicznie, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i konkretnie uzasadnia swoje sądy i nie zrzeka się ucieleśniania długofalowych koncepcji dla dorywczego i fałszywego udogodnienia. Jest to osobnik samodzielny, autentycznie przepada za totalną niezależnością decyzji, a więc niech ci nie zdaje się, że będzie szanował twoje polecenia i ograniczenia. Jest to człowiek wysublimowany, swoje miejsce zamieszkania aranżuje z doprawdy wielkopańskim rozmachem i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by zdobywać perfekcję, a zatem dostatek kapitału niezwykle udogadnia mu prowadzenie bytu będącego w zgodzie z jego usposobieniem.

Inne cechy kapitalnie wyrażające tego osobnika to też: kreatywny, uprzejmy, zgryźliwy, kapryśny, beznamiętny, dyplomatyczny, przystępny, zmysłowy, spostrzegawczy, wystraszony, litościwy, niezawodny, nietaktowny, wyobcowany, pompatyczny, ufny, lubiany, gorliwy, schematyczny, gospodarny, otwarty, lubieżny, perfekcjonistyczny, sceptyczny, pociągający, namiętny, dyskretny, mądry, namówiony oraz naiwny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: badacz, myśliciel, dramatopisarz, powieściopisarz, poeta, sprawozdawca, filozof, archeolog, geolog, księgarz, felietonista, bibliotekarz i laborant.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.