Wodnik, 18 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 18 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik, który przyszedł na świat w dniu 18 2, lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, umie się należycie inspirować, jednak słabo wytrzymuje błyskawicznie zmieniające się okoliczności. Cechuje się wszechstronnością, hasło „niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku i wspaniale improwizuje nawet w warunkach intensywnego bałaganu. To osoba elokwentna, w niezwykle wymyślny sposób dobiera frazy, uwielbia debatować jawnie o różnych sprawach, ale częstokroć potrafi również formułować zwykłe banialuki. Jest to jednostka szczera, przyjaciele są dla niego niezmiernie cenni, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz momentami w swojej uczciwości dociera aż do przesady. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, gada o swoich wszelkich myślach, lubi olśniewać swoich obserwatorów, jednakże często pragnie artykułować opinie niezbyt rozumne. Jest to osobnik sztywny, lubuje się w skomplikowanym towarzyskim ceremoniale, jest raczej oficjalny mimo że zawsze także bardzo układny, a więc jest to perfekcyjny animator.
Charakteryzuje się zdecydowaniem, jasno i starannie uzewnętrznia swoje potrzeby, jeśli to konieczne, nieustępliwie i konkretnie tłumaczy swoje sądy oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia długookresowych projektów dla tymczasowej i iluzorycznej wygody. To jednostka kompromisowa, nie boi się zagadnień nowatorskich i różniących się od poprzednio poznanych i łatwo aktualizuje dotychczasowe poglądy w konfrontacji z najnowszymi doświadczeniami, zatem usiłuje stronić od narwanych maniaków zajętych głoszeniem najsłuszniejszych ideologii. Jest to człowiek subtelny, nie lęka się podejmować się mediowania sprzeczek, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę także dla obeznanych i twórczych męży stanu i zazwyczaj załamują inne osoby. Jest to jednostka szykowna, jest zachwycony prędkimi, rajdowymi wehikułami i czuje zamiłowanie do stykania się z teatrem, a zatem częstokroć jest kwalifikowany jako tutejszy arbiter elegancji. Jest to osobnik zaradny, decyzje obiera na podłożu osobistych rozważań, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż posłucha kogoś bez potyczki. Znamionuje się wesołością, w każdym wypadku spogląda z pogodą ducha w nadchodzący czas, ubóstwia uczyć się oryginalnych dziedzin, dlatego chętnie bierze się za badanie niezgłębionych przedtem terytoriów. Cechuje się przezornością, próbuje nie reagować emocjonalnie, uważnie bada istniejące statystyki i prognozy oraz śpieszy ku sukcesowi wolno, aczkolwiek metodycznie. Jest to człowiek bezstronny, dokłada starań, by unieść się ponad własne resentymenty i nie pokłada ufności w postanowieniach wybieranych pod wpływem emocji, więc na ogół jest lubiany jako sędzia. Jest to osoba flegmatyczna, zdaje się bez reszty zdystansowanym, cacka się ze wszystkim tak okropnie, jakby wcale nie dbał o zwieńczenie swoich działań.

Pozostałe przymioty trafnie portretujące wspomnianą jednostkę to również: solidny, olśniewający, spostrzegawczy, rozmowny, kochający, ograniczony, wystraszony, nieznośny, perfekcjonistyczny, liberalny, schematyczny, sarkastyczny, roztropny, czarujący, zrzędliwy, namówiony, lubieżny, przesądny, dyskretny oraz otwarty.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: pisarz, introligator, filozof, lektor, eksperymentator, dziennikarz, geolog, dramatopisarz, archeolog, malarz, ilustrator, myśliciel, badacz, felietonista i powieściopisarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.