Wodnik, 17 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 17 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik, który urodził się w dniu 17 2, charakteryzuje się szczerością, kompani są dla niego niezmiernie ważni, stara się zachowywać się właściwie do swoich przekonań, ale nierzadko w swojej ofiarności sięga aż do bufonerii. Lubi zachowywać się towarzysko, jest naturalnym aktywistą, jego zwyczajne czynności jawią się wyszukanym pokazem artystycznym, aczkolwiek często ma także nadto pozytywne przeświadczenie o sobie. To jednostka wszechstronna, umie przystosować się do zmieniających się warunków i wydaje się dysponować gotową strategią na dowolną prawdopodobną przeciwność. Bywa oficjalny, kocha wymyślną towarzyską etykietę, nieszablonowość to dla niego nieomal pseudonim złego postępowania, toteż jest to najlepszy wodzirej. Jest to osoba komunikatywna, jego rozważania przypominają wieloaspektowe struktury, uwielbia dyskutować w grupie na różne tematy, lecz częstokroć trudno wydobyć z niego syntetyczne i rzeczowe riposty. Jest to osobnik zdyscyplinowany, potrafi mądrze zawiadywać swoimi siłami, działa w sposób rozważny i zamierzony, jednak kiepsko radzi sobie z szybko przeistaczającymi się okolicznościami.
Jest to człowiek grzeczny, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem utarczek, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie także dla wyrobionych i błyskotliwych graczy politycznych i okażą niemożliwi dla jego mnogich prekursorów. Cechuje się tolerancyjnością, nie boi się zagadnień niekonwencjonalnych i rozbieżnych od uprzednio doświadczonych i nie kręci go przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, dlatego nie aprobuje u partnerów jedynie nieposiadania wyrozumiałości. To jednostka obiektywna, niezwykle skrupulatnie drąży wszelkie kwestie oraz nie spieszy się z przyjmowaniem decyzji, a zatem chętnie jest zapraszany do mediowania zwad. Znamionuje się rozwagą, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, drobiazgowo układa najbłahsze manewry i pędzi ku dostatkowi powoli, jednakże konsekwentnie. To osoba szykowna, z największą przyjemnością ubiera się w najmodniejsze obecnie i gustowne szaty i pragnie wieść się z jaśniepańską szykownością, zatem często bywa postrzegany jako rodzimy dyktator mody. Jest to jednostka zaradna, czuje niechęć do wykonywania zewnętrznych zarządzeń, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że usłucha kogoś bez pojedynku. Jest to osobnik flegmatyczny, wydaje się absolutnie wyluzowanym, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby dobrze czuł się przy takim trwonieniu żywota. Jest to osoba zdecydowana, doskonale zna swoje pragnienia, jeśli to konieczne, odważnie i merytorycznie tłumaczy swoje opinie oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to osobnik pogodny, w każdym wypadku popatruje z odwagą w nadchodzący czas, popełnione pomyłki uważa za źródło cennej wiedzy, więc ochoczo bierze się za badanie niezgłębionych przedtem obszarów.

Pozostałe przymioty kapitalnie wyrażające przedstawianą jednostkę to także: schematyczny, czujny, wygodnicki, tkliwy, wystraszony, twórczy, nieugięty, pociągający, kapryśny, kreatywny, indywidualistyczny, snobistyczny, wspaniałomyślny, konformistyczny, liberalny, zręczny, pompatyczny, dyplomatyczny, zrzędliwy, nieelastyczny, oszczędny, skąpy, obłudny, nudny, ociężały, ograniczony, atrakcyjny, namówiony, przenikliwy i sprytny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: ilustrator, badacz, dramatopisarz, bibliotekarz, malarz, introligator, geolog, lektor, pisarz, referent, powieściopisarz, plastyk, eksperymentator, poeta oraz sprawozdawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bashir Martin - (1963-) - dziennikarz brytyjski.
 • Blanco Ismael - (1983-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Domańska Joanna - (1970-) - aktorka.
 • Kmak Rafał - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lewis Gus - (1993-) - aktor angielski.
 • Lupaschuk Ross - (1981-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Lynch Peter - (1944-) - wynalazca amerykański.
 • Parlak İlhan - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sumann Christoph - (1976-) - austriacki sportowiec, biathlon.
 • Watts Quincy - (1970-) - amerykański sportowiec, lekkoatletyka, biegi sprinterskie.
 • Wolf Markus - (1923-2006) - wschodnioniemiecki szpieg, szef wywiadu D Stasi.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.