Wodnik, 15 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 15 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik, który przyszedł na świat dnia 15 2, to osoba ekstrawertyczna, jest autentycznym społecznikiem, obecność obszernego audytorium jest dla niego optymalną rozrywkę, aczkolwiek częstokroć uwielbia artykułować osądy mało rozumne. Jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, przeciwności nie potrafią prędko go zrazić, jednak często nie umie błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. To jednostka elastyczna, bardzo trudno go czymś poruszyć, jeśli to konieczne, potrafi zrobić odrzutowiec z brystolu i rzemienia i umie przystosować się do zmiennych warunków. Częstokroć bywa sztywny, lubi rozbudowany społeczny ceremoniał, jako składnik wspólnoty jest często godny zaufania, pomimo tego że równocześnie niezbyt sprytny, dlatego nie jest wziętą duszą towarzystwa. Jest to człowiek komunikatywny, jego rozważania przypominają skomplikowane konstrukcje, jego wypowiedzi to prawdziwe dzieła sztuki, ale częstokroć potrafi także wypowiadać zwyczajne głupoty. To osoba szczera, jest niezmiernie troskliwy w stosunku do własnej drugiej połowy, jest niezwykle lubiany przez wspólników, lecz niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu dociera aż do sztuczności.
Jest to osobnik grzeczny, umie wybrnąć z przykrych i niebezpiecznych okoliczności, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla wprawnych i błyskotliwych polityków i zwykle przygnębiają pozostałych ludzi. Jest to osoba tolerancyjna, nie wadzą cudze zamiłowania i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nowopoznanymi spostrzeżeniami, a więc nie znosi u współpracowników tylko nieposiadania tolerancji. Jest to jednostka uczciwa, niezmiernie drobiazgowo drąży najmniejsze sprawy oraz nie spieszy się z podejmowaniem decyzji, a zatem chętnie bywa rekrutowany do sędziowania utarczek. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zazwyczaj działa szybko i energicznie, gorliwie wprowadza w życie potężne przemiany i przewroty oraz radośnie wita wszelkie pozytywne zmiany w rzeczywistości. To osobnik radosny, spodziewa się od świata nieznanych, ekscytujących doświadczeń, popełnione błędy ocenia jako źródło pożytecznej nauki, więc nie gubi nadziei nawet w powikłanych sytuacjach. To człowiek powolny, nie można go z reguły zdefiniować jako uporządkowanym, potrafi wykroczyć poza każdy dopuszczalny plan czasowy, jakby upływanie dnia kompletnie nie dotyczyło jego istoty. Cechuje się zaradnością, postanowienia podejmuje na bazie osobistych przemyśleń, toteż absurdem jest sądzenie, że usłucha przedstawionych mu dyspozycji. To jednostka dalekowzroczna, to przewidujący i śmiały strateg, tworzy roztropne harmonogramy i mknie ku dostatkowi powoli, jednakże konsekwentnie. Jest to osoba wysublimowana, najchętniej przyobleka się w najbardziej przebojowe właśnie i gustowne ubiory i jego publiczne zwyczaje są zawsze perfekcyjne, zatem posiadanie forsy niezwykle upraszcza mu realizowanie bytu będącego w zgodzie z jego naturą.

Inne cechy trafnie wyrażające owego osobnika to również: nieznośny, żarliwy, przyjazny, kochający, tkliwy, beznamiętny, mądry, namówiony, nieuprzejmy, wygodnicki, wyobcowany, kreatywny, życzliwy, olśniewający, atrakcyjny, słodki, czarujący, liberalny, twórczy, zdystansowany, nietaktowny, kapryśny, staranny, roztropny, indywidualistyczny, uprzejmy, ekscentryczny, dyplomatyczny oraz elegancki.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: dziennikarz, powieściopisarz, poeta, geolog, eksperymentator, introligator, pisarz, myśliciel, plastyk, bibliotekarz, ilustrator, sprawozdawca, laborant, badacz i archeolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bentham Jeremy - (1748-1832) - angielski prawnik, filozof, ekonomista.
 • Borowiec Saturnin Józef - (1926-) - profesor, ekologia.
 • Chmaj Ludwik - (1888-1959) - historyk filozofii, teoretyk pedagogiki, profesor.
 • Craig Mikey - (1960-) - muzyk brytyjski.
 • Easton Michael - (1967-) - amerykański aktor, reżyser filmowy.
 • Fox Jeanene - (1978-) - bahamska modelka, aktorka.
 • Fuchs Robert - (1847-1927) - kompozytor austriacki.
 • Jackson Sherry - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Komorowski Józef Walenty - (1818-1858) - aktor.
 • Korman Harvey - (1927-2008) - aktor amerykański.
 • Lesueur Jean François - (1760-1837) - kompozytor francuski.
 • Masuji Ibuse - (1898-1993) - pisarz japoński.
 • Panek Kazimierz - (1873-1935) - fizjolog, lekarz weterynarii, bakteriolog.
 • Preobrażenski Jewgienij A - (1886-1937) - rosyjski ekonomista, polityk.
 • Price Mark - (1964-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Schlesinger James - (1929-2003) - polityk amerykański.
 • Schwartzenpecker Arnold - (1963-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Shields Arthur - (1896-1970) - aktor irlandzki.
 • Skwarczyński Zdzisław - (1914-1987) - historyk literatury polskiej.
 • Tertyszny Piotr Wakułowicz - (1899-1997) - generał radziecki.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.