Wodnik, 14 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 14 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny pan wodnik urodzony dnia 14 2 to osoba zdyscyplinowana, pracuje bez zbędnych sprintów, działa w sposób powściągliwy i przemyślany, jednak potrafi być zbyt oficjalny w zaskakujących sytuacjach. Znamionuje się wiernością, partnerzy są dla niego niezmiernie cenni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednakże niejednokrotnie w swoim oddaniu sięga aż do braku powagi. Jest to jednostka elokwentna, dysponuje szerokim i chętnie wykorzystywanym zasobem słów, uwielbia wzbudzać podziw kolegów swoim ogromnym doświadczeniem, aczkolwiek często nie umie w akceptowalnym terminie dotrzeć do sedna. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralną gwiazdą każdej imprezy, jego proste czynności pobrzmiewają wymyślną formę sztuki, lecz częstokroć niestety nie potrafi uciszyć się w odpowiednim czasie. Jest to człowiek sztywny, pragnie posiadać zaplanowaną replikę na dowolną dającą się pomyśleć kwestię, nieszablonowość to dla niego prawie synonim złego postępowania, więc nie bywa uznanym społecznikiem. Cechuje się elastycznością, adaptuje się energicznie i sprawnie i zamiłowanie do innowacji jest jego niezmienną właściwością.
Charakteryzuje się zdecydowaniem, na ogół żyje szybko i żwawo, z pasją wprowadza w życie potężne udoskonalenia i przewroty oraz radośnie wita wszelkie pozytywne zmiany w otoczeniu. Znamionuje się bezstronnością, w każdym wypadku dokłada starań, by zrozumieć ile tylko się da i wszelkie rzeczy chce przeanalizować wielokrotnie, zatem przeważnie jest lubiany jako negocjator. Jest to osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie absolutnie zrelaksowanego, do własnych zadań zabiera się tak, jakby miał na załatwienie jakichkolwiek spraw całą wieczność. Cechuje się optymizmem, jest zachwycony rzeczywistością, popełnione błędy postrzega jako skarbnicę wartościowej nauki, toteż nie traci nadziei nawet w nieprzyjemnych okolicznościach. To jednostka kulturalna, można mu powierzyć realizowanie śmiałych misji, które zdają się niewykonalnymi a wręcz wariackimi i walczące z nimi osoby z reguły w mig popychają do wycofania się. To człowiek przewidujący, wystrzega się pośpiesznych działań, uważnie sprawdza istniejące ekstrapolacje i zbiory danych oraz prze ku dostatkowi wolno, ale metodycznie. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, poświęca się luksusowym uciechom i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać doskonałość, dlatego często uznaje się za znawcę właściwej stylistyki. To osobnik kompromisowy, nie unika zagadnień oryginalnych i różniących się od uprzednio zgłębionych i raduje go różnolitość życia i wspólników, a więc stara się stronić od narwanych fanatyków zaabsorbowanych wygłaszaniem najsłuszniejszych idei. Jest to osoba samodzielna, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, a zatem szaleństwem jest sądzenie, że będzie szanował twoje dyspozycje i restrykcje.

Pozostałe określenia poprawnie ukazujące niniejszą jednostkę to też: gadatliwy, uprzejmy, wytworny, oszczędny, perfekcjonistyczny, kochający, ograniczony, przesądny, czarujący, postępowy, elegancki, dyplomatyczny, przyjacielski, gospodarny, nieuprzejmy, ekscentryczny, liberalny, wspaniałomyślny, konformistyczny, lubiany, solidny, żarliwy, atrakcyjny, przebiegły, namiętny, pociągający, wyobcowany, sceptyczny, sarkastyczny oraz kapryśny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: eksperymentator, plastyk, naukowiec, laborant, sprawozdawca, felietonista, badacz, filozof, bibliotekarz, myśliciel i ilustrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agate Alfred Thomas - (1812-1846) - artysta amerykański.
 • Aubry Pierre - (1874-1910) - francuski historyk muzyki.
 • Bärmann Heinrich Joseph - (1784-1847) - niemiecki klarnecista.
 • Evans Cadel - (1977-) - australijski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Gurney Goldsworthy - (1793-1875) - brytyjski chirurg, chemik, wykładowca, architekt, konstruktor.
 • Hancock Winfield Scott - (1824-1886) - amerykański generał, polityk.
 • Henderson Florence - (1934-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Horkheimer Max - (1895-1973) - niemiecki filozof, socjolog.
 • Kauffmann Georg Friedrich - (1679-1735) - niemiecki kompozytor, organista.
 • Komur Mateusz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leerhsen Erica - (1976-) - aktorka amerykańska.
 • Owen Scott - (1975-) - muzyk australijski.
 • Platt Edward - (1916-1974) - aktor amerykański.
 • Sulejkow Kiryłł Filipowicz - (1893-1985) - generał radziecki.
 • Świdowska Alina - (1953-) - aktorka.
 • Tallard Kamil - (1652-1728) - marszałek Francji.
 • Werner Johann - (1468-1522) - matematyk niemiecki.
 • Wheater David - (1987-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Wojciechowski Daniel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.