Wodnik, 12 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 12 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna wodnik urodzony w dniu 12 2 bywa konwencjonalny, wykazuje podobieństwo do wehikułu bez resorów, jako przedstawiciel społeczeństwa jest częstokroć solidny, mimo że jednocześnie niezbyt lotny, toteż jest to kapitalny wodzirej. Jest to osobnik wierny, jest niezmiernie opiekuńczy wobec własnego partnera, lojalność w rodzinie jest dla niego sprawą nie budzącą wątpliwości, jednakże nierzadko w swojej szczerości dosięga aż do braku powagi. Jest to człowiek ekstrawertyczny, ubóstwia przebywać z przyjaciołami, bardzo uwielbia zaznaczać swoją obecność, lecz często posiada również nazbyt wysokie przeświadczenie o sobie. To jednostka wszechstronna, wydaje się mieć opracowaną strategię na każdy dający się pomyśleć problem i potrafi radzić sobie w dowolnych okolicznościach. To osoba komunikatywna, dysponuje ogromnym i ochoczo używanym zasobem pojęć, chętnie rozmyśla, jednak częstokroć w jego przemowach kompletnie brakuje znaczenia. Znamionuje się metodycznością, umie racjonalnie zarządzać swoimi siłami, trudności nie potrafią szybko go zrazić, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach.
Jest to człowiek dalekowzroczny, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, rozpatruje różne harmonogramy posunięć oraz mknie ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek konsekwentnie. To osobnik zdecydowany, konkretnie i starannie komunikuje swoje potrzeby, ochoczo rywalizuje z innymi i nie porzuca realizowania długookresowych planów dla doraźnego i zwodniczego udogodnienia. Jest to jednostka sprawiedliwa, próbuje przeniknąć obce przekonania oraz nie wierzy rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją wzruszeń, więc zazwyczaj jest ceniony jako negocjator. Jest to osoba samodzielna, stroni od wykonywania czyichś poleceń, zatem niech ci nie zdaje się, iż posłucha kogoś bez walki. Cechuje się wyrafinowaniem, najchętniej odziewa się w najbardziej rozchwytywane obecnie i wykwintne szaty i doznaje upodobania do pozostawania w kontakcie z malarstwem, a więc częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniej stylistyki. To człowiek tolerancyjny, nie boi się rzeczy awangardowych i odmiennych od uprzednio przyswojonych i jednostek innych i nietypowych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, dlatego jest organizatorem dobroczynnym walczącym o swobodę grup dyskryminowanych. To osoba taktowna, umie wykaraskać się z przykrych i groźnych okoliczności, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę również dla wykwalifikowanych i przebiegłych graczy politycznych i okażą niemożliwi dla jego mnogich poprzedników. To osobnik powolny, wszelkie grafiki działają dla niego wyłącznie jako abstrakcja, zachowuje się tak, jakby w ogóle nie dbał o zamknięcie swoich prac. To osoba radosna, zawsze spogląda z optymizmem w jutro, nawet w klęsce stara się wyszukać dobre strony, a zatem świetnie sprawdza się jako odważny racjonalizator.

Pozostałe przymioty właściwie wyrażające przedstawianego człowieka to też: nieufny, przesądny, zgryźliwy, olśniewający, tajemniczy, wyemancypowany, schematyczny, spostrzegawczy, inteligentny, staranny, bezpruderyjny, dyplomatyczny, kochający, beznamiętny, niezawodny, zręczny, wytworny, wyobcowany, otwarty, namówiony, wytrzymały, bezbarwny, sprytny, rozmowny, mądry oraz czarujący.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: felietonista, sprawozdawca, poeta, badacz, plastyk, pisarz, lektor i geolog.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.