Wodnik, 10 lutego - Mężczyzna

Wodnik, 10 lutego - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna wodnik urodzony dnia 10 2 uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zawiadywać swoimi zasobami, funkcjonuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak słabo radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się okolicznościami. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, opowiada o swoich najbłahszych rozważaniach, niezmiernie uwielbia zwracać na siebie uwagę, lecz potrafi także nudzić na śmierć trajkotaniem na okrągło o jednej sprawie. Charakteryzuje się elokwencją, w bardzo wytworny sposób wybiera zdania, lubi imponować kolegom swoim rozległym zasobem wiedzy, ale często nie umie w racjonalnym czasie dotrzeć do sedna. Jest to człowiek szczery, potrafi być najlepszym przyjacielem lojalnym w trudnościach, do miłości odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek częstokroć w tym przyrodzonym koleżeństwie umie nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to osoba elastyczna, potrafi współpracować nieomal z każdą jednostką i gdy trzeba, umie zrobić samolot z tektury i żyłki. To osobnik konwencjonalny, jego styl życia jest często schematyczny, jako członek wspólnoty jest częstokroć wiarygodny, pomimo tego że przy tym niespecjalnie sprytny, dlatego nie jest lubianym aktywistą.
Znamionuje się zaradnością, autentycznie kocha się w zupełnej wolności wyboru, zatem nonsensem jest sądzenie, że będzie szanował twoje ograniczenia i przykazania. Jest to człowiek powolny, zakończenie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego niemożliwa operacja, działa tak, jakby miał na zrealizowanie dowolnych zadań całe stulecie. Jest to jednostka kulturalna, można mu polecić wykonanie ambitnych misji, które oznaczają potrzebę wykorzystania twórczych i wielokrotnie zupełnie zawikłanych argumentów i zwykle doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Jest to człowiek silny, we wdrażaniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie metodyczny, chwilami na wskroś bezwzględny, z pasją urzeczywistnia ogromne przemiany i przewroty oraz nie pozwala się zdezorientować. Cechuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w oryginalnych i fascynujących rzeczach i jednostek innych i niespotykanych nie uważa od razu za zagrożenie, toteż nie akceptuje u towarzyszy wyłącznie braku wielkoduszności. Charakteryzuje się bezstronnością, dokłada starań, by wznieść się nad swoje antypatie oraz nie wierzy ocenom obieranym pod wpływem wzruszeń, a więc w każdym wypadku w pierwszej kolejności uważnie cię przemagluje przed wydaniem osądu. Znamionuje się szykownością, zachwyca się prędkimi, rajdowymi furami i jego publiczne obyczaje są zawsze bezbłędne, a zatem dostatek forsy bardzo ułatwia mu prowadzenie bytu korespondującego z jego temperamentem. Cechuje się rozwagą, wystrzega się nieprzemyślanych działań, drobiazgowo organizuje wszelkie ruchy oraz prze ku bogactwu z wolna, jednakże metodycznie. Charakteryzuje się wesołością, w każdym wypadku spogląda z optymizmem w nadchodzący czas, obawa przed zrobieniem gafy nie powstrzymuje go, więc ochoczo podejmuje się odkrywania niezgłębionych poprzednio terytoriów.

Pozostałe określenia poprawnie wyrażające opisywanego osobnika to także: słodki, wytrzymały, litościwy, nieznośny, uparty, bezbarwny, bezpruderyjny, namiętny, solidny, zmysłowy, oszczędny, sarkastyczny, pociągający, wyobcowany, nieuprzejmy, oryginalny, tajemniczy, postępowy, gorliwy, jowialny, przyjacielski, indywidualistyczny, przenikliwy, tkliwy, przesądny, ociężały, atrakcyjny, snobistyczny, wyemancypowany i namówiony.
Zawodami, w których najtrafniej będzie działał, są: powieściopisarz, introligator, ilustrator, malarz, naukowiec, pisarz, sprawozdawca, dziennikarz, eksperymentator oraz referent.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.