Wodnik, 31 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 31 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 31 1 lubi zachowywać się towarzysko, jest matecznikiem najrozmaitszych koncepcji, istnienie obszernej publiczności cechuje dla niego najlepszą zabawę, ale niestety umie także uważać się za krynicę mądrości. Bywa sztywny, kocha wyrafinowaną towarzyską etykietę, jest dosyć formalny chociaż w każdym wypadku też bardzo kurtuazyjny, zatem nie jest wziętym aktywistą. Jest to człowiek elastyczny, potrafi sprawdzać się w dowolnych warunkach, nie marnuje minut na czcze gderanie i wydaje się dysponować gotową strategią na każdą dającą się pomyśleć przeciwność. To osoba metodyczna, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, przeszkody nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to osobnik wierny, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, do miłości podchodzi niezmiernie poważnie, jednakże często w tej spontanicznej grzeczności umie zapomnieć osobiste potrzeby. Jest to jednostka komunikatywna, swoje wystąpienia komponuje niezwykle uważnie, uwielbia wzbudzać podziw towarzyszy swoją ogromną wiedzą, lecz częstokroć trudno wyciągnąć z niego krótkie i merytoryczne odpowiedzi.
To człowiek zaradny, decyzje obiera na podłożu własnych rozważań, a zatem zawiedzie cię oczekiwanie, iż posłucha oznajmionych mu instrukcji. To osoba powolna, nie można go z reguły nazwać terminowym, działa tak, jakby wyśmienicie spędzał czas przy takim traceniu żywota. Jest to osobnik taktowny, nie boi się brać się za mediowanie sporów, które stanowią prawdziwą trudność również dla doświadczonych i błyskotliwych dyplomatów i na ogół załamują pozostałych ludzi. To osobnik silny, w realizowaniu swoich zamierzeń potrafi być bardzo zorganizowany, nierzadko wręcz grubiański, umie wyegzekwować zrealizowanie zaordynowanych poleceń oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia długofalowych projektów dla dorywczej i złudnej wygody. To jednostka wysublimowana, zajmuje się zbytkownymi rozrywkami i doznaje zamiłowania do utrzymywania kontaktu z teatrem, toteż uradowany jest jako dysponent wielkiej fortuny. Jest to człowiek ostrożny, stroni od nieostrożnych aktywności, rozpatruje różnorodne scenariusze działań oraz nie wierzy pomysłom wykonanym w pośpiechu. To osoba wesoła, cieszy się rzeczywistością, strach przed dokonaniem błędu nie unieruchamia go, dlatego chętnie podejmuje się badania niezbadanych wcześniej stref. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo uczy się oryginalnych i pasjonujących rzeczy i cieszy go różność otoczenia i kolegów, więc dokłada starań, by wystrzegać się stukniętych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem jedynie słusznych poglądów. Cechuje się bezstronnością, niezwykle skrupulatnie analizuje najbłahsze sprawy oraz unika decydowania o dalekich sobie zagadnieniach, a więc chętnie bywa powoływany do sędziowania zwad.

Inne cechy prawidłowo odzwierciedlające wspomnianego człowieka to także: uprzejmy, słodki, jowialny, twórczy, wygodnicki, zrzędliwy, wyobcowany, pompatyczny, ociężały, przyjazny, tajemniczy, zgryźliwy, tkliwy, otwarty, wystraszony, pociągający, przyjacielski, bezbarwny, przesądny, obłudny, indywidualistyczny i beznamiętny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: sprawozdawca, dramatopisarz, myśliciel, bibliotekarz, ilustrator, naukowiec, referent, lektor, eksperymentator, laborant, introligator, archeolog, geolog, poeta oraz badacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adomaitis Regimantas - (1937-) - aktor litewski.
 • Costner Joe - (1988-) - syn Kevina Cosnera.
 • Dutiaume Mark - (1977-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Dworczyk Wojciech - (1927-) - publicysta, podróżnik, reportażysta.
 • Déllas Traïanós - (1976-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
 • Hill Taylor - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hunt Chad - (1973-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Jones Isham - (1894-1956) - muzyk amerykański.
 • Karolewski Wojciech - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Masiello Salvatore - (1982-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Młodożeniec Stanisław - (1895-1959) - poeta.
 • Nelson Gregory - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Riccobono Salvatore - (1864-1958) - prawnik włoski.
 • Ryan Nolan - (1947-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Schroder Andrea - (1972-) - kanadyjska producent filmowy.
 • Tott Konrad - (1936-) - polityk.
 • Wong Joey - (1967-) - aktorka tajwańska.
 • Zajączkowski Piotr - (1967-) - operator filmowy.
 • Zarlino Gioseffo - (1517-1590) - włoski teoretyk muzyki, kompozytor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.