Wodnik, 27 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 27 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan wodnik urodzony dnia 27 1 jest to jednostka towarzyska, jest najważniejszym artystą każdego balu, bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, lecz często ubóstwia wypowiadać opinie mało powściągliwe. Bywa osobnikiem formalnym, chce mieć zaplanowaną replikę na dowolną potencjalną wątpliwość, wydaje się być na stałe uwięziony w niezmiennej metodzie działania, więc jest to najlepszy organizator. Charakteryzuje się elokwencją, dysponuje szerokim i chętnie wykorzystywanym zasobem językowym, uwielbia urzekać kompanów swoim ogromnym doświadczeniem, jednak częstokroć nie umie w racjonalnym czasie dojść do meritum. To człowiek lojalny, potrafi być autentycznym towarzyszem użytecznym w kłopotach, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, jednakże nierzadko w swojej szczerości posuwa się aż do bufonady. Jest to osoba elastyczna, umie dostroić się do zmieniających się warunków i dostosowuje energicznie i skutecznie. Znamionuje się konsekwencją, okazuje dyscyplinę i wytrwałość, działa w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak potrafi być zbytnio sztywny w zaskakujących sytuacjach.
To osobnik flegmatyczny, nie można go z reguły określić uporządkowanym, umie przekroczyć wszelki sensowny plan czasowy, jakby zupełnie nie zabiegał o finisz swoich prac. Jest to człowiek samodzielny, czuje niechęć do wdrażania zewnętrznych rozkazów, a więc szaleństwem jest oczekiwanie, iż będzie szanował twoje zalecenia i zakazy. Jest to jednostka kulturalna, nie boi się podejmować się arbitrażu sprzeczek, które nasuwają przymus użycia zmyślnych i w szeregu przypadków dość zawikłanych uzasadnień i ścierające się z nimi osoby zwykle łatwo skłaniają do poddania się. Jest to człowiek radosny, w każdym wypadku spoziera z odwagą przed siebie, popełnione pomyłki uważa za kopalnię przydatnej nauki, a zatem rewelacyjnie sprawdza się jako śmiały innowator. Jest to jednostka kompromisowa, nie drażnią cudze gusty i cieszy go urozmaicenie życia i współpracowników, zatem próbuje unikać nawiedzonych radykałów zaaferowanych szerzeniem jedynie słusznych ideologii. Cechuje się obiektywizmem, niezmiernie drobiazgowo analizuje najdrobniejsze rzeczy oraz wszelkie kwestie pragnie przetrawić wielokrotnie, dlatego przeważnie jest powszechnie uważany za bezstronnego arbitra. Jest to osoba wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej rozchwytywane w tej chwili i szykowne kreacje i doznaje pociągu do przestawania z malarstwem, toteż wniebowzięty jest jako szafarz dużego majątku. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez niepotrzebnych wahań, potrafi wymusić załatwienie zaordynowanych instrukcji oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w rzeczywistości. Jest to człowiek przezorny, to przewidujący i odważny strateg, kreuje wymyślne projekty i dąży ku sukcesowi wolno, ale systematycznie.

Pozostałe przymioty prawidłowo określające tego osobnika to też: życzliwy, atrakcyjny, przyjacielski, niezawodny, schematyczny, tajemniczy, naiwny, konformistyczny, mądry, jowialny, wystraszony, kochający, przenikliwy, sarkastyczny, uprzejmy, oryginalny, staranny, zmysłowy, bezpruderyjny, ponętny, pompatyczny oraz czujny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: badacz, księgarz, myśliciel, geolog, naukowiec, introligator, dramatopisarz, archeolog, pisarz, malarz, bibliotekarz, sprawozdawca, laborant, lektor i referent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bierzyński Grzegorz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hałgas Krzysztof - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Henderson Skitch - (1918-2005) - amerykański pianista, dyrygent, kompozytor.
 • Jarosz Magdalena - (1952-) - aktorka.
 • Kerlon - (1988-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Korzeniowski Mariusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kupidura Rafał - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kuszewicz Agnieszka - (1963-) - scenarzysta.
 • Lawrence Jack - (1967-) - belgijski aktor w filmach erotycznych.
 • Majsterkiewicz Magdalena - (1983-) - aktorka.
 • McDonough Andrew - (1994-) - aktor amerykański.
 • Nakamura Arisa - (1993-) - aktorka japońska.
 • Neumann Johann Balthasar - (1687-1753) - architekt niemiecki.
 • Petro Johan - (1986-) - sportowiec, koszykówka.
 • Plewniak Rafał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reed Donna - (1921-) - aktorka amerykańska.
 • Rogallo Francis - (1912-2009) - amerykański konstruktor lotniczy.
 • Szala Wojciech - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.