Wodnik, 26 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 26 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna wodnik urodzony w dniu 26 1 jest to osoba zdyscyplinowana, umie rozsądnie wykorzystywać swoje siły, działa w sposób rozważny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa jednostką formalną, kocha skomplikowaną publiczną etykietę, jest dosyć oficjalny choć zawsze również niezmiernie miły, a więc jest to perfekcyjny animator. Charakteryzuje się elastycznością, dobrze sprawdza się na każdym stanowisku i słowo „niemożliwe” nie egzystuje w jego doktrynie życiowej. To osobnik towarzyski, ubóstwia przebywać z kolegami, jego przeciętne ruchy sprawiają wrażenie wytwornego popisu, jednakże na nieszczęście potrafi także uważać się za godny podziwu fenomen. Jest to człowiek komunikatywny, swoje przemówienia buduje bardzo sumiennie, ochoczo uczy się, ale często nie umie w rozsądnym terminie przejść do meritum. Cechuje się szczerością, potrafi być prawdziwym towarzyszem przydatnym w kłopotach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz jego przyrodzony legalizm umie być powodem paroksyzmów antypatii.
Znamionuje się samodzielnością, naprawdę przepada za absolutną suwerennością decydowania, a zatem niech ci nie jawi się, że podda się komuś bez starcia. Jest to osoba kompromisowa, nie stroni od dziedzin awangardowych i różniących się od już poznanych i raduje go różność życia i wspólników, więc jest działaczem społecznym starającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Cechuje się obiektywizmem, próbuje wzlecieć ponad osobiste resentymenty oraz nie jest popędliwy z przedsiębraniem decyzji, dlatego przeważnie jest szanowany jako arbiter. Jest to jednostka powolna, jawi się zupełnie wyluzowanym, potrafi przekroczyć wszelki sensowny plan czasowy, jakby w ogóle nie dbał o zwieńczenie swoich działań. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentny, momentami nawet brutalny, w razie potrzeby odważnie i pragmatycznie dowodzi swoich osądów i radośnie odbiera wszelkie pomyślne reformy w rzeczywistości. Znamionuje się przezornością, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, rozważa różne grafiki posunięć oraz prze ku bogactwu pomału, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to człowiek optymistyczny, mocno pokłada ufność w swoim dobrym losie, także w przegranej stara się wypatrzyć dobre strony, zatem nie gubi optymizmu nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się szykownością, podziwia szybkie, sportowe wozy i pragnie sprawować się z wielkopańską elegancją, toteż ukontentowany jest jako właściciel ogromnej fortuny. To osobnik kulturalny, potrafi wykaraskać się z uciążliwych i groźnych okoliczności, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę również dla profesjonalnych i twórczych graczy politycznych i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy inne osoby.

Pozostałe cechy odpowiednio odzwierciedlające opisywanego człowieka to również: nieufny, pociągający, ekscentryczny, ufny, ociężały, staranny, schematyczny, pompatyczny, oszczędny, czujny, nieznośny, beznamiętny, tajemniczy, namówiony, litościwy, żarliwy, zdystansowany, wygodnicki, skąpy, obłudny, konformistyczny, postępowy, słodki, zrzędliwy, nieuprzejmy, przyjazny, solidny, spostrzegawczy, rozmowny oraz tkliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: badacz, archeolog, referent, księgarz, poeta, eksperymentator, felietonista, dziennikarz, malarz, ilustrator, plastyk i naukowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexis Raven - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cox Lionel - (1930-2010) - australijski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Czechowska-Antoniewska Wiktoria Eleonora - (1929-) - artysta rzeźbiarz.
 • Glacel Andrzej - (1965-) - operator filmowy.
 • Grappelli Stéphane - (1908-1997) - francuski muzyk, kompozytor jazzowy.
 • Hoyo José Azcona del - (1927-2005) - polityk honduraski.
 • Małachowski Jan - (1698-1762) - kanclerz wielki koronny.
 • Ólafsson Friðrik - (1935-) - islandzki szachista, prezydent E .
 • Pré Jacqueline du - (1945-) - wiolonczelistka angielska.
 • Ridgeley Andrew - (1963-) - muzyk brytyjski.
 • Robb James Milne - (1895-1968) - marszałek lotnictwa brytyjskiego.
 • Rue Sara - (1979-) - aktorka amerykańska.
 • Sołtysik Zbigniew - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Strzeliński Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Uecker Bob - (1935-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Wojtkowiak Grzegorz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żbanau Uładzimir - (1954-2012) - rzeźbiarz białoruski.
 • Čeh Nastja - (1978-) - słoweński sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.