Wodnik, 25 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 25 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik urodzony dnia 25 1 cechuje się elastycznością, zakłopotanie to u niego stan naprawdę okazjonalny i doskonale spełnia się na każdym wakacie. Bywa osobą oficjalną, lubuje się w wyrafinowanej towarzyskiej etykiecie, oryginalność to dla niego nieomalże synonim złego zachowania, toteż jest to perfekcyjny organizator. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do finału, działa w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak niejednokrotnie zanadto upiera się przy przedtem stworzonych pomysłach. Charakteryzuje się lojalnością, jest bardzo ciepły w stosunku do własnego małżonka, uczciwość w związku jest dla niego sprawą bezdyskusyjną, jednakże często w tej immanentnej uprzejmości potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. Bywa człowiekiem błyskotliwym, jest głównym artystą wszelkiego wydarzenia, eskorta ogromnej widowni jest dla niego najwspanialszą zabawę, lecz częstokroć uwielbia wygłaszać osądy niezbyt rozumne. To jednostka elokwentna, w niezmiernie wymyślny sposób łączy frazy, ochoczo czyta, aczkolwiek często nie umie w rozsądnym czasie dotrzeć do sedna.
To osobnik tolerancyjny, ma niezwykle uważny i wielostronny umysł i ekscytuje go różność życia i współpracowników, dlatego bywa aktywistą społecznym starającym się o równouprawnienie osób nękanych. To człowiek powolny, zamknięcie czegokolwiek na czas to dla niego niemożliwe zadanie, do swoich zleceń podchodzi tak, jakby bardzo dobrze spędzał czas przy takim marnotrawieniu żywota. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przewidujący i ambitny planista, z uwagą sprawdza dostępne zapisy i ekstrapolacje oraz mknie ku dostatkowi mozolnie, ale systematycznie. Jest to osobnik subtelny, nie obawia się brać się za arbitraż zatargów, które dotykają zagadnień bardzo dyskretnych i walczące z nimi osoby na ogół szybko skłaniają do poddania się. To człowiek wesoły, rozkoszuje się rzeczywistością, popełnione wpadki uważa za skarbnicę cennego doświadczenia, a więc nie gubi nadziei nawet w zawikłanych sytuacjach. Cechuje się obiektywizmem, usiłuje poznać odmienne przekonania oraz unika decydowania o dalekich sobie dziedzinach, więc chętnie jest powoływany do sędziowania kłótni. Jest to jednostka zdecydowana, wyśmienicie rozumie swoje oczekiwania, nie odczuwa niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu i nie porzuca ucieleśniania długookresowych koncepcji dla dorywczej i zwodniczej ulgi. Charakteryzuje się zaradnością, decyzje obiera na podłożu własnych przemyśleń, a zatem zawiedzie cię przewidywanie, iż wykona zakomunikowane mu przykazania. To osobnik szykowny, oddaje się luksusowym uciechom i w dowolnym swoim działaniu dokłada starań, by zdobywać doskonałość, zatem częstokroć uważa się za arbitra odpowiedniego gustu.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające przedstawianą osobę to także: perfekcjonistyczny, mądry, naiwny, wspaniałomyślny, snobistyczny, wygodnicki, przystępny, życzliwy, gospodarny, tajemniczy, nieugięty, kreatywny, bezpruderyjny, wyemancypowany, oszczędny, gadatliwy, elegancki, oryginalny, ograniczony, twórczy, przesądny, ociężały, kochający, ufny, indywidualistyczny, dyskretny, lubieżny oraz beznamiętny.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: lektor, malarz, powieściopisarz, dziennikarz, archeolog, eksperymentator, geolog, myśliciel, bibliotekarz, pisarz, filozof i introligator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bakalarczyk Witold - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bamford Mark - (1967-) - amerykański reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Baran Czesław - (1937-) - działacz polityczny, inżynier rolnik.
 • Borawski Paweł - (1834-1900) - tancerz, aktor, śpiewak.
 • Dobzhansky Theodosius - (1900-1975) - genetyk amerykański, pochodzenia ukraińskiego.
 • Fisher Jackie - (1841-1920) - brytyjski admirał, 1.
 • Konno Yasuyuki - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ludwig Emil - (1881-1948) - niemiecki pisarz, eseista.
 • Odyniec Antoni Edward - (1804-1885) - poeta, pamiętnikarz, tłumacz.
 • Ortiz Ana - (1971-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Pörtner Paul - (1925-1984) - dramaturg niemiecki.
 • Ruiz Víctor - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rydzewski Czesław - (1893-1951) - duchowny katolicki, biskup.
 • Turnbow Derrick - (1978-) - amerykański sportowiec, baseball.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.