Wodnik, 24 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 24 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny pan wodnik, który przyszedł na świat w dniu 24 1, jest to jednostka zorganizowana, umie doprowadzić swoje plany do korzystnego wykonania, funkcjonuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Bywa osobnikiem sztywnym, pragnie dysponować sprawdzoną odpowiedzią na dowolne potencjalne pytanie, często jest pełny ogłady, lecz również nieco szablonowy w zachowaniu, dlatego jest to optymalny aktywista. To osoba błyskotliwa, jest wulkanem najrozmaitszych projektów, bardzo uwielbia popisywać się, ale częstokroć posiada także zbyt dobre mniemanie o sobie. Cechuje się elastycznością, nie gubi godzin na bezskuteczne lamentowanie, zamiłowanie do poprawiania jest jego nieodmienną właściwością i adaptuje się szybko i skutecznie. Jest to człowiek lojalny, jest zacnym i odpowiedzialnym podkomendnym, jest niezmiernie chwalony przez towarzyszy, jednakże jego wrodzona sprawiedliwość potrafi skutkować przypływami antypatii. Znamionuje się elokwencją, swoje przemowy buduje niezwykle uważnie, lubi wzbudzać podziw kompanów swoim ogromnym doświadczeniem, aczkolwiek często nie umie w akceptowalnej ilości czasu dotrzeć do meritum.
Jest to osobnik grzeczny, można mu polecić realizację śmiałych misji, które wydają się nierealnymi a nawet stukniętymi i zazwyczaj doprowadzają do rozpaczy inne osoby. To jednostka wesoła, buzuje pozytywną energią, ubóstwia przyswajać wiedzę o nowych sprawach, więc nie traci optymizmu nawet w przykrych okolicznościach. Charakteryzuje się obiektywizmem, bardzo drobiazgowo roztrząsa najsubtelniejsze kwestie oraz nie wierzy decyzjom przedsiębranym pod presją afektów, a zatem ochoczo jest rekrutowany do mediowania kłótni. To osobnik flegmatyczny, leniwiec to przy nim naturalna inkarnacja szybkości, grzebie się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby wyśmienicie bawił się przy takim marnowaniu życia. Jest to człowiek szykowny, ceni wykwintne napitki i dania i pragnie prowadzić się z hrabiowską dystynkcją, a więc wniebowzięty jest jako właściciel pokaźnego mienia. To osoba przezorna, to przewidujący i posiadający duże aspiracje dowódca, rozważa przeróżne harmonogramy posunięć oraz śpieszy ku bogactwu pomału, ale metodycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, prze do finału bez bezsensownych wahań, potrafi wymóc zrealizowanie zaordynowanych zaleceń i nie odstępuje od ucieleśniania dalekowzrocznych inicjatyw dla tymczasowego i fałszywego wytchnienia. Jest to osobnik niezależny, postanowienia obiera na podłożu własnych rozważań, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż będzie liczył się z twoimi restrykcjami i poleceniami. Cechuje się kompromisowością, umie kolegować się z jednostkami o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i bawi go rozmaitość rzeczywistości i kolegów, zatem bywa działaczem dobroczynnym ubiegającym się o wolność mniejszości.

Pozostałe cechy odpowiednio wyrażające niniejszego człowieka to także: olśniewający, nieufny, litościwy, wyobcowany, nieugięty, oszczędny, wystraszony, snobistyczny, uśmiechnięty, kapryśny, ufny, liberalny, sprytny, przesądny, sarkastyczny, jowialny, ociężały, czarujący, ponętny, uprzejmy, spostrzegawczy, przenikliwy, żarliwy, tajemniczy, życzliwy oraz ekscentryczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: myśliciel, poeta, laborant, geolog, bibliotekarz, powieściopisarz, dziennikarz, felietonista, eksperymentator, filozof, naukowiec, malarz, badacz, archeolog, pisarz i referent.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.