Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik, który urodził się dnia 23 1, to jednostka komunikatywna, ma ogromny i ochoczo użytkowany zasób językowy, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może zapewniać prawdziwą przyjemność, aczkolwiek częstokroć nie umie w rozsądnym terminie dojść do meritum. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, posiada w duszy niezliczoną ilość opowiadań, lecz często uwielbia ogłaszać opinie mało roztropne. To człowiek szczery, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do własnego współmałżonka, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednakże jego naturalna sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami awersji. Znamionuje się wszechstronnością, nie trwoni minut na bezpłodne marudzenie i jeśli trzeba, umie wykonać samolot z brystolu i powroza. Bywa konwencjonalny, jego sposób bycia jest częstokroć sztampowy, często jest pełny ogłady, ale również odrobinę szablonowy w działaniu, zatem optymalne rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wypranych ze szpanerskich ornamentów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, pracuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak źle znosi dynamicznie zmieniające się warunki.
Charakteryzuje się zaradnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, toteż zawiedzie cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich ograniczeń i zaleceń. Cechuje się wesołością, oczekuje od życia nieznanych, niesamowitych doznań, popełnione wpadki uznaje za kopalnię przydatnego doświadczenia, dlatego świetnie sprawdza się w zadaniach obarczonych ryzykiem. To osoba flegmatyczna, leniwiec to przy nim autentyczne ucieleśnienie żywiołowości, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby upływanie czasu kompletnie nie dotyczyło jego istoty. To jednostka ostrożna, usiłuje nie reagować innstynktownie, z uwagą analizuje dostępne bazy danych i antycypacje oraz mknie ku bogactwu pomału, lecz systematycznie. Znamionuje się siłą, klarownie i precyzyjnie uzewnętrznia swoje potrzeby, chętnie toczy walki z innymi i nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik taktowny, można mu powierzyć wykonywanie ryzykanckich misji, które stanowią niezaprzeczalną trudność także dla wytrawnych i twórczych dyplomatów i przeważnie doprowadzają do rozpaczy innych ludzi. Charakteryzuje się szykownością, ceni egzotyczne strawy i napoje i odczuwa skłonność do stykania się z malarstwem, a więc częstokroć jest postrzegany jako rodzimy arbiter elegancji. Jest to jednostka bezstronna, w każdym wypadku próbuje zrozumieć możliwie dużo oraz nie jest prędki z przyjmowaniem wyboru, więc zawsze zawczasu bacznie cię przesłucha przed podjęciem werdyktu. Jest to osoba kompromisowa, nie drażnią odmienne zainteresowania i cieszy go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, a zatem bywa działaczem filantropijnym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące opisywanego osobnika to także: żarliwy, naiwny, czarujący, wytworny, konformistyczny, inteligentny, gadatliwy, indywidualistyczny, nieelastyczny, zgaszony, tajemniczy, nieugięty, bezbarwny, przyjacielski, przesądny, kochający, twórczy, przenikliwy, sarkastyczny, wytrzymały, ociężały, wyemancypowany, ponętny, lubieżny, lubiany, zgryźliwy oraz olśniewający.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: bibliotekarz, eksperymentator, powieściopisarz, księgarz, introligator, poeta, malarz, naukowiec i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Balzer Oswald - (1858-1933) - prawnik, historyk prawa, profesor.
 • Bieda Sławomir - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Carrasquel Chico - (1928-2005) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Fangzhuo Dong - (1985-) - chiński sportowiec, piłka nożna.
 • Grochowski Wiesław - (1911-1994) - leśnik, profesor.
 • Hayden Bill - (1933-) - polityk australijski.
 • Irzykowski Karol - (1873-1944) - pisarz, krytyk literacki, filmowy i teatralny.
 • Jankowski Maksymilian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Juszczyk Marcin - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Keller Joanna - (1935-) - aktorka, autorka opowiadań, monodramów.
 • Kotłowski Patryk - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Loch Kamil - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pierre Jean-Jacques - (1981-) - haitański sportowiec, piłka nożna.
 • Rincón Juan - (1979-) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Skelton Matt - (1967-) - brytyjski zawodnik sportów walki.
 • Stendhal - (1783-1842) - pisarz francuski.
 • Szczepaniak Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Śliwiak Tadeusz - (1928-1994) - poeta, tłumacz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.