Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 23 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Wodnik, który urodził się dnia 23 1, to jednostka komunikatywna, ma ogromny i ochoczo użytkowany zasób językowy, wysłuchiwanie jego wypowiedzi może zapewniać prawdziwą przyjemność, aczkolwiek częstokroć nie umie w rozsądnym terminie dojść do meritum. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, posiada w duszy niezliczoną ilość opowiadań, lecz często uwielbia ogłaszać opinie mało roztropne. To człowiek szczery, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do własnego współmałżonka, stara się zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, jednakże jego naturalna sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami awersji. Znamionuje się wszechstronnością, nie trwoni minut na bezpłodne marudzenie i jeśli trzeba, umie wykonać samolot z brystolu i powroza. Bywa konwencjonalny, jego sposób bycia jest częstokroć sztampowy, często jest pełny ogłady, ale również odrobinę szablonowy w działaniu, zatem optymalne rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy wypranych ze szpanerskich ornamentów. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie podąża do celu, pracuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak źle znosi dynamicznie zmieniające się warunki.
Charakteryzuje się zaradnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, toteż zawiedzie cię uważanie, iż będzie przestrzegał twoich ograniczeń i zaleceń. Cechuje się wesołością, oczekuje od życia nieznanych, niesamowitych doznań, popełnione wpadki uznaje za kopalnię przydatnego doświadczenia, dlatego świetnie sprawdza się w zadaniach obarczonych ryzykiem. To osoba flegmatyczna, leniwiec to przy nim autentyczne ucieleśnienie żywiołowości, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak bardzo, jakby upływanie czasu kompletnie nie dotyczyło jego istoty. To jednostka ostrożna, usiłuje nie reagować innstynktownie, z uwagą analizuje dostępne bazy danych i antycypacje oraz mknie ku bogactwu pomału, lecz systematycznie. Znamionuje się siłą, klarownie i precyzyjnie uzewnętrznia swoje potrzeby, chętnie toczy walki z innymi i nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to osobnik taktowny, można mu powierzyć wykonywanie ryzykanckich misji, które stanowią niezaprzeczalną trudność także dla wytrawnych i twórczych dyplomatów i przeważnie doprowadzają do rozpaczy innych ludzi. Charakteryzuje się szykownością, ceni egzotyczne strawy i napoje i odczuwa skłonność do stykania się z malarstwem, a więc częstokroć jest postrzegany jako rodzimy arbiter elegancji. Jest to jednostka bezstronna, w każdym wypadku próbuje zrozumieć możliwie dużo oraz nie jest prędki z przyjmowaniem wyboru, więc zawsze zawczasu bacznie cię przesłucha przed podjęciem werdyktu. Jest to osoba kompromisowa, nie drażnią odmienne zainteresowania i cieszy go zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, a zatem bywa działaczem filantropijnym ubiegającym się o równouprawnienie ludzi represjonowanych.

Pozostałe atrybuty kapitalnie opisujące opisywanego osobnika to także: żarliwy, naiwny, czarujący, wytworny, konformistyczny, inteligentny, gadatliwy, indywidualistyczny, nieelastyczny, zgaszony, tajemniczy, nieugięty, bezbarwny, przyjacielski, przesądny, kochający, twórczy, przenikliwy, sarkastyczny, wytrzymały, ociężały, wyemancypowany, ponętny, lubieżny, lubiany, zgryźliwy oraz olśniewający.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: bibliotekarz, eksperymentator, powieściopisarz, księgarz, introligator, poeta, malarz, naukowiec i dziennikarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.