Wodnik, 22 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 22 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna wodnik, który przyszedł na świat dnia 22 1, bywa człowiekiem formalnym, lubuje się w rozbudowanym publicznym ceremoniale, jest dość sztywny chociaż zawsze również niezmiernie miły, a więc nie jest lubianym aktywistą. Jest to jednostka komunikatywna, uwielbia mówić rozwlekle i tajemniczo, jego przemowy to faktyczne dzieła sztuki, aczkolwiek często umie też generować proste dyrdymały. Znamionuje się szczerością, jest zacnym i sumiennym podkomendnym, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, jednakże jego naturalna prawość potrafi owocować przypływami antypatii. To osoba towarzyska, jest gejzerem przeróżnych planów, istnienie ogromnego audytorium charakteryzuje dla niego idealną rozrywkę, jednak częstokroć ubóstwia wyrażać osądy niezbyt powściągliwe. Jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, umie się prawidłowo inspirować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Jest to człowiek elastyczny, oszołomienie to u niego uczucie naprawdę osobliwe, bardzo dobrze radzi sobie na dowolnym etacie i cechują go różnorodne, pionierskie projekty.
To osoba silna, świetnie zdaje sobie sprawę ze swoich potrzeb, chętnie walczy z innymi oraz nie odstępuje od realizacji dalekowzrocznych inicjatyw dla przelotnego i złudnego udogodnienia. Jest to jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek harmonogramy funkcjonują dla niego wyłącznie teoretycznie, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby zupełnie nie zajmował się zamknięciem swoich działań. Cechuje się sprawiedliwością, niezwykle skrupulatnie bada najsubtelniejsze rzeczy i nie jest popędliwy z podejmowaniem wyboru, zatem z reguły jest ceniony jako arbiter. To osobnik szykowny, jest zachwycony żwawymi, wyścigowymi autami i lubi sprawować się z lordowskim dostojeństwem, a zatem posiadanie forsy bardzo ułatwia mu realizowanie życia zgodnego z jego temperamentem. Charakteryzuje się zaradnością, nienawidzi wdrażania czyichś poleceń, więc głupotą jest zakładanie, iż będzie miał uznanie dla twoich ograniczeń i dyspozycji. To osoba rozważna, unika lekkomyślnych aktywności, bierze pod uwagę rozliczne scenariusze wydarzeń oraz nie wierzy pomysłom sporządzonym w pośpiechu. Jest to jednostka optymistyczna, w każdym wypadku patrzy z optymizmem przed siebie, lęk przed popełnieniem pomyłki nie zatrzymuje go, dlatego nie traci nadziei nawet w powikłanych warunkach. Znamionuje się tolerancyjnością, posiada niezmiernie baczną i wszechstronną psychikę i bez problemu modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowymi obserwacjami, toteż nie akceptuje u kumpli tylko niedoboru wyrozumiałości. To osobnik taktowny, potrafi wykryć skuteczne rozwiązania problemów, które odnoszą się do zagadnień bardzo dyskretnych i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów.

Pozostałe cechy trafnie portretujące owego człowieka to też: kreatywny, uśmiechnięty, olśniewający, sprytny, spostrzegawczy, ograniczony, dyskretny, ponętny, dyplomatyczny, mądry, schematyczny, ociężały, wygodnicki, atrakcyjny, pompatyczny, zmysłowy, gadatliwy, wytrzymały, oszczędny, życzliwy oraz przystępny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: naukowiec, dramatopisarz, sprawozdawca, myśliciel, pisarz, badacz, malarz, bibliotekarz, poeta, lektor, introligator, referent i laborant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bacon Francis - (1561-1626) - angielski polityk, filozof, prawnik.
 • Dzięgielewski Józef - (1895-1952) - działacz socjalistyczny.
 • Felich Arkadiusz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Getty Balthazar - (1975-) - aktor amerykański.
 • Gladwin Joe - (1906-1987) - aktor angielski.
 • Goworow Leonid A - (1897-1955) - marszałek ZSRR 1944-.
 • Jarmusch Jim - (1953-) - amerykański reżyser, scenarzysta, aktor, producent, montażysta, operator, kompozytor.
 • Jessel Leon - (1871-1942) - niemiecki kompozytor operetkowy.
 • Kaszuba Barbara - (1983-) - kompozytorka.
 • Kempkiewicz Jacek - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kristol Irving - (1920-2009) - amerykański filozof, pisarz polityczny.
 • Landau Lev Davidovich - (1908-1968) - Soviet physicist, Nobel laureate / Russian physicist, Nobel Prize laureate.
 • Long Shane - (1987-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Doman - (1968-) - scenarzysta.
 • Peyton Philip Bradley - (1881-1949) - generał amerykański.
 • Wojciechowski Rafał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.