Wodnik, 21 stycznia - Mężczyzna

Wodnik, 21 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny pan wodnik, który przyszedł na świat dnia 21 1, to osobnik wierny, jest odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem, jest niezwykle ceniony przez partnerów, lecz jego spontaniczna praworządność potrafi rodzić wybuchy antypatii. Jest to człowiek wszechstronny, reaguje żwawo i skutecznie, skłonność do reformowania jest jego niezmiennym atrybutem i oszołomienie to u niego samopoczucie naprawdę osobliwe. Jest to osoba sztywna, kocha wyrafinowany publiczny ceremoniał, jest raczej formalny chociaż zawsze też niezmiernie miły, zatem nie jest uznaną duszą towarzystwa. Jest to jednostka elokwentna, jego myśli wyglądają jak złożone konstrukcje, ochoczo czyta, ale częstokroć w jego wypowiedziach po prostu brakuje znaczenia. To osoba zdyscyplinowana, metodycznie prze do celu, umie się odpowiednio inspirować, jednak potrafi być zbyt konwencjonalny w nieznanych sytuacjach. Bywa osobnikiem błyskotliwym, opisuje swoje najmniejsze rozważania, posiadanie obszernej widowni implikuje dla niego doskonałą rozrywkę, aczkolwiek często na nieszczęście nie umie zamknąć się w stosownej chwili.
Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie wadzą inne gusty i nie kręci go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, toteż jest wolontariuszem społecznym ubiegającym się o swobodę ludzi wykluczonych. To jednostka zaradna, nie lubi jakichkolwiek ograniczeń i dogmatów, dlatego zawiedzie cię oczekiwanie, iż posłucha wydanych mu przykazań. Jest to osoba ostrożna, unika pośpiesznych aktywności, konstruuje roztropne projekty oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych byle jak. To osobnik powolny, wszelkie plany działają dla niego jedynie w teorii, potrafi wykroczyć poza każdy akceptowalny czas realizacji, jakby posiadał na załatwienie dowolnych spraw całą wieczność. Jest to jednostka sprawiedliwa, bardzo drobiazgowo bada najdrobniejsze rzeczy i stroni od decydowania o dalekich sobie zagadnieniach, a więc w każdym wypadku wcześniej wnikliwie cię przeegzaminuje przed ogłoszeniem werdyktu. To człowiek optymistyczny, tryska pozytywną witalnością, choćby w porażce próbuje wypatrzyć zalety, więc nie traci odwagi nawet w powikłanych warunkach. Znamionuje się stanowczością, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń umie być niezmiernie metodyczny, chwilami zupełnie grubiański, jeśli to konieczne, odważnie i merytorycznie tłumaczy swoje osądy oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. To osoba taktowna, daje radę wyszukać produktywne rozwiązania komplikacji, które wymagają potężnej porcji politycznego umiaru i walczących z nimi ludzi na ogół w mig popychają do wycofania się. To osoba wysublimowana, uwielbia rącze, rajdowe wehikuły i ubóstwia zachowywać się ze szlacheckim szykiem, a zatem częstokroć czuje się arbitrem odpowiedniego smaku.

Pozostałe określenia celnie wyrażające przedstawianego osobnika to też: kapryśny, sprytny, rozmowny, naiwny, życzliwy, twórczy, dyskretny, schematyczny, inteligentny, perfekcjonistyczny, solidny, przesądny, kochający, zmysłowy, staranny, wystraszony, atrakcyjny, tkliwy, wygodnicki, wyobcowany, gadatliwy, bezpruderyjny, nietaktowny, obłudny, oryginalny, nieufny, uprzejmy oraz ponętny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: badacz, geolog, ilustrator, pisarz, powieściopisarz, myśliciel, introligator, archeolog i filozof.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beser Paweł - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Elman Mischa - (1891-1967) - skrzypek rosyjski.
 • Heatley Dany - (1981-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Jermakowicz Aleksandr - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kluge Janusz - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kumah-Doe Hanson - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leung Ken - (1970-) - aktor amerykański.
 • Milo Candi - (1966-) - amerykańska aktorka dubbingu.
 • Rivers Tanya - (1972-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Sztohryn Andrzej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Volpicelli Katarzyna - (1839-) - włoska zakonnica, założycielka Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca, święta katolicka.
 • Walkowiak Andrzej - (1961-) - pracownik administracji samorządowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.