Waga, 30 września - Mężczyzna

Waga, 30 września - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Pan waga urodzony w dniu 30 9 częstokroć bywa dominujący, postrzega się za człowieka fachowego w każdym zagadnieniu i cudzy protest nie posiada dla niego znaczenia, toteż często zmienia się w opuszczonego i nielubianego dyktatora. Cechuje się elokwencją, w niezwykle wytworny sposób układa frazy, lubi urzekać towarzyszy swoim obszernym zasobem wiedzy, lecz częstokroć w jego wystąpieniach najzwyczajniej brakuje przesłania. Jest to jednostka przebojowa, jest niezmiernie wydajny w pracy i płonie wewnętrznym blaskiem. Znamionuje się systematycznością, konsekwentnie podąża do mety, przeszkody nie umieją prędko go zniechęcić, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Bywa osobnikiem towarzyskim, opisuje swoje najdrobniejsze rozważania, bardzo uwielbia eksponować swoją osobę, jednakże na nieszczęście potrafi również uznawać się za prawdziwego mędrca. To człowiek lojalny, umie być najlepszym kolegą użytecznym w trudnościach, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, ale jego wrodzona prawość potrafi rodzić wybuchy niechęci. Częstokroć bywa nielojalny, zabieganie o własny zysk jest dla niego kluczową dewizą, umie działać przewrotnie, dlatego często jest zagniewany na absolutnie każdego człowieka. Jest to osobnik chwiejny, częstokroć nie wystarcza mu hartu ducha i często nie potrafi zamknąć rozgrzebanych zadań, więc niezwykle kiepsko spełnia się jako niańka lub wychowawca. Jest to jednostka elastyczna, wyraz „niemożliwy” nie figuruje w jego doktrynie życiowej i charakteryzują go najrozmaitsze, prekursorskie projekty.
Jest to osoba kompromisowa, ma bardzo dociekliwą i wielostronną psychikę i cieszy go różność życia i współpracowników, a więc nie toleruje u wspólników wyłącznie niedostatku wielkoduszności. Jest to człowiek obiektywny, zawsze próbuje zrozumieć ile tylko się da oraz wszelkie rzeczy chce przetrawić po wiele razy, a zatem w każdym wypadku pierw uważnie cię wysłucha przed wydaniem decyzji. Jest to osoba dzielna, niezmiernie rzadko lęka się nieprzewidzianych wyzwań, bowiem wyśmienicie radzi sobie w niezrozumiałych warunkach i wydaje się innym ludziom twardym głazem. To człowiek kulturalny, nie obawia się zajmować się arbitrażem kłótni, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę również dla doświadczonych i przebiegłych dyplomatów i okażą nierealni dla jego mnogich prekursorów. Jest to osobnik powolny, nie wartościuje jedynie po pozorach, ponieważ troszczy się tylko o autentycznie pożyteczne sprawy i zawsze zachowuje się z rozmysłem oraz dalekowzrocznie. Jest to jednostka wysublimowana, jest zachwycony rączymi, terenowymi gablotami i doznaje skłonności do utrzymywania kontaktu z teatrem, zatem ukontentowany jest jako dysponent pokaźnej fortuny. Jest to człowiek rzetelny, zlecenie jest dla niego rzeczą nienaruszalną, funkcjonuje według drobiazgowo dopracowanego grafiku, dlatego w długofalowym ujęciu zazwyczaj dystansuje popędliwych pionierów. Jest to osoba niezależna, unika wdrażania narzuconych instrukcji, a więc rozczaruje cię oczekiwanie, że wykona oznajmione mu przykazania.

Pozostałe przymioty kapitalnie ukazujące tego osobnika to też: przystępny, rozsądny, rozmowny, liberalny, zwycięski, olśniewający, hojny, czarujący, ponętny, pompatyczny, bezkompromisowy, narcystyczny, staranny, indywidualistyczny, ekscentryczny, namiętny, lubiany, poważany, entuzjastyczny, wspaniałomyślny oraz życzliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: makijażysta, rzeźbiarz, strateg, kontrabasista, stylista, malarz, lutnik, gitarzysta, tatuażysta, dowódca, urzędnik, muzyk, organista i ambasador.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.